219
Itt a folytatás
  • Sil3nt
    #41
    hmm....2 órát játszottam vele és azt kell hogy mondjam hogy élveztem....kicsit gyerekes, de attól függetlenül jó...
  • Johnny23
    #42
    na irányitás, grafika jobb mint az egyben ???????

    meséljetek már !!
  • Davidka
    #43
    hány cd-s a játék? csak 1?
  • Sil3nt
    #44
    1 cd a játék...irányítás nem lett jobb, graffika kicsivel, de a történet nem rossz habár kicsit lineáris.... ha nem a graffikád nézed akkor el lehet vele szórakozni...1 cd mindenféleképp megér !!!!
  • Davidka
    #45
    már le is szedtem, csak azért kérdeztem, mert fura volt, hogy csak 1 cd
  • Kami
    #46
    Elakadtam a banban, nem engedi kinyitni a liftajtót, mindíg csak azt hajtogatja hogy a biztonsági ember ebben az illetékes. Odamegyek az őrhöz, az meg csak áll karba tett kézzel. Most mi a teendő?
  • insp
    #47
    TAB-bal nézd meg az objective-eket... (A második emeleten van az illetékes)

    Skacok, ezt a játékot két dolog jellemzi igazán:
    1. 'eccerű :)
    2. van azért hangulata.
  • Davidka
    #48
    hát az űrben való ugrálás azért nekem furcsa volt egy pókembertől... De azért el lehet vele játszani :)
  • lwb
    #49
    én se találok senkit a második emeleten. csak zárt ajtók vannak és kész. hol van az a biztonségi őr, aki odaadán a passcode-okat a security roomhoz?
  • itldj
    #50
    Jajj, nem lehettek ennyire bénák... :p
    Ez a játék szerintem igencsak könnyűre sikeredett, rá is untam az űrbeli cuccnál elég hamar...
    A bankban pedig azokból a szobákból amiknek nyitva van az ajtaja, és mellettük van zárt, na azoknál mind a két oldalon ilyen kisebb fal van és át lehet mászni a zártba, mint pók a falon. :p
  • lwb
    #51
    azzal nem is volt gond. még a szellőzőn is bemásztam, de a második emeleten leragadt őrt nem találom. nem tudom kinyitni a fenti ajtókat és nem enged be az őrszobába se, mert nincs hozzá kulcsom. szal nem értem ...
  • Coast
    #52
    Ismertetem szerény véleményem eme játékról:EZ EGY NAGY SZAR!!!!
    A játék idő kb. 5-6 óra(és akkor sokat mondtam)utánna bojonghatsz a városban.Itt a küldetések olyan "1 peced van , hogy összegyüjts 50 gömböt" és hasonlók.Semmi érdkes rablás vagy robbanás vagy mit tudom én .És most jöttem rá valamire:a PC-s verzió teljesen különbözik a többitől. nézzétek csak meg a trélert:
    Combok, zuhanás közben trüközés ilyet ti hol látatok...SERHOL. Továbbá a Gamespoton láttaím videókat a PS2 verzióból ott benne van a Black Cat,helikopterre rálőheted a hálódat és gyorsabban közlekedhetsz a város felett stb.
    Tehát ahogy már megszokhattuk megint jól kibasztak a PC-sekkel és összedobtak nekünk egy óvodás szintü kakit.Pedig annyira vártam ezt a játékot.
  • Sil3nt
    #53
    coast: ott akadtam el ( végee fele) hogy, mutatja hogy mitkell csinálni...omlanak le a kövek ..azokat kell a két "puska) elé dobni hogy azt lőjjék és ne engem miközben én a puskát leverjem...nade nem tom odadobni a köveket mert nem megy el odáig...te hogy csináltad meg?
  • Coast
    #54
    Egyszerre csak az egyik elé dobj követ aztán elkezdi lőni akkor menj az a puska mögé és a sárga részre lőjj hálót és vége.Ezt csináld meg a másikkal is és a gép közepéböl valami szar kijön azt verd szét.
  • lwb
    #55
    én meg a bankban akadtam el... mi a rákot kell ott csinálni? nem tudok bemenni a security roomba és az őrt sem találom a másodikon.
  • lwb
    #56
    nem kellene a lenti (páncélszekrényes) őrnek adnia egy keycardot, ami bejuttat a security roomba? mert nekem nem ad (legalábbis nem tok bemenni a security roomba).
  • Coast
    #57
    a Nagy páncélszekrény sarkában az őr ad kódot követsd a nyilat és ennyi.
  • lwb
    #58
    akkor bugot fogtam, mert akárhányszor csinálom, csak mondja hogy ad, de az ajtón nem tudok továbbmenni, ugyanazt ismétli (ti. hogy keressek egy biztonsági őrt a kódért), mint mielőtt beszéltem volna.
  • Sil3nt
    #59
    vélemény: hát...tényleg egy délutános szórakozás volt végigvinni. Graffika a mai versenytársakhoz képest nagyon gyenge habár egykét intro+átvezető animáció egész szép lett, hangok pocsékok, irányítást meg lehet szokni, játékélmény: sok bugg mellet, szerintem kicsit eltúlozták ezt az űr beli és felhők feletti pályákat, AI -ről inkább nem ejtek szót mivel nincs benne...Activision-tól jobbát vár az ebmer főleg ha egy díjnyertes film után készül...reméljük a 3 jobb lesz ha lesz.
  • lwb
    #60
    csak velünk pc-sekkel basztak ki. ez ugyanis a kiddie verzió... konzolra megy a királyabb darab. kb. emiatt őrjöng most mindenki a gamespot fórumain.
  • Coast
    #61
    Ja!
    Ezt írja a GameSpot:Yesterday a demo appearing to be that of Spider-Man 2 appeared on the Web and was quickly mirrored by numerous download sites. However, given that it hadn't come from Activision, its provenance seemed to be a bit of mystery. Some thought it was a pirated beta version of the game. Others, including Blue's News, traced its origin to a promotion for a Russian soft drink. However, the demo's origin is much closer to home--Battle Creek, Michigan, to be exact. The Midwestern town is the headquarters of Kellogg's, the food multinational corporation and maker of Cheez-Its. As it turns out, the Spider-Man 2 PC demo is being released exclusively as a Cheez-It promotion; send in two UPCs from boxes of the deliciously caloric crackers and you'll get a demo disc of the game. While the promotion's exclusivity would explain why many sites yanked the demo yesterday, it doesn't explain why its splash screen listed the game's developer as Fizz Factor (The Hobbit) instead of Treyarch (that's because Spider-Man 2 for the PC will be a totally different game than its PlayStation 2, Xbox, and GameCube siblings). According to reports, Spider-Man 2 for the PC will be a child-oriented, mass-market game along the lines of Finding Nemo instead of the open-ended, Grand Theft Auto-style console game.
  • Coast
    #62
    Ja!
    Ezt írja a GameSpot:

