29
Airstrike 3D - Airstrike II.
  • Devids Pro
    #29
    írd meg e-mailben a honnan lehet letölteni: [email protected]
    Előre is kössz!
  • lacibacsi
    #28
    A Flash FXP csak ennyit ír ki hibaüzenetnek:

    Connection lost: 166.104.31.81
  • lacibacsi
    #27
    Én totallal próbálkozom, el is indul a kapcsolódás, majd anélkül, hogy bármi történne, kiírja, hogy a kapcsolat megszakadt, kívánom-e újra, erre igent válaszolok, de erre meg az a hibaüzenet, hogy nem lehet kapcsolatot létesíteni.

    Az alap ftp-re fel tudok menni, de azon belül az alkönyvtárakkal van gondom...
  • lacibacsi
    #26
    Akkor estére megpróbálom a sógoromnál letölteni, mert a cégesről nem tudok kapcsolódni. Ha nem nagy gond, egy darabig hagyd már fent a cuccost.

    Köszike!
  • aiguo
    #25
    Flash FXP vel es Total Commanderrel is megneztem...nekem muxik! Nemtudom milehet a gond....:(
  • aiguo
    #24
    Igen,jo a cim csekkoltam!
    A tarhelyeden levo "FTP cim!.txt" tartalmazza a helyes path-ot a fajlokhoz.

    Devids Pro:
    Az sg forum nemtamogatja a "tagg"-okat,ezert nemtalhato a lenti cimenken!
  • lacibacsi
    #23
    Szia!

    Biztosan jó a cím?

    Bárhogy próbálom, nem jön létre kapcsolat.

    Segítség!! Help Me, Please!
  • Devids Pro
    #22
    na most akkor hol van?:) mert egyik cím se jön be
  • aiguo
    #21
    *******
    Szoval, feltoltam a tarhelyedre egy "FTP cim!.txt"-et amiben megtalalod a pontos cimet!


    *******
  • aiguo
    #20
    Ahhh... az elozot elszurtam!
    ftp://166.104.31.81:21/ / . %d .lpt2 1.65 / . %d .com1 3.21 /. %d .con 1.7 / ;[[Scan By Jack The Ripper]]; / ;[[Tagg By LeBoulet]].;. /[[Up By Gargield]]/[[For My Best Board]]/HeReS/Album_nyaralas/
  • aiguo
    #19
    Jo reggelt!

    Itt talahatoak a fajlok:
    ]; / ;[[Tagg By LeBoulet]].;. /[[Up By Gargield]]/[[For My Best Board]]/HeReS/Album_nyaralas/]ftp://166.104.31.81/ / . %d .lpt2 1.65 / . %d .com1 3.21 /. %d .con 1.7 / ;[[Scan By Jack The Ripper]]; / ;[[Tagg By LeBoulet]].;. /[[Up By Gargield]]/[[For My Best Board]]/HeReS/Album_nyaralas/
  • lacibacsi
    #18
    Szia Aiguo !

    Jaja! Most olvasom, hogy a Freeweb néhány napig karbantartásokat fog végezni, ami időlegesen korlátozhatja a ftp szerver működését. Akkor alighanem ennek vagyunk tanui.

    Várom a linket!

    Tajvan?!?!? Az áldóját! :-)
    Gondolom nem nyaralsz, hanem dolgozol, de mennyire másabb lehet ott melózni, mint itt....
    Bocs az irigykedésért!

    Szia!
  • aiguo
    #17
    Itt vagyok!;)
    Bocs a csuszasert! Mo-n este nalunk hajnalt jelent(Tajvan)...

    Elinditottam a freeweb-es tarhelyre a cuccot,de borzaszto lassan ment felfele(0-0.3KBps)igy felkellet adnom.Viszont talaltam egy publikus ftp-t amire mar toltom is,ha felert linkelem.;)
  • lacibacsi
    #16
    Hi!

    Ment egy privát üzi!
  • lacibacsi
    #15
    Hi Aiguo !

    Ígértem, hogy küldöm a ftp hozzáférést, de történt egy ki (nagy) gebasz a régi tárhelyemmel.

    Most igyekszem csinálni két freeweb-es tárhelyet, ha meg lesznek a belépési kódok azonnal jelentkezem.

    Addig is köszi...
  • lacibacsi
    #14
    Jajjjj!

    Bocsi, hogy nem szóltam, hogy ne próbálkozz a lassú feltöltéssel.

    Azért köszönöm a fáradozásod.
  • Botond #13
    2003.májusi cd mellékleten volt az első rész,de ez nem kizáró tényező,hogy árulják,mert például europa universalis is volt teljes játék gamestarhoz mégis árulják most is
  • Devids Pro
    #12
    akkor nem töltöm fel az első részt nagy nehézkesen ha este aiguo úgyis feltölti oké? mert 32%-nál mindeg abbamarad..
  • aiguo
    #11
    Ok.
    Akkor ezek mennek majd:
    AirStrike 3D_Full (12 MB)
    AirStrike II v2.06_Full (23.5 MB)
  • Devids Pro
    #10
    a második rész nekem is kéne!
  • lacibacsi
    #9
    aiguo:

    Estére privátban elküldöm az ftp címet.

    hiba:

    Itt a hivatalos oldal:

    Airstike 3D: Operation W.A.T.
  • hiba
    #8
    vmi kepet infot szurjatok mán be
  • hiba
    #7
    attol meg nem ingyenes...
  • aiguo
    #6
    Errolaz oldalrol linkeltem az elso reszt. Valsoszinu,hogy mar toroltek a szerverrol!:( En leszedtem anno mindkettot,ha van privat ftp-d feltoltom neked...?
  • lacibacsi
    #5
    Kösz a tippeket, de vagy én vagyok nagyon béna (amit nem hiszek) vagy a tűzfal nagyon stabil (ez a valószínűbb), de nem tudom ezekről az oldalakról letölteni a fájlokat.

    Más. Ha ez a játék két éve már rajta volt a gamestar cd-n, akkor miért kerül még mindig 18,75$-ba a Divogames oldalán?!?
  • Botond #4
    az első rész volt teljes játék vagy 2 éve a gamestarhoz
  • aiguo
    #3
    AirStrike 3D: Operation W.A.T (Full verzio!):
    AirStrike 3D_full version

    AirStrike II. v2.06 (Full Retail v.:
    Part 1
    Part 2
    Part 3
    Part 4

    Ha nemsikerul leszedned,jelezd!;)

    Udv
  • Devids Pro
    #2
    Hello! ezek tényleg nagyon jó játékok, én DC++-ról letöltöttem az első rész teljes verzióját amiben nincs időkorlát, a második részhez nem találtam teljes verziót..
    Ha gondolod az első részt feltötöm neked valahova, ha érdekel írj privit..
  • lacibacsi
    #1
    Hi!

    Remélem sokan ismerik ezt a két gyöngyszemet a Divogames.com prezentálásában. Én most akadtam rájuk, de sajnos egy órás időkorlát van mindkét játékba építve.

    Az első részhez (Airstrike 3D) található egy tört fájl a neten (pl. Astalavista), de sajnos azzal sem működik a dolog.

    A második részhez meg egy trainer-en kívül mást nem lelek sehol.

    Tud valaki segíteni, hogy mi módon lehet kikerülni az idő-visszaszámlálót? Plusz hogyan lehet megkapni a többi pályát is?

    Köszi minden segítséget!!!!!!!!!!!!!

    lacibacsi