12
azér az ilyen másolás-kivágás-beillesztés-törlés cucc máxik, csak az nem , ami TC-ben, vagy az intézőben van...
  • lee86
    #12
    köszi! itt is ps2 egér vn, lehet, h usb-sre kell áttérnem.. mindenesetre egy fullos winreinstall látszólag megszüntette a problémáimat, aztán majd meglátjuk, mit hoz a jövő... :)))
  • Sherad
    #11
    hm egy eve ugyanez volt nalunk. Rendszergazda jott nezegette alaplapot azota usb-s eger van mert mint kiderult ps2 eger port elszalt es azert csinalta. Nu nem elszomoritaskent mondom csak lehet hw hiba. Probalj ki egy usb-s egeret.
  • Devla
    #10
    Elvileg ezekbe a menukbe tobb program is beleirogat, pld icq beleirja a send to user menujet, antivirusok a file scanneleset, sok archivalo program a tomoritest...
    Tehat lehet, hogy megserult a registryd -majdnem biztos, hogy ezt ott tarolja-, visszallitani nem nagyon tudod ha nincs rola backupod. Ha ez a helyzet, akkor win reinstall. Ha nem torlod le a regit, hanem siman reinstallalod akkor megvan fel ora alatt es megmarad minden beallitasod, de visszallitja a hasonlo registry hibakat.
  • lee86
    #9
    lefutattam a spysweepert, egy panda antivirust (mert nortonra kékhalált kapok egy idő után.. :\) de még mindig semmi...
    esetleg nem tudjátok hogy lehet azokat az oldalsó menüket visszanyerni vhogy? (ami a sajátgépben, vezérlőpultban, meg minden rendszercuccban van) ugyanis az is eltűnt...
  • lee86
    #8
    oks... megnézem...
  • Devla
    #7
    Elso lepeskent akar ki is zarhatnad a virus lehetoseget... Tegyel fel valami irto programot, ne talalgass hogy virustol van-e vagy nem.
  • lee86
    #6
    XP..
    báz..az nagyon gáz lenne, ha virus lenne... pedig ha pl itt az sg klikkelek jobb gombbal, akkor lazán ittvan az a lista (Cél mentése másként, nyomtatás, stb), ha a wordben nyomogatok jobb egérgobbal, akkor is minden rendben... és csak a legfontosabb rész van elszabva.. áhh.. :((
  • nemcsakfeel
    #5
    nekem win98 körül volt néha egyszer kétszer ilyen hogy bekattant neki valami, és bármilyen klikkelést jobbgombnak vett, de utána mindíg visszatért.

    ez inkább vírus. oprendszer?
  • FREAK
    #4
    reinstall? vírus?
  • lee86
    #3
    uhh.. most nézem.. elirtama címet:
    Nincs jobbklikk-Panelem...
  • lee86
    #2
    ja és TC-ben még egy hibaüzenetet is a pofámba dob:

    External exception EEDFADE.
    PLease report this error to the Author,
    with a description of what you were doing when this error occured!
    Continue execution?


    ha igen, akkor nincs semmi változás, ha meg nem, akkor a TC is beadja a taccsot és kilép...
  • lee86
    #1
    Hi!
    A segítségetekre lenne szükségem:
    épp ma tapasztaltam, h ha pl egy mappát rejtetté akartam tenni, akkor ugyebár jobb klikkel kéne rákattintanom, de akárhol is teszem ezt, legen az Total Commander, vagy Sajátgép>>>intéző, nem kapok mást, minthogy az egész tálca hirtelen eltűnik, majd egy olyan 5 mp mulva ujra visszajön, de a jobbklikk panelje semmiképp sem nyílik meg... :( ezáltal még a vincseszterem tulajdonságait sem nézhetem meg.. :(((
    remélem van erre vmi megoldás! előre is köszönöm a segítséget!