637
Copa America
  • ricsi1
    #156
    no comment.
  • ricsi1
    #155
    remélem argentína:)
  • ricsi1
    #154
    11-esek,kiívácsi leszek
  • Matthewpamer
    #153
    ááááá 11-es
  • Matthewpamer
    #152
    nehogy mind2 0:0 legyen :D
  • [Jakuza]
    #151
    Kivancsi vagyok hogy bejon a Copa elott megadott tippem, miszerint az Argentinok nyerik az idei trofeat.
  • OPM
    #150
    na, uruk a 3.-ak

    ma jó kis program lesz a sport1-en:
    először argentín-brazil, majd közvetlen utána a mu-bayern
  • forzajuve
    #149
    :DD
  • Matthewpamer
    #148
    te kusszál vissza a juve oldalra,ne az Intereseknél kereass ajándékot!:DDD
  • forzajuve
    #147
    willhill oddsok:

    Argentina 1.72
    Brazil 2.00

    ezek lehet, h tudnak valamit:)
  • forzajuve
    #146
    valszeg a tippjátékon én is argentín győzelmet fogok jáccani, ha bejön akkor felkúszhatok az első ötbe, ha meg nem akkor nem kúszhatok fel az első ötbe
  • OPM
    #145
  • Matthewpamer
    #144
    remélem brazilok nyernek,de szerintem argentinok 1:0-ra
  • forzajuve
    #143
    szvsz a tizik fognak dönteni ott is, a rendes j.idő 1-1 vagy 2-2 lesz
  • OPM
    #142
    tippek a döntőre? már nem vagyok annyira biztos a brazilok győzelmében...
  • Matthewpamer
    #141
    A címvédő Kolumbia együttesét lelépő Argentína után a másik nagy favorit, Brazília is révbe ért: az Uruguay felett aratott siker következményeként a világbajnok is bejutott a Copa America döntőjébe. A negyeddöntőben Mexikó ellen parádézó fiatal brazil csapatnak ugyanakkor a kőkemény védelméről is hírhedt Uruguay ellen...
    ... a szerencsére is szüksége volt.

    Az első félidőben ugyanis jobbára a némi meglepetésre támadólag fellépő uruguayiak akarata érvényesült, akik már a 2. percben is közel álltak a gólhoz, azonban az egyedül kiugró Dario Silva nem tudott túljárni Julio Cesar eszén. Szűk negyedóra elteltével ismét a csatár villant, ezúttal a felső léc segítette a fonalat valahol elvesztő brazilokat.

    A 22. percben aztán góllá érett az uruguayi fölény. Javier Delgado baloldali beívelését követően a középpályás Marcelo Sosa betalált. A gólnál közreműködő kettős a továbbiakban is tarthatatlan volt, Delgado például két alkalommal is nagy bravúrra késztette Julio Cesart.

    A félidőt követően egy "másik" brazil csapat érkezett: a világbajnok már két perc elteltével egyenlített. Az irányító Alex a jobb oldalon elrobogó Luis Fabianót indította, s a támadó lövésére lecsapó Adriano közelről a hálóba lőtt, megszerezve immár hatodik találatát a tornán.

    A rohamok azonban egy óra elteltével elültek, és a játék csak a hajrá utolsó 5 percében érte el az első 50 percben látott színvonalt, azonban Luis Fabiano, illetve Dario Silva is kihagyta a lehetőségét: következhettek a tizenegyesek (a Copa America küzdelmeiben nincs hosszabbítás).

