714
Minden, ami \"Amerika\".
  • a.carkey
    #552
    Hülyeség. Egy háború nem abból áll egy demokráciában, hogy piff-puff és háborúzunk. Nem kell mindent elhinni.

    A világ különösebben meg inkább ne játssza meg magát. Aki perpill erős, ált az visz mindent és az diktál.ú

    A jó csajok sem azzal a pasival mennek el, aki félszeg, cingár és arról filozofál, hogy milyen okos, hanem az ellentetjével, aki csinálja és nem pofázik róla. (Nem részletezném ...)
  • a.carkey
    #551
    Ugyan már. Iszonyat jól nyomták a médiában a Bush ellenes cikkeket, híreket, egyéb megnyilvánulásokat. Moore a sírból hozta fel a demokratákat a filmjével, de Kerry kampánya nem volt jó, sőt, szerintem egy hazafiasságot, honvédelmet kihangsúlyozó kampányba, amit a demokraták is csináltak, arra sokkal jobb lett volna Clark. De még be se került. Ő megverte volna Busht, mert katona, és akkor nagyobb szerepet kapott volna a munkanélküliség, a deficit, stb. stb., és Clark - katonaként - sokkal jobban tudta volna reprezentálni azt, hogy a demokraták is képesek védeni a hazát, különösen, hogy egy ex-katona az elnökjelölt. Erre jött Kerry, a síkhülye Edwardsal, és a republikánusok rásszálltak arra, hogy Kerry mit gondol, mit mond és a mit cselekszik. Elég nagy különbség volt ezen pontok között ...

    Annyira szar nem volt most sem a világ.

    Az, hogy nálunk és Európában mit mondanak, az qurvára nem érdekli az átlagamerikait, aki biztonságra és megélhetésre vágyik. Alig tudnának Párizson, Londonon kívül túl sok más európai várost ill fővárost megemlíteni. Azt sem tudják, hogy ki az elnöke pl. Franciaországnak. Itthon az átlagmagyar sem tudna megnevezni a többi elnökjelölt közül akár egyet is. Mondana két államot, Kaliforniát és Floridát, de pl. New York államot mondanál neki, azt hinné az a város, és fogalma sem lenne, hogy van ilyen állam is. Ez az ő belügyük.
    Most is inkább Bush ellen, mint Kerry mellett szavazott a jónép. 9/11 sokkja után, most biztonságban érzik magukat, eltűrik a zaklatást, max a túl liberálisok nem, háborúban állnak, Irakban. Pár nap alatt szétverték az iraki hadsereget, elfoglalták Bagdadot.
    Az ami ott van, az nem azért lett, mert gecik az amerikaiak, hanem mert egyértelműen pénzelik a lázadás ill politikailag támogatják máshonnan. Hogy honnan, azt mindenki sejti, érzi, de nehéz fellépni ellene, mert az még rosszabbat hozna. Egyesek szerint a színfalak mögött szépen rendezik le a helyzetet.
    Bush kiiktatott két diktatúrát, maradt Kuba és Észak-Korea. Aztán a maradék erőszakos militaristát is vsz kikiktatják majd. Nem tudom, hogy Reagan óta volt-e valaki ilyen sikeres?
    Az, hogy itthon meg minek állítják be, az qurvára nem fontos, mert ott szavaztak Bushra, és utoljára. Ahogy rólunk azt súgja pl. Tom Lantos - sajnos még mindig van szava az öregnek -, hogy MO antiszemita, nem feltétlenül igaz. Az, hogy itthon azt súgják, hogy Bush barom, hülye, idióta, az szintén nem feltétlenül igaz.
    Az, hogy egy kövér buzi csinál egy filmet valakiről akit gyűlöl, az nem feltétlenül mérvadó. Ha az UFO témáról csinált volna, akkor azt is elhinnék neki sokan.
    Ennek ellenére nem az volt, mint négy éve, és nem párszáz szavazaton múlott, mint négy éve. Bush majdnem 3 és fél millával győzött, plusz az elektoriban is iszonyat sokat gyűjtött, ráadásul még annak sincs vége, és ott is inkább hozzá jönnek majd a vote-ok. Aztán a szenátust és a kongresszust is megszerezték az elefántok, szóval ha valami, akkor ez most totális vereség volt a demokratákra.
  • MrSpock
    #550
    Mindenki aki kicsit jobb amerikát szeretett volna.
    Vagy neked tetszik eza mindenkittámadjunkmegésleszarjukazegészvilágmitgondolpolitika?
  • MrSpock
    #549
    Így nemvolt olyan feltűnő,Általábana focimeccset sem szokták 1:0-ra bundázni.Az túl átlátszó lenne.
    Egy 7 milliós szavazatnál nem is olyan nagy ez.
    na a lényeg,hogy reméelm a világ nemlesz sokkal roszabb,bár tartok tőle.:-(
  • a.carkey
    #548
    Edwards is Pálinkási magasságokba emelkedett.
  • a.carkey
    #547
    Nagyon úgy néz ki, hogy Kerryre csak a latinok, a niggerek és a buzik szavaztak, megtoldva jópárezer nagyfejű liberálissal. Úgy néz ki az ígéretgyárra ott nem vevő senki ...
  • a.carkey
    #546
    Több bomba robbant a 20. században, mint 21. században erre valós kilátás van ...

