39
Mission Impossible 3-a mozifilm
  • spatz
    #39
    Szerintem jó film! (Főleg a 2. után)
  • kék
    #38
    "Mit értesz ez alatt? Most hirtelen nem vágom.

    "Na ja, de ki volt az, aki felemelte a főgonoszt? :-)""

    Tom Cruise és ellenfele birkóztak, verekedtek az úttesten. Tom felemelte a fickót, hogy az maradjon felül és Tom alul, így született meg a végeredmény.
  • Challanger
    #37
    -Tudom, hogy egy szerkezet segítségével csinálta, de legalább mutathatott volna valami erőlködést. Ugyanis a teste a falra marőleges volt, úgy meg elég nehéz felmenni, még ha segítsége is volt. Nekifeszülhetett volna.
    -2.: Lehet, hogy meglehet csinálni, de ő csak belenyomta a zárba, nem is forgatta, vagy ilyesmi.
    Na mindegy, nem akarok én vitaestet nyitni ilyen hülyeségekről, csak leírtam.

    Mit értesz ez alatt? Most hirtelen nem vágom.

    "Na ja, de ki volt az, aki felemelte a főgonoszt? :-)"
  • kék
    #36
    Reagálnék a spoiler első mondatára:
    azt egy szerkezet segítségével tudta megcsinálni. Nem a saját erejéből.

    A második: ezt egy egyszerű szabadulóművész is megteszi neked, nem hogy egy szuperügynök.

    A harmadik: ez tényleg túlzás volt, bár itt lehetne magyarázkodni a halál utáni utolsó képpel, ami eljutott az agyba stb. de ebbe nem mennék bele, mert nem nagyon értek hozzá.

    Az utolsóra:
    Na ja, de ki volt az, aki felemelte a főgonoszt? :-)
  • Challanger
    #35
    Most biztos jön az a szöveg, hogy ez egy szuperügynök, aki mindenre képes, meg hogy ez nem az a világ amiben mi élünk, itt mindent lehet.
    De azért meg lehetett volna csinálni valósághűbbre is.
    Szerintem pont, hogy ez a rész volt valószerűtlen(a 2. rész mellet), az elsőben lévő mutatványok meg simán belefértek a fogyasztható kategóriába.
  • Challanger
    #34
    A spoilerben található UTOLSÓ mondatot nem a valótlan kategóriához szántam, csak spoilerbe kellet rakni ezt is. Ez inkább kiábrándító volt, hogy így lett elintézve.
  • Challanger
    #33
    Na úgy látom, én leszek az első aki csalódott a filmben.
    Többszöri trailer nézegetés és hosszú várakozás után ültem be a moziba a premier estéjén.
    Elsőként a szinkron volt zavaró. Ugyanis Philip Seymour Hoffman-hoz marhára nem illett a magyar hang. Ezen túl is tettem magam, nem a film hibája.
    Aztán jöttek Tommy boy valóságtól teljesen elrugaszkodó marhaságai:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 18 méteres vatikáni falon úgy fut fel, minden erőlködés nélkül mintha a játszótéren szaladgálna. A bilincset egy hagyományos tollbetéttel 1 sec alatt kinyitja. A végén amikor visszahozzák a halálból, rögtön az első reakciója, hogy pisztolyért nyúl, felveszi-felül és céloz szigorú arccal, mindezt a halálbol visszatérve 1 sec alatt. Valamint az ellenségét sem ő nyírta ki, hanem egy teherautó ütötte el

    Volt még több ilyen is, de hirtelen ennyi jutozz eszembe. És ezek nem csak engem zavartak, ugyanis a moziban a legtöbb ember nevetett ezeken a szánalmas részeken.
    Kár érte, mert ígéretesnek tünt.
    Valamint a főcímet találtam elcsépeltnek.
    Az, hogy az IMDB-n több csillgott kapott, mint a zseniális első rész, az is durva szerintem.
    UI: Nem az indexes faszi vagyok
  • Bucser
    #32
    nem minden szempontból^^

    De a filmekhez elég hülyén állnak hozzá:)
  • icewolf
    #31
    Élből: az Indexen volt már nem negatív kritika? ha igen kérlek szólj...

    Ha tehetném az Indexes szerverét a legmagasabb épület legmagasabb pontjáról hajigálnám lefele, mert Magyarország szégyenei...