    A brazilok rendre értékesítették büntetőiket, míg a másik oldalon Julio Cesar kivédte Vicente Sanchez próbálkozását, így 1999 után Brazília ismét bejutott a Copa America fináléjába.
  • OPM
    #140
    de nem baj az, így legalább nyertem a copa americás tippjátékon :D
  • forzajuve
    #139
    hát nem volt rossz meccs, de azért Kolumbia mutathatott volna nagyobb ellenállást is, talán ha 3 kapuralövésük volt egész meccsen :/
  • Matthewpamer
    #138
    :DDD
    azért olyan mert a kiskorába a forró víz ráborult a mellkasára meg a torkára,a foga levan törve.
    de szépg ólt lőtt.
    élőbe néztem.faszom olyan meleg volt nem bírtam aludni.
  • OPM
    #137
    "az ijesztő kinézetű futballista"

    :DDD
  • DONGUBA
    #136
    Na egy buzi interes vezeti....de legalabb adriano szimpi
  • Matthewpamer
    #135
    Az alábbiakban a 2004-es dél-amerikai kontinensviadal góllövőlistájának jelenlegi állását bönngészhetik, előjáróban annyit, hogy az élen a brazil Adriano tanyázik, az Inter Milano támadója eddig öt ízben rezgette meg a hálót a Copa Americán.

    Copa America, a góllövőlista állása:

    5 gólos: Adriano (brazil)

    3 gólos: Javier Saviola (argentin), Carlos Bueno (uruguayi)

    2 gólos: Dario Silva (uruguayi), Nolberto Solano (perui), Agustin Delgado (ecuadori), Luciano Figueroa (argentin), Cristian Gonzalez (argentin), Luis Gonzalez (argentin), Carlos Tevez (argentin), Abel Aguilar (kolombiai), Tressor Moreno (kolombiai), Luis Fabiano (brazil)
  • Matthewpamer
    #134
    Elsőként az argentin válogatott jutott be a Copa America fináléjába, a 49. születésnapját ünneplő Bielsa emberei sima 3-0-ra verték a címvédő kolumbiaiakat, akik így tíz mérkőzés óta tartó veretlenségüket is elvesztették. A gólgyártást a Boca Juniors csatára, Carlos Tevez kezdte, az ijesztő kinézetű futballista szabadrúgásból talált Juan Carlos Henao hálójába. A második félidő...
    ...elején Luis Gonzalez duplázta meg az előnyt, majd tíz perccel a lefújás előtt érkezett Juan Pablo Sorin, aki remek bólintásával végleg feltette a pontot az i-re. Az eleddig két vb-aranyat és tizennégy Copa-sikert számláló argentin csapat utoljára 1993-ban jutott be a dél-amerikai kontinensviadal döntőjébe; a másik ágon Uruguay-Brazília elődöntőt rendeznek, erre az összecsapásra - magyar idő szerint - csütörtök hajnalban kerül sor.
  • OPM
    #133
    láttátok a meccset? mintha tekerték volna a kazettát, akkora iram volt :)
  • robotnyk
    #132
    háááááát :)
  • forzajuve
    #131
    :DD
  • OPM
    #130
    így is lehet fogalmazni, tippmixnek hívják :D
  • forzajuve
    #129
    te játszol valami copa americás tippjátékban?
  • OPM
    #128

    argentínoknak a legnagyobb az esélyük?? tényleg érdekes
  • OPM
    #127
    tippek?

    sztem
    argentín-kolumbia 2-1
    brazil-uru 3-1
  • forzajuve
    #126
    willhill oddsok

    Argentina 2.50
    Brazil 2.62
    Colombia 5.50
    Uruguay 6.50

    érdekes...
  • Matthewpamer
    #125
    ja,sokkal jobbak a meccsek mint az eb-n.
  • OPM
    #124
    sőt szerintem a szinvonal is 2x-3x magasabb!
  • _Vegeta_
    #123
    Egesz mas copa americat nezni mint ebét. Itt nincs az a nagy sztarolas, pfőj! :)
  • Matthewpamer
    #122
    ja,és vezeti a góllövő listát.
  • Matthewpamer
    #121
    hát igen,van egy Adriano,aki Interes :P
  • forzajuve
    #120
    hát igen...
    (a brazilok nyerik a Copát)
  • DONGUBA
    #119
    Az volt csak kisse egyoldalu....de megerte fentmaradni
  • zaki
    #118
    jó kis meccs lehetett
  • DONGUBA
    #117
    FT Mexico [0 - 4] Brazil

    27' [0 - 1] Alex (pen.)

    65' [0 - 2] Adriano

    78' [0 - 3] Adriano

    86' [0 - 4] Oliveira