38
http://limbicjujitsu.com/RMogul.html
  • Mr.Macho
    #38
    33-ban írtam hogy 2000-ben jelent meg. De ha beírod a googleba a játék nevét valami német oldalon van leírás, meg szerintem találsz máshol is (angol játék portálok), de ott nem néztem.
  • Tom3 #37
    nagyon régi?
  • Mr.Macho
    #36
    lol, a pizza connection 2-t szerintem sehonnan :D Már nekem sincs meg, de annak idején végignyomtam. Be lehetett rendezni az éttermet, minden generációnak más tetszett, ugyanez igaz volt a pizzákra, lehetett raktárt bérelni, beállítani hogy a szakács, futár, pincér melyik napszakban dolgozzon, mindegyiknek más képességeik voltak, el lehetett lopni őket a konkurrenciától ha megfizettem bizonyos "tagokat", illetve szét lehetett zúzni a konkurrens éttermeket, és ezért biztonsági őröket is lehetett felvenni :D A végén már egy teljesen alvilági háborúvá alakult. Nagyon jó kis játékmenete volt.
  • Tom3 #35
    DC++,kazaa?
  • Tom3 #34
    és merre lehet letölteni?
    DC-n?
  • Mr.Macho
    #33
    régebben volt egy "pizza connection 2" nevű játék (úgy 2000 környékén), az nagyon ott volt és szinte mindenre gondoltak, csak persze nem reklámozták be és nem nagyon terjedt el.
  • [HUN]PAStheLoD
    #32
    de akarok ! mer a TG szar , ez is SZAR , minden SZAR BAZDMEG .. nincs egy jó Tycoon b meg .. ideges vagyok és az rossz .. de főleg ártalmas a közelemben lévőknek .. útálom jürgenéket .. meg bárkit akit okolni lehet ...

  • M@TriX
    #31
    Ésa akinek megvan TG az ne akarjon ilyenekkel játszani. ;)
  • M@TriX
    #30
    1. Nyisd meg a WinCommandert
    2. bal klikk a játék könyvtárára
    3. F8
  • Borg
    #29
    Hát van néhány problémám ezzel a programmal...

    1. Nincs hang. Még csak beállítási lehetőség sincs hozzá.
    2. Nem jegyez meg semmit. Se a user profilt, se a felbontást, semmit.
    3. Ilyen a grafika. A sín amit lerakok, belevillog a talajba, attól függően, milyen távolról nézem. Egész közelről jó csak ... :(

    Valaki ötlet?
  • Borg
    #28
    Én inkább úgy mondanám, hogy a TG HELYETT jó lesz.
    Még csak most töltöm lefele, de ennek még a beharangozója is ígéretesebb, mint maga a full TG játék...
  • Evil
    #27
    Mindegy, egy ora letoltest meger, az angol nyelvu giant ig csak jo lesz valamire.
  • toMpEr
    #26
    fanoknak szerintem mindenkeppen erdemes, mivel nem surun jon ki jatek a temaban.
  • Evil
    #25
    Szal akkor nem erdemes leszedni.
  • Mr.Macho
    #24
    és a full-t honnan szedted le?
  • toMpEr
    #23
    nem, az demo
  • Borg
    #22
    Akkor most a full az melyik alábbi linken is található?
  • toMpEr
    #21
    Valami nemok, kidobal a windowsba, ha uj jatekot akarok kezdeni
  • toMpEr
    #20
    ja engem is kidobott a tutorial, nagyon meg nem astam bele magam, majd mindjart :)
  • CéZé
    #19
    Nálam a tutorial néhány pályája kidob az asztalra.
    Nameg csak ugy tudsz mozogni ha nyomod a CTRL-T ?
  • toMpEr
    #18
    full
  • Mr.Macho
    #17
    a full-al vagy a demo-val játszol?
  • toMpEr
    #16
    probalkoztam kicsit vele, de eleg neheznek tunik igy az iranyitas elsore, valamint sikerult kifagyasztani is :(
  • toMpEr
    #15
    Kicsit megijedtem a "Bitte wairten" felirattol, de szerencsere a jatek angol nyelvu :)
  • Borg
    #14
    Lámpázás, komplex vasut, váltók???

    Mennyire TTD-s?

    Grafikát hagyjuk, ha fun játsztani vele, nem érdekel :)
  • toMpEr
    #13
    eleg jonak tunik, lehet benne hidat meg alagutat is epiteni, a grafika eleg egyszeru, de megteszi
  • CéZé
    #12
    de az iso 311 mega :)
    demo
  • toMpEr
    #11
    hmm Railway Mogul *READ NFO*-HOODLUM ez csaknem 300 mega, akkor ez nem ez a jatek?
  • toMpEr
    #10
    innen
  • Tom3 #9
    valaki tudja hogy hogyan töltsem le a demot vagy a full verziót?
  • toMpEr
    #8
    TT-ban is volt ilyesmi, legalabbis elofordult, hogy recesszio volt
  • Tom3 #7
    Nem tudok se demot se teljes verziót letölteni.
  • a.carkey
    #6
    Mert freenek indult, aztán keresni próbálnak most vele egy kis pénzt.
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    attól még jó lehet
  • CéZé
    #4
    Igaz hogy a full játék 71 megát foglal de ez már részletkérdés :)
  • Mr.Macho
    #3
    weboldal
  • Mr.Macho
    #2
    első olyan gazdasági szi8m amiben van állítólag egy általános gazdaság, aminek ingadozásai kihatással vannak a keresletre.
  • Mr.Macho
    #1
    hali emberek, egy kis ízelítő. A grafika nem túl szép, de a gamma csak 50 MB.

    Welcome to the exciting world of Railway Mogul. Railway Mogul lets you fulfill your childhood fantasy of model railroading on a grand scale and enjoy the fun and excitement of a challenging and engaging realtime strategy game.

    Build stations, railtracks, tunnels and bridges on varied types of terrain, ranging from flat planes to hilly and difficult terrain. Buy locomotives to ship products from one community to the other while keeping an eye on the companies finances. Help small towns grow into large cities, all in realtime 3D. Let your imagination run wild when you build your own scenarios using the powerful and innovative in-game WYSIWYG editor.

    Features

    • Amazing freedom of movement thanks to the powerful 3D game engine. Get as close to the action as possible or control everything from a bird's eye view.

    • Create complex railway networks with as many locomotives as needed.

    • Expansive 3D environments showcase richly designed factories, houses, stations and locomotives.

    • Dynamic and immersive environments with traffic, fully animated factories, aircrafts that take-off and land at airports, advanced cloud system, etc.

    • Dynamic residential system where small towns can evolve into large cities as more and more of there demands are met by the railway comapny. Players get to witness construction in fully animated sequences in realtime 3D!

    • Powerful finance system which allows the player to keep track of exactly how well the company is doing. It also enables players to make complex financial decisions like issuing bonds to raise money.

    • The game has a macroeconomic system, that effects the supply and demand of products due to economic slowdowns and booms.

    • Innovative, unique and intuitive user interface that allows players unprecedented control over their point of view in the game and let's them concentrate more on game play rather than on how to interact with the user interface.

    • Powerful and easy to use WYSIWYG in-game editor to allow users to create their own scenarios for unlimited amount of gameplay.

    • All the data in the game is fed to it via editable scripts. This will allow players to completely modify the look and feel of the game according to their desires.

    System Requirements:

    Windows 98, Windows Xp

    500 MHZ (Celeron, Pentium, AMD)

    32 MB Ram

    16 MB Graphics Card(Hardware acceleration preffered)

    50 MB Harddrive space