49
Game Type: FPS
  • Klon
    #49
    segítsetek elakadtam!
    azt írja az egyik pályán, hogy szerezzek egy rendőr uniformist.
    hol találom ezt meg? már kockásra járkáltam a területet, kinyírtam mindenkit, de sehol sem találom a rendőr ruhát!

    Please help !!!!!!!!
  • Glpetyus
    #48
    A lefolyócsővel:)
  • Glpetyus
    #47
    Verd szét a falat ...
  • Preryfarkas
    #46
    Nekem eddig nem volt bugos, viszont mikor felrobbantottam a bombákat, a kijáratnál vártak a zsaruk! Mondanom sem kell, hogy a cellámban ébredtem, a feladat pedig az, hogy jussak ki a börtönből.De hogyan????? A zsernyák nem jön közelebb, a cellámban a vízcsapokon és a budiülőke mozgatásán kívül nincs semmi érdekes! Mit kell csinálnom, hogy kijussak? Aki végignyomta, segíthetne!!!
  • Glpetyus
    #45
    sry,de már letöröltem...még az iso-t is:P
  • Sil3nt
    #44
    hmmmm....akkormost miapélot csináljak? Ekkora bugg lenne...?
    Esetleg van e pálya utáni mentésed?
  • Glpetyus
    #43
    Nálam semmi ilyesmi nem volt :I
  • Sil3nt
    #42
    lenne egy problémám....amikor 5 üzletnek a széfjét szét kell robbantani és kivenni belőle a pénzeszsákot....nos 4-et megcsináltam de a Smiths's üzletének a széfjében nincs semmilyen pénzeszsák..gondoltam egy bugg lesz...ezért még 3* ekiálltam a pálynak. Különféle sorrndet is csináltam de Smiths's -ben nincs pénzeszsák. Pedig a feladato őgy szól hogy ott van....help!!!!
  • Glpetyus
    #41
    ÉN :P
    4 óra alatt... :)
  • Sil3nt
    #40
    ki vitte végig?
  • Sil3nt
    #39
    hmm....megint megcsináltam at a pályát de megint csak a smitsh's -nél nem volt pénzzsák a széfben....miapélo lehet?
  • Sil3nt
    #38
    hmmmmmmm.....ez mekkor szívás illetve bugg
  • Szabyka
    #37
    Már töröltem a gamat :(
  • Sil3nt
    #36
    volt olyan buggom hogy tod amikor a két testvért meg kellett ölni ...megöltem erre nem történt semmi....4* probáltam és 4. re jött a movie...lehet hogy itt ez a baj, demár elmentettm és nincs az elötti mentésem..
  • Sil3nt
    #35
    tom de NINCS ott ááááá azt írja hogy a smith nél kell lennie az uccsónak.eerre nincs ott... grrr....ezutáni pálya után van mentésed?
  • Szabyka
    #34
    En mar vegigvittem, pedig ott kell a penznek lennie a szefben! Lehet mar jartal ott ...
    Ha megnyomod az ESC-et(?) behozza hol jartal es hol nem ...
  • Sil3nt
    #33
    valaki végigvittemár? elakdtam, ott hogy 5 db bombát kell az üzletek széfjére helyezni felrobbantani és elcsorni a pénzt...én 4-et elloptam de az 5. nél (smith'S)-nél nem volt a széfben a pénz....hol lehet?
  • Glpetyus
    #32
    Szia!
  • IMYke2.0.0.0
    #31
    A Játék bármennyire gyengére sikeredett, én azért összedobtam lelkiismeretesen - mivel imádom a NOLF-sorozatot, adóztam ennek a játéknak is ennyivel - a Mob Enforcer 1.0 HUN-t!
    Ezzel egyúttal búcsúzom is 2 hónapra, találkozunk szeptemberben, sziasztok...!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Glpetyus
    #30
    NOLF=NOLF 2
  • Glpetyus
    #29
    Hát én kipróbáltam a játékot.. :I
    Egy az egyben olyan mintha egy NOLF-mod lenne...
    Gondolom azt a motort használja...
    A játékkal kb. 10 percet játszottam csak,de már látszik hogy olyan mint a Contract Jack volt
    Szal asszem uninstal.. :II
  • DBoy
    #28
    még nincs kész :D
  • Gear
    #27
    érdekelne ha lehet:)
  • DBoy
    #26
    én csinálom :)
  • Gear
    #25
    A magyarítást honnan szerezted?
  • DBoy
    #24
    800x600 @Low
    A 2,3. képen a kurzornyíl nincs ott csak ahogy loptam ottmaradt :D
  • DBoy
    #23
    Hello!
    Igéret szép szó ha ... :



    Nem a legszebb a game :)
  • hykao #22
    ok
  • hiba
    #21
    hu de gagyinak tunik :D
  • Glpetyus
    #20
    Jónak tűnik:P
  • Zatoichi
    #19
    Mob Enforcer (c) ValuSoft

    Game Type: FPS
    Size: 26 x 15MB

  • DBoy
    #18
    1 db CD az is : 3** MB : A Játék se hosszú és a mérete se nagy!Ok!DU. felé berakok pár saját készítésű képet!most nem érek rá!
  • hykao #17
    Nyomjál már be pár in-game shotot (saját készítésűt), hadd lássam milyen is! Megéri-e letölteni. Hány cd amúgy? Történet jó, vagy valami kalács?
  • HuAn82
    #16
    Mafia, The City of Lost Heaven Ez már nem mai darab, de csuklóból veri ezt a "csodát".
  • DBoy
    #15
    Hmm!érdekes!
    télleg szép!
    vagy ezek a képek szarok és kicsik vagy én vagyok hülye :)
  • Glpetyus
    #14
    Gondolom ez olyasmi mint a Contract Jack...
  • Glpetyus
    #13
    lál
  • Glpetyus
    #12
    Az,hogy jó a graf,egy kicsit túlzás..:P

  • HuAn82
    #11
    Elég gyenge a graf.







  • lwb
    #10
    Itt vannak hozzá képek. De szerintem az Activison Value neve magáért beszél ... Felejtős.