    Már a föld felszínén sem igazán robbant senki.
  • a.carkey
    #545
    Jó nagy bunda volt Floridában. Bush durván 400ezer szavazattal kapott többet.

    Ilyen alapon Kaliforniában még nagyobb volt, különösen, hogy milyen népszerű ott a REPUBLIKÁNUS Swarzi ...
  • a.carkey
    #544
    Többet használt, mint ártott!

    Köcsög Soros is jó sok pénzt bukott, szóval már megérte, hogy Bush nyert ...
  • Bandew
    #543
    Most mi van?
    Miért engem kell lenézni? Csak utaltam Bush papa háborús kedvére, ti meg szó szerint értettétek.
  • GregSB
    #542
  • Bandew
    #541
    Nem baj, legközelebb felkészülsz az ilyen jellegű dolgaimra. :-)
  • The Garrett
    #540
    hat ez eleg gyenge volt
  • Bandew
    #539
    Valaki csak olyan hülye. :-)
    Hisz vannak olyan hülyék is, akik halálosan komolyan veszik ha valami tök abszurd dolgot ideírok, például azt, hogy nukleáris 21. századunk lesz. :-D
  • The Garrett
    #538
    szerintem melyik arab/tálib/indiai/kínai/orosz akármi ország lenne olyan HÜLYE hogy 1 atomcsapással magára haragítaná az egész világot?
  • MrSpock
    #537
    A döntő tobbséghez,tehát abiztos yneréshez kellett volna,de ugye akkor nemlett volna meg egyiknek sem,tehát,még húzódott volna.
    Így ezért kellett Floridát mindenképpen megnyernie,hogy aztán már mindegy volt.
    Bár lehet a rosszat látom a dolgok mögött,de 4 éve,ugye bejelentették,hogy Al Gore ynert,aztán mégsem,ugye számolgattak,meg el-eltűntek szavazóurnék,meg..na szóval szerintem mosts em volt tiszta.
    Érdekes,hogy az amerikaiak pici többsége Buschra szavazott,de mégis valahogy szomorú lett az ország.
  • Bandew
    #536
    Ki mondta, hogy ő vetne be?
  • Bandew
    #535
    Figy az TÉNY, hogy indokolatlan háborúkat indít. Már az apja is ilyen volt.
  • Punker
    #534
    Bush nem gonosz csak hülye és kapzsi, Sztálin na ő GONOSZ volt de ha Bush papa így halad még megdöntheti a rekordját.
  • GregSB
    #533
    Azért annyira ő sem hülye, hogy bevessen atomfegyvert...
  • Dzsini
    #532
    igen, és az iszlám fundamentalistáknak is igaza van, mert ő az antikrisztus, a sátán, és a földön járó csupa nagybetűs GONOSZ is ugye?
  • Bandew
    #531
    Mert Bush papa szeret háborúzgatni. Tudod, mint mi pl a Rome: Total Warral, csak ő ezt igaziból csinálja. :-)
  • The Garrett
    #530
    ez akkora baromság... miért is?
  • [NST]Cifu
    #529
    Gondold el milyen filmet csinálhat majd Bush elkövetkező négy évéről... :)))
  • [NST]Cifu
    #528
    Mélyenszántó gondolatok. Leginkább ez tetszett:

