27
  • targa6269
    #27
    Sziasztok!

    Tudna nekem adni valaki egy felhasználó nevet illetve egy jelszót, hogy tudjam frissíteni.

    Köszi!!!
  • jumika
    #26
    Nod 32 a TOP ONE
    Tényleg mindent megtalál
    Sajnos nincs hozzá a neten használható crack/serial
  • pietro
    #25
    Igy van, a NAV azonkivül hogy keresés közben megeszi az összes memóriát, nem is talál meg minden vírust, nálam a NOD 32 és az avast antivirus van fent, párhuzamosan keres mindkettő, és közben tudok letölteni a netről, vagy filmet nézni.Volt egy idő, hogy fent volt a NAV is, meg a NOD 32 is, a nod megtalálta az ACE mega codec pack-ban lévő vírust, kiváncsiságból ráengedtem a NAV-ot is, az meg tapsolt neki, hogy milyen tiszta:-)
  • pietro
    #24
    Sziasztok! Valóban, a nod 32 a legjobb, de nekem idáig csak ugy sikerült, hogy a magyar nyelvű oldalról mindig letöltöttem az aktuális egy hónapos próbaverziót, de ahogy lejárt az egy hónap, nem tudtam frissíteni az adatbázist. Erre nem tudsz valami megoldást?
  • TeszteloPontHu
    #23
    Trend Micro IS az egyik legjobb.
    Forrás: www.checkvir.hu
  • Demon Eyes Kyo
    #22
    norton antivir, mcafee=sux
    kav überalles
  • Yfel
    #21
    A rendszert kellene ugy megirni, hogy ilyen programokra ne legyen szukseg.

    Y
  • An-Dee
    #20
    aki a a nav-ra eszküszik, az nézzem már nem néhány tesztet, kb 70-80%-os :)) ja és terheli a procit. Sophos és Nod32 ami használható.
  • Piscator
    #12
    el kell fogadni, msot fer módón játszik ms.
    De tuti, hogy vhogy jobban belelesz integrálva, mint pl office.
  • PetruZ
    #11
    Nagyon lol, amiket írsz, csak így tovább. :)
  • Piscator
    #10
    Szar, nagy méretű, egyre kevésbé testre szabható, hülyének nézi a felhasználót, félévenként fejlesztés helyett új dizájnnal jelentkezik, ami nem minden.
    Ez is egy túl nagy részt szerzett cég.
    Elég sok kutatás, teszt igazolja a kb. NOD32, Kaspersky, Virusbuster "háromszöget".
    Csak! :-P
  • Piscator
    #9
    Az antivirusság első lépése: más oprendszer írása:)
    bár ezt félig megtették.
    Más:Miért akar mindent ennyire kisajátítani emes?.
    Ahhh....
  • Borg
    #8
    A Norton nekem tökéletesen bevált eddig, a 2002-es verzió óta ezt használom.

    A Network Associates McMajomság meg pont olyan, mint a neve. Cégnél ez van, és SZART SEM ÉR.

    A többivel nincs tapasztalatom, de biztos vagyok benne, hogy a MS is igen jókis progival rukkol elő. Nem engedheti meg magának, hogy szarabb legyen a többinél. Félretéve minden ellenszenvet, lehet, hogy érdemes lesz rá váltani majd.
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    a norton antivírus a legroszabb víruskergető amit eddig láttam .. a McAfee Virusakármi már 1 fokkal jobb .. de nem az igazi .. NOD 32 a nyerő ! :]
  • IMYke2.0.0.0
    #2
    Tipikus hozzáállás... Ejnye-bejnye.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • An-Dee
    #1
    hát nem azért a symantec av elég gáz, a másik meg szintén :))