37
Avagy milyen f@szsagot kaptal az elmult idoben?
  • autoszimulator
    #37
    lol iwiwes csoda:

    Ha elkülditek ezt az e-mailt a barátaitoknak akkor a
    > MICROSOFT két hétig
    > követi a nyomotokat. Minden egyes személyéert aki ezt az
    > e-mailt elküldi,
    > 245 EUR-ot fizet.
    >
    > A MICROSOFT - minden egyes személyért akinek elküldtétek és
    > ő továbbküldte
    > 243 EUR-ot, a harmadik személyért aki megkapta 241 EUR-ot -
    > fizet.
    >
    > Két hét után a MICROSOFT küld Nektek egy levelet, amelyben
    > kéri a postai
    > címetek megerősítését és küld egy csekket.
    >
    > Üdvözlettel:
    >
    > Vineter Márton
    >
    > 5700 Gyula, Kenyérsütő u. 33/a.
    >
    > Magyarország
    >
    > Én ezt csalásnak tartottam, de két héttel később - miután
    > ezt a levelet
    > megkaptam és továbbküldtem - a MICROSOFT kérte tőlem a
    > címem, és kaptam
    > egy csekket 24.800 EUR-ról. Válaszoljatok, mielőtt vége a
    > tesztnek ! Ha
    > valakinek megadatik ez a lehetőség, élnie kell - érdemes -
    > vele.
    >
    > Bill Gates számára ez a kiadás csupán csak reklámköltség.
    >
    > Küldjétek tovább ezt az e-mailt annyi embernek és barátnak,
    > amennyinek
    > csak tudjátok!
    >
    > Ne segédkeznénk az e-mail továbbításában, ha nem lenne
    > nekünk is érdekünk?
    > Legalább 1.000 EUR-ot kell, hogy kapjatok.
    >
    > Az apám egyik ismerőse részt vett ebben továbbküldős
    > játékban, néhány
    > hónappal ezelőtt. Amikor legutóbb meglátogattam, mutatott
    > nekem egy
    > csekket. Az összes 4324,44 EUT-ot tett ki! Patrícia néni -
    > egy jóbarátom
    > nagynénje - az Intelnek dolgozik és nemrég kapott egy
    > csekket 4543,23
    > EUR-ról a levél továbbításáért.
    >
    > Ahogy mondtam, ismerem a törvényt és az is igaz, hogy az
    > Intel és az
    > AOL éppen egy fúzión tárgyalnak, hogy a világ legnagyobb
    > ajánlattevőjévé
    > váljanak. Ezért végzik ezt a tesztet, hogy kiválasszák a
    > legtöbbett
    > használt programot és meggyőzödjenek annak a
    > felhasználásáról. Nekik az az
    > érdekük, hogy ezt válasszák !
    >
    > Próbáljuk meg! HAJRÁ!
  • daxan
    #36
    Én ezt kiküldtem myvip-en, mert nagyon sok körlevelet kapok.... És ezt a választ kaptam:

    "Sziasztok!

    Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik a tavalyi évben és idén is már megörvendeztettek számtalan körlevéllel és küldd tovább típusú maillel. Sokat változtattak az életemen!"

    Igazán nincs mit.

    "- Nem iszom Colát, mióta megtudtam, hogy wc tisztításra is alkalmas.
    - Nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el fertőzött tűbe.
    - Azóta sem használok izzadásgátlót, mivel rákot okoz."

    Éreztem...

    "- Nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
    - A gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elől, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
    - Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak adományoztam, annak a szegény
    gyermeknek, aki már legalább a 7000. szervének átültetésére vár. (Ami igazán érdekes, hogy sose ez a kislány nem öregszik, 1995 óta még mindig 7 éves!)"

    A sok szeretet a világon többmilliárd hülye embertől csodákra képes...

    "- Nem kaptam meg az igért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandba szóló belépőket sem!"

    Lenyúlta Miki egér. De tényleg! A körlevelesek mnodták.

    "- Én is feliratkoztam amellé a 3000 ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak."

    De ariii vagy...

    "- 170-szer is megtudtam, hogy a http://www.freemail.hu azonnali hatállyal törli az összes mailemet, ami azóta se történt meg."

    Ne köszönd, én intéztem el.

    "- Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelő partnert találni."

    Mondtam én, hogy jó módszer a majombaszás.

    "- Legalább 5000 szerencsétlenség kellett volna hogy érjen,emellett minimum 100-szor kellett volna meghalnom!"

    Szégyelld magad!


    "- Szóval menjetek a..........!!!"

    I love you too.

    "UI: Ha nem küldöd tovább ezt a levelet 10 másodpercen belül legalább 850000 embernek, akkor holnap jön egy nagy kék dinoszaurusz, aki pontban 17:30-kor megeszi az egész családodat!!!!!!!!!!"

