33
  • [HUN]PAStheLoD
    #33
    ha a konzolosok 100 megengedhet magának 1 pc-t meg 1 konzolt akkor csak hajrá .. vegyetek még 2 xbox 2-t is meg hozzá a HDTV-t ... nekem nem futná mind2-re ..
  • [HUN]PAStheLoD
    #32
    Miféle TV-d van ? Mennyi egy ps2 most ?
    Ezek fényében gondókozok azon hogy legalább valakitől kölcsönkérjek 1-et kipróbálni hogy ne csak gyenge és/vagy alaptalan alaptalan kifogásaim legyenek a konzollal szemben :]
  • Dzson
    #31
    Nah, a másik. :) A fórumot olvasgatva viszont a megállapításom 90%ban igaz a PC-sekre. Ugyanis a konzolosok 100%-a ismeri a PC-t (hiszen azon írunk ide is), de a PC-sek 15%-a foglalkozott konzollal a tudatlan fikázáson túl komolyabban is. Egymástól lesik el a hülye beírásokat és "érveléseket", hogy jól kiröhögtessék magukat.
  • Pheel
    #30
    Mások szemében a szálkát is, magunkéban a gerendát sem...
  • Dzson
    #29
    Aranyszabály: PC-ssel nem vitázunk, mert
    a: nem ért hozzá
    b: csak a felsőbbrendűségi tudat munkálkodik benne hogy ne érezze szarul magát, mert annyit költ a gépére az egyre szarabb játékokért
    c: a+b

    Egy pécés, ha konzol ellen van, mindig talál kifogást, össze vissza beszél, stb. Kár velük foglalkozni. Soha nem ismernék be, hogy a másiknak is igaza lehet (bill gates jugend). :)
  • TeszteloPontHu
    #28
    A gond az, hogy hivatalosan az MS még semmilyen specifikációt nem tett közzé az XBOX2-ről, azaz a fenti cikk nem más, mint találgatás.
  • papabear
    #27
    nyugi vannak eleget a téren is, de ha rossz az idő, vagy 1szerűen csak kitalálják.
    ha meg "kinőttél" a játékból az a meg "te bajod".
    mi innen néhányan a 30-an túlról is játszunk néha....
  • Rincewind
    #26
    Ez a Mariózás már kiment a divatból, találj ki valami mást... :P

    Megjegyzem PC-s létemre (vagy mostmár egyre inkább egykori PC-s létemre) sokkal szórakoztatóbbnak és ötletesebbnek tartom a PS2-re kijövő játékokat, mint a mostani PC-seket (kivételek akadnak). Érdekes, hogy egy 4 éves hardware még mindig oda tud szegezni a TV elé és órákra leköt, míg a PC egyre inkább munkaállomássá degradálódik.
  • [HUN]PAStheLoD
    #25
    jó tedd azt , mondjuk én leküldeném őket az udvarra és ha tehetném mennék utánuk hogy ne benn koculjak ...
  • [HUN]PAStheLoD
    #24
    tekkennel már játszottam , hát hamarabb meguntam mint a Motral Kombatot , ott legalább volt 1-2 fegyver is .. itt meg a modellek szépek meg jók némi különbséget véltem felfedezni köztük .. pár aréna .. de :| .. szal mondjuk hogy "kinőttem" a kontroller "esztelen" nyomogatásából :)

    viszont akit ez köt le .. hát "ő baja" :]
  • [HUN]PAStheLoD
    #23
    azért TV-m van , márióztam a supernintendón a havernál anno ;]
  • papabear
    #22
    Egyet javaslok, egyszer vegyél részt néhány kedves haveroddal egy kiadós Tekken/Wipeout/Gran Tourismo/stb délutánon, egyből meg fogod szeretni a konzolt.. :o)
  • papabear
    #21
    Lol ne hasonlítsd már össze a kettőt.
    Érdekes a gépemen van cd lejátszó és dvd mégis, ha zenét hallgatok, a hi-fi-n teszem.
    Sőt én inkább a gépen szoktam játszani, de néha jó az ágyba dőlve gta3-azni a psx en, hidd el.
    Arról nem beszélve, hogy ott hagyhatom a konzol előtt kiskorú kölkeimet, míg a munkaeszköz pc-m-hez nem nyúlhatnak.
    Kapizsgálod?
  • dez
    #20
    "Szerintük a visszafelé kompatibilitás nem sorsdöntő, például a cég egy felmérése szerint a PlayStation2 felhasználók mindössze 10 %-a érdekelt abban, hogy régi PlayStation játékokat is futtasson rajta."

    Újra bizonyította a MS, hogy neki a vásárlók csak puszta számok.. (Jó, talán tényleg túl körülményes, nehéz lett volna. De hát eleve nem ilyen átgondolatlanul, kapkodva kellene fejleszteni. Bár ez a szokásuk.)
  • Ph03niXx
    #19
    Ezt csak egy szóval lehet jellemezni: MICRO$OFT...

