13
  • AtisH
    #13
    Hát akkor most ünnepélyesen összeszartam magam és megesküszöm, hogy 56 évesen nem fogok empéhárom letöltésre szervert üzemeltetni.:-DDDD
  • AtisH
    #10
    Nekem egy kicsit furcsa, hogy csak éppen EGY felhasználó töltött le akkor. Egy normális szerveren általában ennél jóval többen "lógnak". Vagy az is lehet nem ez az egyetlen szerver, vagy nem ez a legnagyobb...
  • Piscator
    #9
    Gonosz nemzetgazdaság veszélyeztető illegális letöltők.
    Ez borzasztó.
  • IMYke2.0.0.0
    #7
    Pontosan!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • Turmoil
    #6
    Úgyis azt lesz, hogy előbb-utóbb leállítják az összeset, és utána nem fogják érteni a kiadók, hogy miért nem növekednek az eladások. Mert arra nem gondolnak, hogy vannak ám olyanok, akiket csak azért érdekel, mert megszerezhető. Ha nem jut hozzá, akkor nem szerzi be:)
  • htmm
    #5
    Hehe, enmtudjak, hogy fizetos volt e ;]
    De a serveren levo zenek szamat tudjak, a forgalmat is. Szanalmas.
  • awender
    #4
    Szegény bácsi :(
  • juhand
    #3
    1. engem az érdekelne, hogy az SG kinek szurkol a felhaszoknak vagy a RIAA és tsai csoportnak, mert a cikkek inkább a másodiknak húznak.

    #2 azzal egyet értek hogy aki üzérkedik, tehát akár csak egy CD árán felül elad a rajta lévő más szerzeménye miatt a büntetést érdemel. De a sima hétköznapi másoláson nem kéne gondolkodni. Az információ másolható ez egy hülye tulajdonsága, de letagadhatatlanul van neki. Kár ágálni ellene minden erővel.