33
  • ColdFire
    #33
    ilyen fosh grafikát se látni manapság....
  • Wlakos
    #32
    Hallotál már a civilizációról? na azt csináld meg gondolkodás nélkül:)
  • longside
    #31
    Reagálva mindenre.:

    Azért van annyi 2.Vhs játék barátim mert fejlődünk ám de büdösül. Minden fejlesztő többet akar, többet és mást. Összehasonlítani ezt a panzers-el elég idióta dolog. A kettő teljesen más játékmenettel bír. Max olyan gamékkal hasonlíthatnátok össze mint pl a rise of nations. Mikor ez a gém megjelent igen is unikum volt a nagy térképen tologatom az egységeket a csatákat meg lejátszom rts-ben tipusú játék. 2. világháborús játék még nem jelent meg így. Ne azért ítéld el a játékot mert te pl utálod a 2. Vh-s gamékat :)..ez Noobság. Ha nem szereted nem próbálod ki, de pl nem ettől lesz rossz gém, hanem mondjuk az idióta Mi-től ami benne dolgozik. véleményem szerint a játék tisztes iparosmunka nem kiemelkedő de nagyon is élvezhető. A grafika nem egy szenzáció de élvezhetővé teszi a játékot, ám a hangulat messze ver sok más 2. világháborús játékot. Persze van szebb jobb de hasonló játékmenetű nem sok :). A grafikán csöpögőknek meg nem való számítógépes játék nézzenek DvD-ket ott van szép grafika meg agyatlanság. A grafika max kiegészíti a játékélményt, de nem az a meghatározó.
  • [HUN]PAStheLoD
    #30
    nekem még mindig fenn van ;
  • M@TriX
    #29
    Ha valaki nem vedte volna még észre van egy videó is, sztem nagyot üt:

    videó
  • PREMIERE1
    #26
    Az eredeti azért jobb volt!

    http://www.gamespot.com/pc/strategy/axisandallies/screenindex.html

    Ez a mostani amolyan 3D-s valami lesz. RTS! PFF! Egy Axis and Allies még táblás változatban is jobb ennél a készülő szépségnél! (Mondjuk a Panzers, a D-DAY, Blitzkrieg 2 és különösen a Wartime Command mellett szerintem labdába sem fog rúgni ...)
  • Demon Eyes Kyo
    #22
    végre egy olyan 2. vh-s játék amiben a történelmet is meg tudom változtatni :>
  • DMZ
    #21
    A képek szerint a grafikája is hasonlít Generels-ra.
  • M@TriX
    #20
    háát, azért szerintem nem lesz rossz játék, ugyanis hirtelen nem jut eszembe olyan II VHs RTS, amelyben építkezni is lehetett, mint a Generals-ban.
    Szóval szerintem jó kis játék lesz,d e még nem tudhatjuk, mint azt sem, hogy a Panzers a végén milyen lesz. Meg amúgy miért kellene választani, ha jó mind a 2, akkor jöhetnek. ;)
  • lammaer
    #19
    Én csak azon gondolkodom, vajon lesz benne gyártás/fejlesztés is?
    Jó lenne már egy olyan 2. világháborús RTS, ahol én gyártom le az egységeimet (olyan C&C generals módra).
    A Sudden Strike óta valahogy sose lehet gyártani meg épitkezni 2 vh-s RTS-ben...
  • Herkulles
    #17
    ,,Az Atari elárulta, hogy novemberre tervezi az Axis & Allies: RTS című játékának a megjelenését"

    Még jó hogy...,jön a PANZERS az szembe röhögi ezt a játékot. .)
  • [NST]Cifu
    #16
    Voltak azért olyan háborúk, amelyek legalább ennyi figyelmet érdemelnek, pl. I.VH, Koreai háború, Hatnapos háború, stb...
  • a_n_d_r_e_w
    #12
    Én csak a dinamikus hadjáratban bízom, de abban nagyon :)
  • HuAn82
    #11
    LOL!
    pl:
    Codename: Panzers, Desert Rats vs. Africa Korps, D-Day a mostaniak közül. Mellesleg szebbek mint ez.
  • Yfel
    #10
    Hat mire talaltak ki a V2-t fijam? :o)

    Az atomprogramot is tovabb lehet fejleszteni? :o)

    Y
  • horbykeee
    #8
    ebből is látszik hogy mennyire noob-ok vagytok tisztelet a kivételnek...
    "jaj mi ez a lerágott csont,26dik II.vh-s game jaj jaj....DE AZOK FPS-ek,össze sem lehet hasonlitani ezzel mert ez stratégia!!!
    amugy meg imádom az Fps-eket szal nem fikázom azokat,de már azokból tényleg sok megjelent de mindet végig játszottam és kimondhatom hogy jók voltak,és én nem unom őket,közülük is CALL OF DUTY az isten multiba és singlében....
    De!ahogy ezt elnézem ez nagyon jó játék lesz mert ebben nyerni sokkal nagyobb öröm mint Fps-ben egy kill,ezért imádok stratégiázni,ja és itt kicsit többet is kell gondolkodni..
    én tuti kipróbálom majd....
  • JZO
    #7
    én imádom, szerintem nagyon királyak a II. VH.s gamek
  • HuAn82
    #6
    Ja már a csapból is ez folyik.
  • davos80
    #5
    Nem bazz, olyan háborút dolgozzanak fel, amit még nem dolgoztak fel. I. - II. V.háborús játékból van egy több tucat.
  • Coco
    #3
    ehh :)
  • Parappa
    #2
    Olyan háború alapján készítsenek játékot, amilyen háború még nem volt? :)
  • davos80
    #1
    Kicsit sok II. világháborús játék van.
    Ha már háború, akkor miért nem valami olyan, amilyen még nem volt?