20
  • Mice
    #20
    ha belegondolsz viszont gáz esetén tényleg jó, mert nem sok dupla agp-s megoldás mászkál odakint és míg év elején még nekem is volt tartalékban egy pci-om, most már fogam sincs, hogy meg van e még
  • Munch
    #19
    Szép. De mért spórolnak a burkolattal?
    Muszáj átlaszónak lennie??!
  • Borg
    #13
    Senki nem is mondta, hogy ez egy komoly kártya :)
    A világ nem csak a high-end megoldásokból áll.
  • Sliders
    #12
    Szerintem, pedig nem valami nagy szám. Vagy én vagyok maradi na mindegy, ezzel az erővel mindent lehetne kikötni a gépen kivülre. De szerintem egy komoly kártyát ilyen egér burokra hasonlító :) valamiben nem fognak árulni shohasem
  • Borg
    #11
    Nem minden asztali gépet "használnak" 3D-re (játékra), sőt, a legtöbbet nem.
    Prezentációs célokra, notebookhoz, sőt, megkockáztatom PDA-hoz, mobiltelefonhoz is jó lehet.
  • Ligend
    #10
    Es meg valami... A videon egy PCI-os S3 Trio64V2/DX kartyat hasznaltak a bemutatohoz. Ugyhogy akar az is lehet a termekben. :-)
  • Ligend
    #9
    Gondoltam utananezek a kepen lathato NET2280-as chip-nek. Egy jopofa USB to PCI konverter chip-rol van szo. Az lenti oldalon talalhato video demo ajanlott megnezesre. Lehet, hogy csak nekem volt ujdonsag, de tetszik... :-)

    http://www.netchip.com/products/2280.htm
  • toMpEr
    #6
    Ez a matrox kartyaival mar regota elerheto, szoval valoszinu igen.
  • Flashy
    #4
    otletnek jo
  • Cat #3
    azt már a processzor nem fogja birni
  • Lacc
    #2
    Ötletes kis cucc, de amire kíváncsi vagyok az az, hogy lehet-e így akár kettő vagy három ilyet bedugni, és akkor 3-4 képernyő lenne? :)
  • Nyiri
    #1
    Nem is rossz dolog.