1270
  • arty
    #262
    nincs crack, starforce3 cédelmes, szal trükközhetsz, de nem kizárt, h nem fog menni ...
  • modellmaker
    #261
    Egy kérdés: Hogy tudok a bithumenre regisztrálni?
  • fireball
    #260
    állat ez a gém!!!!!töltöm bithumenről...amúgy műxik????crack +ilyesmi vam és műxik is????NAGYON REMÉLEM!!!
  • grebber
    #259
    GREAT!!!
  • ati2002
    #258
    Nekem is keeeeelll! Hogyan lehet onnan tölteni? Regeltem, kiválasztom a játékot (SRS-t), elindul a kliens, de nem enged letölteni. (hibaüzi) Mit kell még csinálni? Pls, privibe!
  • arty
    #257
    a linkről, amit adtál ... nagyon köszönöm :) de már bithumen is kitette :)
  • grebber
    #256
    Honann szedted le? :)
  • arty
    #255
    Vegyes.

    A táj-grafika lazán alázza a meglehetősen alacsony felbontású texturákkal, elnagyolt poligonházakkal operáló underground2-t, a kocsik viszont itt kevésbé kidolgozottak :( - cserébe törnek, ami viszont észrevételeim alapján nem sokat számit. Ugyanezt mondom a tuningrol is, az nfsu2vel párban itt sem ér sokat, persze, mivel ez árkád játék, elsősorban a kinézet a fontos ... vizual/tuning-ban kissé szegényes a választék, ráadásul nehézkes is az egész, azért elmegy, annyira ugysem érdekel, az nfsu2ben is hamar meguntam. A napali táj remek, a nitro effekt kb. hasonlo mint a konkurensekben, van környezeti fizika, azaz érezni az ütközéseket, ezt azt fel lehet dönteni, törnek a közlekedés kocsijai is!!!! Vannak zsaruk, bár még nem üldöztek :D

    Az irányitás kicsit jobb mint a villamosszimulátor/sinauto nfsu2nél, de a Juicedét sajnos nem éri el, azaz bénázással nem tudunk megpördülni, stb. - azaz nem igazén skilles :((((

    Zeneileg nekem jobban bejön mint a tesók, vannak jobb tört trackek, ám sajnos feka/rockzenék is. A hangok kritikán aluliak, a nitro pl. halk - szutyok :(

    Egyenlőre a hangulat sem ragadott meg, viszont sehol sem kér serialt, talán igy a netes (gamespyid kell) gém gondolom fog menni - egyenlőre nincsen szerver - persze kreálhatunk - önmagunknak.

    A telepitésről:
    - optikai meghajtok lehuzása/letiltása
    - reg-ben alcohol/daemon reg bejegyzéshez hozzáférés tiltása
    - cd1 bemountolása (nekem daemonba)
    - start ...

    Azaz a szokásos sf3 eljárás, a kitétel, h nincs miniimage. Sajnos. Egyenlőre.
  • arty
    #254
    jéé, ez is starforce3 protected :)

    akkor nem csoda, hogy nincs nforcen, lehet soha nem is lesz ... kissé meglepett, hogy sf3 :O
  • grebber
    #253
    Ez érdekes,ezen az oldalon mindeki irja hogy milyen jó game ezekszerint nekik meg.Vagy csak irják hogy jó de nem megy ? :)
  • grebber
    #252
    Elvileg itt fenntvan

    Torrentes oldal és kemény 1 seeder van és persze várni is kell de máshol nem látom fennt.
  • DJ Skyline
    #251
    ez az
  • MikX
    #250
    Mi a címe az nforce-nak?
    írd már le lécci!
  • ati2002
    #249
    Hol van ilyenkor Tomper? Ő ilyenkor már nyomni szokta az infókat. (fake, nem fake, mikor lesz nforce-on, stb).
  • DJ Skyline
    #248
    thx...:)
  • zaki
    #247
    attól, még, hogy az nforce-on nincs kint, nem jelenti azt, hgoy még nem jött ki a játék. ja, és jó a logód :P
  • DJ Skyline
    #246
    nforce-on még nincs kinn csak a PS2,meg XBOX verzsön...aztán lehet én néztem rosszul...
  • báttyó02
    #245
    azt szeretnénk megtudni mi is........
  • Torry
    #244
    Elég kusza itt minden.

    Most akkor kijött valami warez verzió PC-re?
  • báttyó02
    #243
    hehehe tetszik az aláirásod
  • ati2002
    #242
    Én se... Hali: dobd már fel valahová, hátha többen többre mennénk!
  • báttyó02
    #241
    hát énse bánnám,ha nem titkolózna........
  • TLD Robi
    #240
    Én nem úgy értettem,mert ugye csak vicből írtam,de igazán adhatnál egy linket nekünk.
  • hali
    #239
    mindent ugy csinaltam ahogy nfoba van, de nem akar beindulni :/
  • grebber
    #238
    De az elönyben van akinek már megvan ez a Carbon verzió hogy neki már csak a cracket kell letölteni ha lesz normális verzió.
  • báttyó02
    #237
    linket PLZ
  • báttyó02
    #236
  • hali
    #235
    [IMG] http://pix.dox.hu/pix/ad1037aa1b40b56026cf5fbe7a419d57.jpg [/IMG]
  • hali
    #234
  • hali
    #233
    persze, mer te nem tudsz akkor kint sincs, ugye?
  • TLD Robi
    #232
    Itt egy jó kis videó:VIDEÓ
  • TLD Robi
    #231
    Én se látom sehol,szerintem még nem adták ki,de ha mégis akkor arról csak hali tud,úgyhogy,hogyha tényleg neked megvan(ami nem valószínű:D),akkor plz linkeld be.THX.
  • hali
    #230
    http://iaro.srv.hu/kep/carbon.nfo
  • zaki
    #229
    nem láttam. de Hali nem az a kamuzós gyerek :)
  • báttyó02
    #228
    ok. de most akkor kint van warezon te is láttad?
  • zaki
    #227
    hivatalosan
  • báttyó02
    #226


    hmmm......2005 február 1.
    most szopattok?? :DDDDDDDDD
  • báttyó02
    #225
    hmm...honnan töltöd? linket PLZ :))
  • zaki
    #224
    thx
  • hali
    #223
    2