14
Meglepő végeredmény:)
  • Roll
    #14
    Nagyon jól néz ki benne a csaj.
  • winnie
    #13
    megvolt az arapara első része
  • winnie
    #12
    akkor nyer a csaj pénzt, ha minden családtag elmegy az esküvőre, és kimondja az 'igen'-t. lesznek csavarok (nem spoiler!) pl. megjelenik a vőlegény családja is - nagyon dzrvák), a csaj őrlődik, hogy menjen e tovább a játék, balhé a szülőkkel, akik ugye nem tudják, hogy az egész csak átverés, de logikusan ellenzik az esküvőt meg minden.

    aranyos. szerintem. az átverős reality-k jobb fajtája, nagyon jó, és nagyon szirupos végpoénnal!
  • Gnome
    #11
    Hat en neztem egypar reszt belole a Fox-on...Sztem az volt a lenyeg hogy a szulok beleegyezzenek a hazassagba...ami persze eleg nehez mert a srac tenyleg gusztustalan kinezetileg es gusztustalanul viselkedik...szal minden a lanyon mulik..
  • Kolbasz
    #10
    És ebben mi a nehéz? Hogy bizonyítják be, hogy a szülők elhitték?
  • BADE
    #9
    épp most megy
  • winnie
    #8
    ez elég régi hír, de egy újszülöttnek minden vicc új:) a műsor egy szimpla párkereső, a végén kiderül az, ami, de akkor sincs sokk, megmondják, az 5 nemkiválasztott röhög, a kiválasztott néz, majd elfogadja a nyereményt, nincs nagy égetés, sajnos:)

    a viasat most elkezdett úgy tűnik, külföldi reality-ket venni, ez után a 'there's something about miriam' után, a fox-on nagy sikerrel vetített 'my big fat obnoxious fiance'-t fogják adni 'ara para' cimmel. ez is egy szivatós valóságshow, ami szerintem nagyon poén lett, az alapszitu: adva van egy mit sem sejtő csaj, aki azt a feladatot kapja, hogy hitesse el a családjával, hogy 3 napon belül meg fog esküdni azzal a sráccal, aki tényleg eléggé gusztustalan (kinézetre sem lovag, de nem az lesz a lényeg). ha sikerül, akkor nyer 500.000 dollárt. ráadásul a csaj, azt hiszi, hogy a srác is játékos (pedig színész, akárcsak a srác családja). ez is a mostanában divatos hoax-szerű (ld. szivatás) valóságshow-k közé tartozik. ha valaki nem püffög azon, hogy 'jaj, de csúnya a tévé, hogy megszivat embereket', akkor viccesnek fogja találni a műsort.
  • skristof
    #7
    nem volt má ilyen topig?
    mind1 monggyuk
    nem néztem még 1 részt se, de hallottam rola
    miko van?
  • BADE
    #6
    Töke van a menyasszonynak
  • BADE
    #5
    Ma is lesz 2 rész
  • Factor_007
    #4
    egy részt láttam de nem valami nagy szám.
  • BADE
    #3
    Ezt hívják szopásnak:)
  • BADE
    #2
    http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=10299
  • BADE
    #1
    http://www.ma.hu/page/cikk/ae/0/90176/1