25
  • ttt ttt
    #25
    >n4cr
    Teljesen egyetértek! Ha lenne az AMD-nek egy stabil, jól húzható chipsete még komolyabb lehetne a verseny, és avval mi járnánk jól :-)
  • Mice
    #22
    Hozzászólás v1.02:

    Ez szép, csak az nem derül ki, hogy pontosan mi is a problémája az nForce3 250-el az ABIT-nak...

    :P
  • [NST]Cifu
    #20
    Én meg a konkrétumokra lettem volna kiváncsi :)
  • Inquisitor
    #19
    Lehet rosszul emléxem, de valamely NForce chipset-be annó raktak SATA-t, csak olyan jól sikerült, hogy összes alaplapon külsős SATA vezérlőt kellett szerelni. Szóval jó, hogy siet a SATA-300-al, de azért olyan nagyon nem kéne.
    Ha olyan mint a VGA szinten, akkor itt is minden második NVidia cucc a nyerő :)
    Tehát szivélyesen várjuk az NForce 4-et.
    Amúgy a Gigabite Ethernet mitől nagy dolog?

    Amúgy elég sokan vesznek KT600-at AMD-hez, mert ugyan a ramkezelése lasabb, de az IDE meg a SATA is sokkal jobb, én nem néztem utána, de sokan állítják.
    Amúgy ha jól tudom mostanság A64 vonalon a VIA jobban tuningolható szokott lenni, vagy tévednék?
  • TeszteloPontHu
    #18
    Ott van az 1. bekezdésben, bár sok konkrétumot nem tudunk meg.
  • [NST]Cifu
    #17
    Tanulj meg kultúráltan kommunikálni, és akkor nem moderálnak ki. :)
    A normális hangnemű kritikát ritkán szokták moderálni...
  • Borg
    #14
    Gondoltam hogy ezzel jössz. De attól hogy mod vagyok, még nem én ganéztalak ki innen. Bár erősen gondolkodtam rajta én is...
  • Cat #11
    sztm értelmes modnat, nforce2 marhajó chipset, aki amdt vesz és nem hülye azt választja (nekem is ilyen alaplapom van)
  • Borg
    #8
    Szerintem csak azt hiszi, hogy attól, hogy minden topicban más néven ír, még nem lehet tudni, hogy egy és ugyanaz a személy. Elég csak az emelt szintű tudását, és kifinomult stílusát megnézni.
    Ja, és lehet, hogy azt sem tudja, hogy a moderátor látja a hostokat? ;)
    Szánalom power...
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    nForce 3 még ráér pár hónapot , és legyen olyan előrelépés mint nForce 2 ...
  • [NST]Cifu
    #6
    A nicked alapján te meg a tágyilagosság úttörője lehetsz :)))

    Már csak azért is, mert a cikk szerintem talán túl kiméletes is lett: nem tudtuk meg, mi is a problémája az ABIT-nak. Azt erősen kétlem, hogy amiatt dobja vissza az ABIT az nForce3-as lapkakészletett, mert bármi bajuk lehetne az nV-vel... Inkább az a gond, hogy tényleg valami gáz van az nForce3-al...
  • cifuatwork
    #2
    Izé, így este felé már gondjaim vannak a magyar nyelvel :)))

    Hozzászólás v1.01:

    Ez szép, csak az nem derül ki, hogy pontosan mi is a probléma az nForce3 250-el az ABIT-nak...
  • cifuatwork
    #1
    Ez szép, csak az nem derül ki, hogy a probléma az nForce3 250-el az ABIT-nak...