    Yesterday a demo appearing to be that of Spider-Man 2 appeared on the Web and was quickly mirrored by numerous download sites. However, given that it hadn't come from Activision, its provenance seemed to be a bit of mystery. Some thought it was a pirated beta version of the game. Others, including Blue's News, traced its origin to a promotion for a Russian soft drink. However, the demo's origin is much closer to home--Battle Creek, Michigan, to be exact. The Midwestern town is the headquarters of Kellogg's, the food multinational corporation and maker of Cheez-Its. As it turns out, the Spider-Man 2 PC demo is being released exclusively as a Cheez-It promotion; send in two UPCs from boxes of the deliciously caloric crackers and you'll get a demo disc of the game. While the promotion's exclusivity would explain why many sites yanked the demo yesterday, it doesn't explain why its splash screen listed the game's developer as Fizz Factor (The Hobbit) instead of Treyarch (that's because Spider-Man 2 for the PC will be a totally different game than its PlayStation 2, Xbox, and GameCube siblings). According to reports, Spider-Man 2 for the PC will be a child-oriented, mass-market game along the lines of Finding Nemo instead of the open-ended, Grand Theft Auto-style console game.
  • Coast
    #63
    Qrva anyukat!!!!!
    Még mindig nem bírom felfogni ,hogy lehettek ilyen köcsögök.
  • Johnny23
    #64
    most ténleg ennyire szar a game ??????

    Skkor nem éri meg leszedni ?
  • insp
    #65
    Jah, de van valami diszkrét bája.
    Tényleg nagyon kiddie, de valahogy ugyanaz az érzés köszönt vissza játékban, mint amikor nyolcéves koromban szombat délelőtt néztem az RTL-en a Spiderman-t a németen. (Sőt a Spiderman és barátait is! :P )
    Szóval szerintem szórakoztató! :D
  • Blasta
    #66
    Hát nekem felkerült a citrom listára ez a játék!
    Ez még az első résznél is gázosabb!!!!
    Annak legalább a grafikája tűrhető volt, meg spidey kombói jól sikerültek, meg kellett őket tanulni. Itt mintha ez se lenne.
    A sztori gyerekes (bankrablás megakadályozása közben piros világitó pókemblémákat összeszedni ami 100 pont! Ez komoly!!!!!), a grafika 2 évvel el van maradva.

    Az egész játékon érződik az eröltetett fejlesztés, a GTA koppintás ami iszonyatosan nem sikerült és a határidőre leadás még a film megjelenése előtt...

    Szánalamas a játék, nem ér meg 1 CD letöltést sem!!!!!

