27
  • Cat #27
    ja, jol irtad, onnan hogy vannak automatikus hibajavítási mechanizmusok a cdiroban, és a gyári cdre direkt raknak rá ilyen hibákat, tehát ha javítja az iró, akkor az másolt cd
  • Devla
    #26
    Olyan helyekre irnak a lemezen, ahol a szabvanyok szerint nem lehetne adat ezert egy sima file masolasnal nem kerul at, vagy direkt olvashatatlan reszeket hagynak a lemezen, esetleg a ketto kombinalva.
    Sok program sima masolasnal file szinten dolgozik, de a legtobb masolasvedelem atkerul clonecd es hasonlo programoknal, amik a cd tartalmat masoljak at, hibak kijavitasa nelkul es lead-in/lead-outok lemasolasaval is.

    Javitsatok ki, ha valahol pontatlan volt vagy hulyeseget irtam.
  • Devla
    #24
    En is ilyesmire gondoltam :)
  • formatuq
    #23
    "szabadsag hazajaban"

    LOL
    Amerikara gondoltal?
    Amerika: szabad orszagban, szabad akaratodbol, azt csinalsz amit SZABAD!!!!!!
  • Tetsuo
    #22
    Az EU + nyal nekik 1000rel! :(
  • Demon Eyes Kyo
    #20
    jogvédök sux
  • Devla
    #18
    A pert az nyeri, akinek tobb penze van, es nem az, akinek igaza(a torveny szerint is! - lasd backuphoz valo jog porba tiprasa). Ugy latszik a torvenyek se egyenloek mar a szabadsag hazajaban, lassan alapitvanyt kell inditani a hatranyos helyzetu torvenyeknek, amiket mindenki magasrol le...

    #7: Szerzik? A jobb csapatoknal alapkovetelmeny, hogy mindenki maganak irja meg a hasonlo programokat.
  • pafi
    #13
    Az Alcohol 120% jobb. :-D
  • Tetsuo
    #12
    És azokkal a weboldalakkal mi van ami a krekket adja tök ingyen a másolatokhoz? Az legális.
    Azt hittem az USÁban rendezett a jogi háttér, ha még ott sem akkor qrvanagy balhék lesznek még!
  • ollie
    #10
    "A 321 Studios mindössze 60 dolláros áron árulja"

    bazz ez rohadt drága!
  • [NST]Cifu
    #9
    A pert megnyerhetik. A játékmásolatok elleni küzdelmet már kevésbé...
  • Mice
    #4
    vazz pedig hányszor vertem már fejem a falba amikor ilyen miatt kellett újra beszereznem

    eddig bármelyik gémet megvettem az első szinte mindig az volt, hogy duplikáltam

    bezzeg állítom ha a szocializmus nem dőlt volna össze, akkor most használhatnánk acélbevonatú optikai disceket is :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    pontosan ezt akartam írni .. mivel a program erre készült .. amire törvényes joga annak aki megvette
  • An-Dee
    #1
    :))