31
PSI-Ops - The Mindgate Conspiracy
  • hannibal01
    #31
    hogyan kell elinditani?
  • c115
    #30
    Fasza game a friendel végig toltuk!
  • mAilkaEVO3
    #29
    alloha :)

    naon teccik a gém de kéne egy kis help benne ha tud valaki. Elakadtam mikor kikell menekülni a felrobbanó bázisból és a Landing pad-ot kell valahogy elérni csak mindig felrobbanok. hogy kell oda felmenni ? lécc valaki aki még itt van :) lehet csak én vagyok most nagyon fáradt de még nem aludtam^^ de nem találok fel .(
  • Ramza
    #28
    A Havok motor és a multis fejlesztés sejttette, hogy hipp-hopp átportolják pc-re is.
  • Coast
    #27
    Ráadásul november 5!!!!!
    Bakker az holnap lesz!!!!!
  • grebber
    #26
    Most novemberben jön elvileg PC-re is.
  • Sephi
    #25
    Ohhh baaaazzz :)))))
  • grebber
    #24
    Psi-Ops: The Movie

    Dixie Flatline, 09:05 - Játék: Akció

    (Variety) Hollywood egyre inkább lát fantáziát a játékokon alapuló filmeken, ezért a producerek rendre felvásárolják az ígéretes, kiaknázható filmjogokat és fordítva. A Spy Hunter c. film két producere - Adrian Askarieh és Chuck Gordon - sem tudott mit kezdeni a zsebpénzével, így aztán a pszionikus erő bűvöletében élő Askarieh unszolására a Psi Ops filmjogai mellett döntöttek.
    A történet szerint Nick Scryer titkosügynöknek egy szníkiskedő-pszionista terrorista szervezetet kell felgöngyölítenie. A biztonság kedvéért Scyer memóriáját hivatalból kitörölték és ideiglenesen kikapcsolták pszionikus képességeit. Idővel azonban emlékeivel együtt képességei is visszatérnek, a tenoristák vesztére.

    info: Hardwired
  • Adi
    #23
    Na meg van game!:D Idáig tetszik. Most kaptam meg az első telepatikus képességem vagy mim!:D
  • Ramza
    #22
    De be ám!
    Az eddigi legjobb Onimusha rész minden szempontból.
  • musha
    #21
    jó az! :)
  • Adi
    #20
    Neked bejön az onimusha 3?
  • UNREG
    #19
    Csatlakozom én is az ajnározók klubjába, régen élveztem ennyire egy játékot! Szinte minden teljesített pályát restartoltam, csak azért, hogy másképp is végigvigyem, ez nagy szó. Ez az a játék, amire ki lehet mondani, hogy maradéktalanul élvezhető.
    A Havok motor kivállóan müködik, minimum ilyen fizikának kellene lennie minden játékban.
  • Ramza
    #18
    Esetleg benézhetnél a SH4 topikba, hátha már leírtam a véleményemet :D
  • torrente
    #17
    Szerinted is jó a Silent Hill 4? Én még elég keveset játszottam, de elég betegesnek és sötétnek tűnt.
  • Ramza
    #16
    Végogtoltam, közel tökéletes.
    Számomra eddig az év legjobb játéka. (Silent Hill 4, Siren és Onimusha 3 előtt)
  • Seth
    #15
    kb 30 perce fejeztem be..:)
    Nem volt rossz...
  • Sephi
    #14
    Suffering nagyon jo hetn gama!
  • Ramza
    #13
    Bezony.
    Nagy címek, amire éveket várunk, gyakran csalódást keltenek, erre jön szinte a semmiből egy ilyen játék és mindent üt.
    Tavaly az Ubisoft felfutásának lehettünk tanúi, idén nálam a Midway a meglepetéscég (Suffering, Psi-Ops és az Area 51-et is várom)
  • Alien!
    #12
    engem is ledöbbentett...részemről 10/10....
  • Ramza
    #11
    Egyébként a grafika technikailag, nem pedig művészileg tökéletes, bár utóbbival sincs különösebb gond, csak éppen nem kimagasló.
  • Ramza
    #10
    A felénél tartok, de eddig nem röccent megy egyszer sem.
    Arról pedig ne is beszéljünk, hogy multis fejlesztésnél ennyire kiforrott grafikát milyen ritkán látni!
    De igazából a játszhatóság az, ami mindent visz - minden csatát ezerféleképpen meg lehet oldani, mert a képességeinket nagyon ügyesen kombinálhatjuk egymással. Vannak lőfegyverek is - de minek?
  • aabyssx
    #9
    > Szinte nem is tudnék hirtelenjében rosszat mondani róla, egyelőre annyira tökéletes!

    (Mivel multiplatform játék felmerül bennem, hogy) PS2 framerate problémák vannak-e? >:)
  • Sephi
    #8
    En nekem az iranyitassal vannak nagy gondjaim sajnos. Meg vagyok szokva az Invert Y,X dolgokkal de sajnos itt nem tudom hasznalni... szal a celzasi dolgot kicsit elbasztak reszemrol :(
  • Ramza
    #7
    Na, bepróbáltam.
    Az év egyik legkellemesebb megleleptése, kiváló akciójáték!
    Szinte nem is tudnék hirtelenjében rosszat mondani róla, egyelőre annyira tökéletes! (na jó, miért nincsenek feliratozva a párbeszédek? :)
  • musha
    #6
    hehe...ugyanez a helyzet, tegnap készítettem róla biztonsági másolatot, és elég meggyőző az is :)
  • musha
    #5
    ha azért nem fekszik, mert nehéz irányítani ezeket, akkor azt kell mondjam, hogy ezt sem könnyű, bár minden teljesen jól ki van találva, de sok mindent kell olykor egyszerre csinálni.
    ha azért nem fekszik, mert nem szeretted az ilyen stílust, akkor mindenképp próbáld ki, mert nagyon érdekes és összetett, sok olyan ötlet van benne, ami eddig még nem nagyon volt játékban (tulajdonképp maga a psi-rendszer).
  • Ramza
    #4
    Kiváncsi vagyok: akinek annyira nem fekszik a lopakodás és a külső nézetes taktikai játékok, az felejtse el, vagy azért még van esély? :)
  • Crem
    #3
    Tényleg nagyon ász Game! :)

    Kb, a 3/4 részénél járok! Itt már azért keményen megy a szivatás!:P

    Ui: Legjobb "poén" mikor az ellenség tudatába belépsz, majd a szakadékba veted magad!:DDDDDDDD
  • Sephi
    #2
    Nagyon jo jatek :)

    Csak engem speciel most a Front Mission 4 most jobban lekot
  • musha
    #1
    Senki nem ismeri ezt a remekművet???
    Én nem vagyok az a taktikai-katonai-lövöldözős játék fanatikus, de ez hibátlan. gyönyörű grafika, szinte tökéletes fizika (rongybaba-effekt hegyek), pszionikus energiák (telekinézis, mind control (másik lény testének mozgatása), testen kívüli látás és még sok más). rengeteg megnyitható mód / kép / videó.
    és ha megnézitek a különböző oldalak értékeléseit elég nagy az összhang (NFOrce - 9.8/10 , IGN - 8.5/10 GameSpot olvasók (111 szavazat alapján) 8.9 /10)