    Jött, de elneveztem Dínónak, és megetettem a szomszéd kislánnyal. Azóta jó haverok vagyunk a kis ari kékséggel.
  • Frosty01
    #35
    Sziasztok!

    Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik a tavalyi évben és idén is már megörvendeztettek számtalan körlevéllel és küldd tovább típusú maillel. Sokat változtattak az életemen!
    - Nem iszom Colát, mióta megtudtam, hogy wc tisztításra is alkalmas.
    - Nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el fertőzött tűbe.
    - Azóta sem használok izzadásgátlót, mivel rákot okoz.
    - Nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
    - A gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elől, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
    - Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak adományoztam, annak a szegény
    gyermeknek, aki már legalább a 7000. szervének átültetésére vár. (Ami igazán érdekes, hogy sose ez a kislány nem öregszik, 1995 óta még mindig 7 éves!)
    - Nem kaptam meg az igért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandba szóló belépőket sem!
    - Én is feliratkoztam amellé a 3000 ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak.
    - 170-szer is megtudtam, hogy a http://www.freemail.hu azonnali hatállyal törli az összes mailemet, ami azóta se történt meg.
    - Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelő partnert találni.
    - Legalább 5000 szerencsétlenség kellett volna hogy érjen,emellett minimum 100-szor kellett volna meghalnom!

    - Szóval menjetek a..........!!!

    UI: Ha nem küldöd tovább ezt a levelet 10 másodpercen belül legalább 850000 embernek, akkor holnap jön egy nagy kék dinoszaurusz, aki pontban 17:30-kor megeszi az egész családodat!!!!!!!!!!
  • Marci D
    #34
    Itt az első körlevél aminek értelme van:

    Sziasztok,

    Lina vagyok, és bűntudatom van, mert nem továbbítottam kb. 50 milliárd körlevelet, amit olyan emberek küldtek, akik tényleg elhiszik, hogy ha továbbküldik, akkor egy szerencsétlen dél-amerikai gyermek, akinek melle nőtt a homlokára, elég pénzt gyűjthet a műtétjére, még mielőtt a szadista, pénzéhes szülei eladnák egy vándorcirkusznak.

    Te tényleg elhiszed, hogy Bill Gates mindenkinek (neked is) 1000 dolcsit fog adni, ha továbbítod a levelét?

    Hová süllyedhetünk még? Na nézd csak!!! Ha legördítem ezt az oldalt és kívánok egyet, akkor a Playboy összes cicáját megtöcskölhetem tíz évre visszamenőleg!!! Micsoda baromság.

    Lényegében arról van szó, hogy mindenki bekaphatja a bal nagylábujjamat, akinek nincs jobb dolga, mint ostoba láncleveleket továbbítani nekem. Lehet, hogy az éjszaka leple alatt eljön értem a gonosz körlevél-manó és álmomban seggbekúr, csak azért, mert félbeszakítottam egy láncot, amelyet Szent Péter kezdett el Krisztus után 5-ben, és ebbe az országba törpenövésű zarándokokkal érkezett a húsvéti körmenettel. Le van szarva.

    Ha már továbbítasz valamit, legalább küldjél valami minimálisan szórakoztatót! Az olyan típusú emileket, mint "küldd ezt tovább a 10 legjobb barátodnak, és akkor ez a nyomorult, szerencsétlen embercsökevény valahogy majd kap két fillért valami mindenható lénytől", na ezeket már kb. 900-szor láttam!!! Kurvára nem érdekel.

    Mutasd meg, hogy intelligens vagy és gondold végig hogy mihez járulsz hozzá ezekkel a levelekkel. Feltehetőleg a saját népszerűtlenségedhez.

    És akkor mit csinálj? Ha olyan levelet kapsz, amely életveszéllyel, vagy szerencsétlenséggel fenyeget most és mindörökké, TÖRÖLD LE. Ha vicces, küldd tovább.

    Ne bosszantsd föl az embereket azzal, hogy bűntudatot ébresztesz bennük valami fogatlan botswanai leprás iránt, akit 27 éve odakötöztek egy döglött elefánthoz, és PONT az az öt forint fogja megmenteni, amit akkor kaphat meg, ha továbbküldöd ezt a levelet, de azonnal.

    Most pedig küldd tovább ezt a levelet mindenkinek akit ismersz, különben holnap reggelre fogakat növeszt a nadrágod és szétmarcangolja a nemi szervedet.