    Sony és Linux rulez!
  • REAL_CIÁN
    #18
    A PS2-ben a PS1 mint perifériakezeló és I/0 chip van jelen, ez lesz a PS3-al is.
  • Rincewind
    #17
    Hehe...
  • Dzson
    #16
    Most egy vaknak magyarázzam, hogy milyen a szivárvány...?
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    hát ez gyönyörű .. mingyárt sírok is meghatottságomban

    nemtudom mi vonz egy konzolban , mikor még tVis kell hozzá persze legalább 100 Hz-es és min. 90 " -os .. ennyiért pedig veszel egy olyan gépet hogy még alienware is megirigyelné ..
  • Dzson
    #14
    PS3 ugyanúgy lehet backward kompatibilis, mint a PS2 most a PS-sel. Mivel a kommunikációs chipje a régi PS proci egy kis tuninggal. Mire kijön a PS3, simán integrálják a mostani két PS2 erőművet (EE, GS) egy lapra, sőt full Anti Aliasing is lesz featureként a grafikán, mint a régi PS gamékon a textura bi-linear filtering. Én így játszottam végig a Soul Reavert, és alig volt roszabb egy akkori DC játéknál (mondjuk az a game a legszebbek között van PS-en).

    A másik mód az emuláció, mert elvileg a CELL - ha az kerül a gépbe - bírni fogja. A grafikus procinak meg elég, ha értelmezni tudja a mostani GS utasításkészletét.

    A visszafele kompatibilitás főleg az első évben fontos, amikor még az új programok viszonylag gyengék, de a régi gépre még jönnek ki az akkor elkészülő fejlesztések (70millió PS2 van, ez nagy húzóerő a cégeknek, nem fogják eldobálni a fejlesztéseiket azonnal a nextgen kedvéért).

    A legszebb viszont az, hogy valszeg a PS cuccok is futni fognak PS3mon. :)
  • Rincewind
    #12
    Remélem nem lesz igazad...
  • Laci73
    #11
    gyakorlatban a Windows sem az :)
  • Borg
    #10
    Nem akarlak elkeseríteni, de a PS3 esetében sincs sok esály a visszafele kompatibilitasra.
    Max ha valami nagyon jo emut csinalnak, amirol a jelek szerint (biztosan nem véletlenül) a MS is letett.
  • Rincewind
    #9
    Az ember szivesen előveszi a régi nagy neveket, hogy eljátszogasson velük. Nekem például anno közbenjátszott a PS2 melletti döntésemben, hogy nem kell új gépet vennem ahhoz, hogy tolhassam a Final Fantasy VII-et. De csomó olyan játékom van most PS2-re, amit majd szivesen tolnék a PS3-as időkben (akár csak a nosztalgia miatt is) és jelentős könnyebbség lesz, hogy nem kell majd emiatt mégegy konzolt beüzemelnem.
  • NEXUS6
    #8
    A ps2 nem csak kompatibilis volt, hanem még jobban is néztek/futottak rajta a ps1 játékok.-Oks nem lettek egy DC verő szupergamék, de azért volt javulás.

    Amúgy igaza is van az M$-nek nem is kell visszafelé kompatibilisnek lennie, ha egyből száz gáméval indulnak, minden műfajt lefedve - bár ezt azér nem hinném hogy így lesz.
  • Rincewind
    #7
    Jah és aztán majd ösvényt kell vágni a TV-ig a retro-konzol dzsungelben... :P
    PS3 mennyivel kényelmesebb és esztétikusabb lesz már: csak egyetlen konzol, de minden funkciót ellát.
  • Aiyyo
    #6
    Ma mar fillerekbe kerul 1 xbox. Aki akart az mar vett/kapott. Ha kijon az uj attol meg a regit nem fogja senki kivagni de ha olyan lesz a szoftverellatotsaga az ujnak akkor megveszi azt is. Ennyi ez ilyen 1*u :)
  • Supergamer_real
    #5
    "Nem lesz visszafelé kompatibilis az XBOX2"

    Klasszikus MS hozzáállás... Majd amikor kijön az XBOX3 megtudjuk, hogy milyen sz*r volt az XBOX2.
  • davos80
    #4
    ja
  • Tiby
    #3
    most ezt azt jelenti hogy nem lehet XBox 1 játékokat rajta futtatni??
  • tajfun
    #2
    Konzol suxx, kit erdekel ha nem kompatibilis.
  • Yfel
    #1
    Csak azt felejtik el, hogy a visszafele kompatibilitas most mar fontos lenne, mivel a mai jatekoknak annyira elfogadhato a minosege, hogy talan a kovetkezo konzolomon is jatszanek veluk... asszem az en dontesem PS lesz ha az MS nem valtoztat ezen az allasponton.