15
Battlefield Vietnam - Point of Existence mod
  • Ams
    #15
    itt kevesebb az infó... bezárom...
  • Skiper
    #14
    Letölthető a PoE 0.1-es béta változata!
  • Skiper
    #13
    Új render képek kerültek fel a PoE oldalára!
    Bebizonyosodik, hogy nem az amcsik uralják a légteret, sőt, az oroszok is kapnak masinákat!
  • Skiper
    #12
    Vége a iskolának!
  • Skiper
    #11
  • traXion
    #10
    Desertnek is van külön topic, sazl....
  • antijedi
    #9
  • Skiper
    #8
    Mert ez akkora mod lesz, hogy megérdemel egy külön topicot, bizony!
  • Cat #7
    és erre mér nem jó a sima bf vietnam topik?
  • Lacc
    #6
  • Skiper
    #5
    :DDDDD
    én meg igy:
  • ACCToM
    #4
    ehh
    igy néztem
  • Lacc
    #3
    Tényleg nem néz ki rosszul.
  • traXion
    #2
    Nem akarsz a bfvietnam.hu-ra írni? :)

    Eléggé pang, és teljsen tejhatalmat kapsz a cikkek írásában.
  • Skiper
    #1
    Üdvözlet!
    Hol is kezdjem...Ja igen!
    Egy új bf:vietnam mód van készülőben (lehet, hogy sokan ismerik, de ilyen témát még nem láttam az sg-fórumon), mely a battlefield vietnam grafikus motorjára épül. ÉN nem hittem volna, hogy egy ennyire gyönyörű grafikával megáldott modot lehet készíteni, de a titok ott rejlik, hogy a bf vietnam készítői nem igazán textúrázták agyon a vietnamot. Ellenben a Point of Existence (továbbiakban PoE) készítőivel, akik azonban minden egyes csövet/csavart/rácsot stb élethűen helyeznek el modelljeiken. Ahogy a hivatalos PoE website-ot olvasgattam, az állam egyre csak közeledett a talpam felé, a szemeim pedig egyre tágabbra nyíltak... az oldal címe:
    http://pointofexistence.com . A screenshotok és a render képek kitűnöek.
    Véleményem szerint ez lesz az a mód, ami miatt sokan felhagynak majd a Desert Combatozással, mert majdnem itt ugyanazt kapják, csak szebb grafikával, több járművel, újabb pályákkal. Hát igen, az új pályák nagyon sokat tudnak dobni egy új modon. Szerintem bátran mondhatjuk, hogy egy új mod népszerűségéhez és játszhatóságához elkerülhetetlenek az új pályák.
    Remélem, minél előbb kiadják már ezt a remek kiegészítőt, mert nekem spec már az összes nyálam elfojt.. szerintem... elnézek a dokihoz is..