    ...legfeljebb nemkett volna meg a 270 elektor...

    Ha nincs meg a 270 elektor, akkor nem ő nyeri az elnökválasztást...

    BTW én sem örülök Bush győzelmének... :(
  • Bandew
    #527
    Gondolom most Michael Moore pipa. :-)
  • MrSpock
    #526
    Ohio csak időhúzás volt ,csak hogy eltereljék a Floridai bundáról a figyelmet!
    Nem Ohio volt a kulcs,Bush tesóka elintézte.Mert ezzel biztosan nem veszthették el a választásokat,legfeljebb nemkett volna meg a 270 elektor.
    Azthiszem mostnagyon fog a világ változni,rosszirányban,ez a kis csimpánz elbaszott mindent.
    Bár ne lenne igazam!
  • Bandee1987
    #525
    Remélem, ezt azért megússzuk...
  • Bandee1987
    #524
    "George W. Bush a következő négy évben is az USA elnöke lesz. Ellenfele, John Kerry telefonon gratuált a republikánus jelöltnek és elfogadta vereségét. A hivatalos végeredményre még várni kell, de a demokraták nem követelnek már újraszámlálást."

    Ezekszerint valszinüleg nem lessz ujraszámlálás.
  • Bandew
    #523
    Na akkor készüljünk fel, hogy 4 év múlva a fél világon radioaktív sugárzás lesz.
  • Emmegki
    #522
    1, Az amerikai nép nem hazudtolta meg önmagát. "Nekünk jó Bush, a világ többi része meg le van sz.va."
    2, Remélem lesz újraszámlálás és pereskedés
  • I.C.ram
    #521
    Na nyert Bush. Gratula az amcsi faszoknak, bár nem tudom, hogy Kerry jobb lett volna, de ennél a majomnál nem nehezebb jobb lenni.
  • Punkerwork
    #520
    szavazz :)
  • CSOCSO
    #519
    par napja cnn en azt mutattak hogy bushra szavazok tobbsege nok...
  • Bandew
    #518
    Szóval a szegény néger nők az okosak! :-)
  • Z
    #517
    Megnéztem az exit poll-t, fehérek-Bush, nem fehérek-Kerry.

    Minél magasabb a jövedelem, annél inkább Bush-ra szavaztak az emberek.

    Nők-Kerry, férfiak-Bush.

    Meg egy csomó egyéb.

    254-252 volt a latest állás.
  • a.carkey
    #516
    Miért? Már mindenben politikát látsz? :)
    Nem lesz aranyáremelés!
  • Efreet
    #515
    szótam, hogy nincs politizálás!
  • a.carkey
    #514
    Nem értem mit szaroznak New Mexicoban és Iowaban hivatalossá tenni Bush eredményét, miután lazán Kerrynek lett besatírozva 95%-os (!!!) feldolgozás után New Hampshireban ... Az előbbi két államban 99%-os a feldolgozottság, és Ohioban is ez van kiírva: "100% precincts reporting - Updated 6:41 a.m. ET"

    Röhej. De hát verjék még a farkukat Kerryék, mint 4 éve ... Kongresszusi és Szenátusi szinten is taroltak a republikánusok.
  • Dzsini
    #513
    szerintem senki nem rágódott itt :))) (bár azért az a beígért vízummentesség azért nem jött volna rosszul, ha csak turista, akkoris... (bár irreális ígéret volt de akkor is vonzó :D ) lenne kit meglátogatni, és így nem valószínű, hogy megkapom...)