    Nagy csalódás, sokkal sokkal többet vártam!!!!!!!!!
    Felejtse el mindenki amilyen hamar tudja.
  • lwb
    #67
    a GTA jelleg sajnos nem ennél, hanem a konzolverziónál lesz érezhető. a két játék ugyanis tök más és ezúttal (sajnos) a konzolosok jártak jobban. mi meg kaptuk ezt a szart, aminek az egyetlen jó oldala, hogy csak 1 cd ezért nem tart soká, amíg uninstalláljuk-letöröljük. :(
  • Voltan
    #68
    Emiatt szerintem kár őrjöngeni...
  • Blasta
    #69
    F@szom a konzolosokba már!
    Eddig legalább azért örülhettem a PC-mnek, mert a sok idióta "négygombos" program cask konzolokon volt jellemző, PC-re normális játékok készültek.

    Mostmeg a sok szar konzol miatt arra fejlesztenek és leszarják a PC-seket...

    Tökömbe, akkor se veszek konzolt.. :-D
  • Blasta
    #70
    Hát igne, ezért nem kéne örjöngeni :-)))
  • lwb
    #71
    tényleg nem kéne. írd meg ezt a gamespotra is, hátha hallgatnak rád ... :)

    szomorkodni azért szabad (kell?), mert egy régóta várt, nagyon felhájpolt játéknak kaptuk a szir-szar verzióját ... nagy csalódás. :(
  • Johnny23
    #72
    hát skacok ténleg katasztrofális lett a game

    még ráfért volna "pár CD" plusszban,nem ?!!!!!
  • Davidka
    #73
    nem lett túl jó a gamma... 3-4 óra alatt végignyomtam, és a mondottakkal ellentétben nekem nem volt semmi free ride szerűség utána :(
    Grafikai hibák nálam vannak szép szerivel... pedig a demóból jobbnak tűnt :(
  • xido
    #74
    én azon gondolkodtam,hogy össze kellene fogni a nem éppen kicsinek mondható PC társadalom elérhető rétegeinek és valami petíció szerű spam-ekkel elárasztani egy a témában illetékes Activision linket....Jómagam tegnap jobbhíján a support email-jükre írtam egy pár soros kulturált megróvást az ügy érdekében,de sejthetitek mennyire érdekelheti Őket:)))...Szeretnék valami nagy horderejűt létrehozni így,ami elég figyelemreméltó ahhoz,hogy OTT a nagyok észbekapjanak,hogy rengeteg pénztől és vásárlótól fognak elesni,ha elterjed,hogy a PC-sek szemét ilyen vacak,pár hét alatt összecsapott szarral akarják kiszúrni...Azt mondják,gyerekeket akartak megcélozni..hát nem tudom ki hogy van vele,de egy 10 éves kezébe hamarabb adnék egy buta és egyszerű kontrolleres konzolt,mint egy jobbfajta konfig.gépet....Kicsit hosszú lettem,bocs,de nézzétek egy egy Spiderman fan-nak,aki nem kicsit zabos ekkora reklám után,hogy ilyen vacakkal elégedjen meg:))..Pár hónapot még tudnék is várni,ha ennyi kellene nekik,hogy átírják...Ja..és nem érdekes,hogy a hivatalos oldalon a PC verzió adatai és screenshotjai,valamint a kapcsolatfelvételi linkjük nem él?:DD
  • Scholes18
    #75
    az űrembert a végén hogy kell kinyirni , mert amikor odadom neki a követ , mindig szétlövi és csak az én életemből megy le!
  • Coast
    #76
    Ebben reménykedem én is,megaztán az oldalon a Countdown még mindig számol és már minden kijött csak a PC-s verzió nem és 3 nap 14 óránál tart!!!!
  • Blasta
    #77
    "Kicsit hosszú lettem,bocs,de nézzétek egy egy Spiderman fan-nak,aki nem kicsit zabos ekkora reklám után,hogy ilyen vacakkal elégedjen meg:)).."

    Erre az Activision legegyszerűbb válasza ennyi:
    LETÖLTÖTTED VAGY MEGVETTED?????
    Meg nem vehetted, hisz ott még nem kapni.
    Letöltötted?
    Akkor kuss van! :-)


  • Sil3nt
    #78
    ez igaz, de a boltam ha megveszed akkor is ugyanezt a xart kapod....csak kiadtál érte egy rahedli pénzt a semmiért
  • Voltan
    #79
    Tulajdonképpen abszolút igazuk van. LOL.
  • xido
    #80
    az egy dolog,hogy ha warez,akkor hallgass a nevünk,de elég csak 5 elégedetlen ember világszerte,aki majd megveszi és elindítja a lavinát,hogy ez szar és bojkottáljuk és már elesik nem kis bevételtől a cég:)))...nem kell tudniuk,hogy nem csak a közkézen forgó cikkek miatt tudom,hogy silányabb a mi termékünk:D