    Amúgy: nekem tetszett a film
  • eprex
    #30
    nincs vkinek felirata hozzá?
  • Horatio
    #29
    Sztem is nagyon király volt, de az indexes faszi megint teljesen lehúzta. Tud valaki olyan filmet mondani amit nem fikáznak le ezek, mert én eddig akármilyen filmkritikát olvastam az mindig teljesen az ellentéte volt az én véleményemnek.
  • Bucser
    #28
    A 2 részben Ethan egy szupermen:) ez a szaltókból és egyebekből is látszik:) ergó ő akár fel is repülhetett volna a szikla tetejére de a mászásban több fun volt:D

    Btw: Én nagyon kellemesen szórakoztam a 2 részen. Volt benne jó sok butaság de attól még egy Face/Off-hoz méltó akcióorgia volt John Woo rendezésében:) De Semmi több:) Mondjuk Mr. Woo legjobb amerikában készült filmjének még mindig a Face Off-ot tartom.
  • kék
    #27
    Akkor én beszélek (írok) róla. :-)
    Tegnap néztem meg a moziban, és nagyon kellemesen csalódtam. Nekem az első rész tetszett, de a második annyira pocsék volt, hogy nem is akartam megnézni a harmadik részt, csak a Barátnőm miatt vettem meg a jegyeket. Azt mondom, megérte!

    Szerintem az alkotók is tanultak valamit az előző részek visszajelzéseiből, és megpróbálták életszagúbbra készíteni a filmet. Most is rengeteg ötletes technikai mütyűr-szerkentyű látható a filmben, de ezúttal nem túlozzák el Ethan képességeit (például nincs szaltózós célbatalálós motorozás), látszik, hogy egy jól képzett ügynök a főszereplő, de a felszerelése nélkül ő is csak egy ember. A történetben van 1-2 csavar, bár erre rá lehet jönni, de ez nem is egy krimi. Az akciójelenetek látványosak, és a hanghatások is csak úgy dübörögnek. Tom Cruise hozza a szokásos jó játékát és a többi szereplővel sincs gond.

    Persze, van pár buktató a filmben, például az ellenség előtt az ügynökök a nevükön szólítják egymást, pedig szvsz mindig kódneveket használnak. A másik: a 2. részben Ethan nagyon jó sziklamászónak tűnik, itt viszont alig tudja felhúzni magát egy lyukból.
  • #26
    Szerintem is jó film!

  • Blacktom
    #25
    Na, két napja megy a mozikban, de senki se beszél róla?
    Most láttam és nagyon kira
  • Carti19
    #24
    Hmm????? Itthon hamarabb mutatják be mint Amerikában????
  • spatz
    #23
  • spatz
    #22
    Hazai mozipremier:
    2006. május 4.

    Amerikai mozipremier:
    2006. május 5.
    Plakát
  • scorpeeon
    #21
    most láttam egy M:I:3 plakátot, valami május akármikorra volt kiírva asszem :D
  • lele
    #20
    huu nagyon vagány én már várom
  • spatz
    #19
    Előzetes:
    elozetes video
  • spatz
    #18
    Mozi premier: 2006.05.04.
  • Carti19
    #17
    Másfél éve halott a topic de nézzetek bele sg-n letöltésbe...előzetes letölthető, és májusban a mozikban találkozunk!
  • spatz
    #16
    Pedig szerintem is az első jobb volt...
  • Sephi
    #15
    Hehh poen hogy az elso reszt soha sem lattam :) Masodikat meg vagy 3 szor....
  • LittleL
    #14
    remélem jobb rész lesz , mint a 2. volt. Mert az írtó gagyira sikeredett.
  • Leferve
    #13
    Éljen a M:I=3
  • Leferve
    #12
    Sok Köcsög buzi rocker
  • Punkerwork
    #11
    az első még elment a 2. hulladék volt a 3-at meg se nézem....
  • traXion
    #10
    Ma lesz az éjdzsBíOn 2100-kor a 2! :)
  • traXion
    #9
    És csúnya is bazdmeg.... :(
  • traXion
    #8
    Te szar!!!! :D
  • zaki
    #7
    első kettőt sem láttam
  • Bucser
    #6
    De nagyon felvitte a Mátrixféle arcomsemrezdülstílus a dolgát... De egyébiránt mint színésznő szerintem is nulla...
  • shaba23 #5
    ő rendezte a narkó c. filmet
    narkó
  • traXion
    #4
    De utálom Carrie Ann Mosst... hülye picsa....
  • spatz
    #3
    Akkor remélem ezzel a filmel robban be a köztudatba...
  • Bandew
    #2
    Megnéztem az imdb-n. Nem igazán rendezett nagy filmeket, ráadásul asszem 5-t, amiből 2-t épp készít. :-D
  • spatz
    #1
    A forgatás nyáron kezdődik, Belgiumban, Cseheknél és Berlinben. Játszik benne a mátrixos-Carrie-Ann Moss és természtesen Tom Cruise. Viszont a rendező Joe Carnahan, nem tudja valaki ki ez? Bemutató állitólag jövő év május....