23
Pandora Tomorrow
  • TitaniumRR #23
    Nagyon szép grafika, a legélethűbb modern lopakodós játék, mely a modern láthatatlan különleges egység egyszemélyes multi-purpose bevethetőségére épül, a legmodernebb fegyverekkel és bénítő eszközökkel, mellyel szemben az ellenség tehetetlen. Vadonatúj (mintha a bolt polcáról vennéd le), karcmentes, dobozában, papírjaival hobbifelszámolás miatt eladó. A bolti ára 7.000,- Ft HELYETT 3.990,- Ft./ db. Ha egyben viszed mind a 2-t akkor csak: 5.990,- Ft. Érdeklődés privát üzenetben.

    Check this out.
  • karfiol
    #22
    Ott csak ránézel arra a 2 emberre termoval és távcsővel,a főnök mond valamit,majd mehetsz is tovább.Ennyi.
  • torrente
    #21
    A végefelé van gondom. Eljutottam odáig, ahol le kell nézni termóval és binocularral, ahol 3-an beszélnek. Az a baj, hogy csak 2 beszélget és így nem tudom tovább játszani. Le kell ütnöm előtte mindenkit? Talán ez a baj?
  • karfiol
    #20
    Én fellőttem egy Diversion camerát ,fütyültem vele,odacsalogattam őket,majd elkábítottam a gázzal őket.De mind a kettőt külön-külön,2 Div camerával.
  • torrente
    #19
    © torrente ma 13:01 | Privát | Válasz | #3089

    Újabb segítséget kérek. LA pálya: szellőzőből beugrom egy helyiségbe; 1 terroritát megölök, 1 civilt leütök. Aztán a következő helyiségben 2 őr beszél. Ugyanúgy járnak, mint az előzőek. A baj ezután van. Fel kéne mennem a lépcsőn, amely tetején 2 őr járőrözik. Mindig észrevesznek. Mit csináljak?
  • torrente
    #18
    Köszi, már sikerült. Nem tudom miért, elsőre nem sikerült átmennem ott. Lesz valami szivatós azon a pályán?
  • karfiol
    #17
    Ott van egy rés a falnál,ahol falhoz lapulással(L3)át lehet menni.Ott,ahol pittyegést hallassz.
  • torrente
    #16
    A tengeralattjárós küldetés teljesítve! Most a következő pályán akadtam el. Kinyírtam vagy 7 embert, aztán a tetőről egy dróton átcsúsztam a másik oldalra, bementem. Mentési pont. Ezután az utcán ketten járőröznek, megöltem mindkettőt, de nem tudom hogy ezután mit kell tenni.
  • torrente
    #15
    Sikerült! Kösz a segítséget! Már a tengeralattjárón ügyködöm.
  • torrente
    #14
    Holnap kipróbálom. Mondja a nagyfőnök rádión, hogy "freeze", szóval hogy fagyjak le. Az a baj, hogy Sam magától teszi fel a kezét és addig agyonlőnének, míg előveszem a fegyvert és célzok. Remélem bejön, amit mondtál.
  • Seth
    #13
    Abszolút nem kell semmit csinálni, rádión be is szól a haver hogy ne mozdulj, mindjárt leszedi őket...majd amikor elkezd lőni akkor már te is lőhetsz.
    Ha egyből elkezdenek tüzelni,akkor valamit megnyomsz vagy valami bug van a dologban( hozzáteszem én PC-n nyomtam végig)
  • torrente
    #12
    De ahogy kinyitom az ajtót, felteszem a kezem és egyből elkezdenek tüzelni. Biztos hogy nem kell semmit sem csinálni? Nem fognak agyonlőni?
  • Seth
    #11
    Ne csinálj semmit..:)
    Majd a haver kihúz a csávából...
  • torrente
    #10
    Senki sem tolta ezt a játékot végig?
  • torrente
    #9
    Dzsungeles pálya vége: Sadonot követni kell egy ajtóig. Ha kinyitom, hárman tüzelnek rám, a háttérben pedig van egy helikopter. Mit kell itt csinálni?
  • torrente
    #8
    Elakadtam. Aki tud segítsen. A dzsungeles küldetésnél járok, ott ahol le kell hallgatni egy ürge beszédét. Hogyan kell pontosan megcsinálni ezt? Mindig, amikor kilövök egy lehallgatásra alkalmas golyót, elrontom, mert felkeltem az őr figyelmét.
  • UNREG
    #7
    Pár buta pc-s úgy gondolja, hogy a konzolosoknak már nem is lehet saját SC topikjuk.
  • torrente
    #6
    Mi ellen tiltakozol?
  • Glpetyus
    #5
    lol
  • Nyers
    #4
  • Chaos Mad
    #3
    ez micsoda?
  • Sephi
    #2
    En nem voltam es nem is leszek soha SC fan :(
  • torrente
    #1
    Na, volt szerencsém kipróbálni a játékot. Nagyon hasonlít az első részre. A mozgás ugyanolyan, a grafika most is szép. Ha nem rosszabb, mint az első rész, akkor biztos hogy nagyon jó játék! Egyenlőre többet nem tudok mondani, mert csak elkezdtem.