    /ismeretlen szerző/
  • mod
    #33
    Gondolkozzatok el rajta...
    Anyu, miért?
    Az alkohol adója:egy ártatlan halál
    Elentem egy buliba Anyu, s emlékszem a szavaidra.Megkértél,h ne rúgjak be,így nem ittam semmit.Büszke voltam, ahogyan azt előtte megmondtad.Nem ittam alkoholt vezetés előtt Anyu,és a többiek gúnyolódtak is.Tudtam, hogy igazad volt Anyu,ésh neked mindig igazad van.A buli lassan véget ért,és mindenki hazaindult.Ahogy az autóhoz léptem,tudtam,h épségben haza fogok érni:nevelésed alapján-felelősségteljesen és büszkén!Lassan mentem Anyu,s bekanyarodtam egy kis utcába.De a másik sofőr frontálisan belémhajtott.Ahogy fekszem itt a járdán Anyu,hallom a rendőröket,hogy a másik sofőr ivott.És most én vagyok az,akinek ezért fizetnie kell!Itt fekszem,haldoklom!ANYU KÉRLEK SIESS!Hogy történhet ez velem?Az életem kipukkan,mint egy lufi!Körülöttem minden tiszta vér Anyu,legtöbb az én vérem.Hallom,az orvos azt mondja,h már nem tud segíteni rajtam.Csak azt akarom mondani Anyu,esküszöm,tényleg NEM ittam.A többiek voltak,akik ittak.A másik sofőr is ilyen buliban volt,mint én.Egyetlen különbség:ő volt az,aki részeg volt,én vagyok az,aki most meghal!MIÉRT isznak az emberek Anyu?Erős fájdalmaim vannak,mint a késszúrás,olyan erősek!A férfi,aki belémjött,fel-alá szaladgál,én itt fekszem...és haldoklom.Ő meg csak néz rám hülyén!Mondd meg a BÁTYÁMnak, hogy ne sírjon Anyu.És mondd meg APUnak,h legyen most bátor.Ha már a menyországban leszek Anyu,írasd a sírkövemre:"Apja lánya".
    Valaki mondhatta volna neki,h ne igyon,ha vezet.Ha mondta volna neki vki,most nem kellene meghalnom.Már alig kapok levegőt Anyu,nagyon félek.KÉRLEK NE SÍRJ MIATTAM Anyu.Mindig ott voltál,mikor szükségem volt rád!Mielőtt elmegyek,van egy kérdésem:NEM ÉN VEZETTEM RÉSZEGEN,MIÉRT NEKEM KELL MOST MEGHALNI?Ez a történet a Springfield High School-ból terjedt el,1 héttel azután,h 2 diák autóbalesetben meghalt.Valaki megírta ezt a történetet.Kérlek küldd tovább!Próbáljuk megismertetni a világgal,h ezek az emberek felfogják,mit is jelent mindez!

  • ThePartyFace
    #32

    Hölgyeim és Uraim!
    Ez a levél engem, egy rettenetes polimorf vírust tartalmaz. Megfertőzöm az Önök teljes operációs rendszerét, szaporítom magam, az összes barátjukhoz eljuttatom magam csatolt állományként, katasztrófális mértékben leterhelem az Önök rendszer-erőforrásait, letörlöm a rendszerfájlokat a merevlemezről, utána le is formázom azt, sőt, még az alaplapot is használhatatlanná tudom tenni.
    Sajnos egyelőre még csak béta-verzió vagyok. Szerzőm még nem tanulta meg, hogyan kell vírust írni, ezért szükségem van az Önök segítségére is.
    Kérem, az alábbi sorrendben hajtsa végre a következő lépéseket:
    Küldjön tovább a címjegyzékében szereplő összes címre.
    Törölje le a merevlemezről a command.com és io.sys fájlokat, valamint az egész c:\Windows mappát.
    Formattálja le a vincsesztert.
    Ha tud, irkaljon be a BIOS-ba mindenféle marhaságot.
    Ne feledje, az Ön segítsége, közvetlen közreműködése nélkül nem tudok elterjedni az egész világon.
    Segítségst előre is köszönöm,
    Az Ön polimorf vírusa

    EHE
  • VinylToy #31
    Zsuzsi (Nem elérhető) :(
  • ThePartyFace
    #30
    A kepen:P
  • VinylToy #29
    Hol a Zsuszi én nem látom :(
  • hen-tes
    #28
    lol
  • ThePartyFace
    #27
    ÁZT!
  • hen-tes
    #26
    a zsuzit kell nézni ? :)
  • ThePartyFace
    #25
    Hat en minnya dobok egy hatast...
    Kinyitom msn-t es mit latok? Most sirjak, vagy rohogjek???
    Kezdem sejteni, hogy milyen kaliberu emberek szabaditjak rank ezt a fajta "spam"et:P
  • ThePartyFace
    #24
    Tuti!
    Altalanos suliban is volt egy csomo ilyen...az is mind a lanyok talaltak ki! A sok alma meg kopizta:D Ha en mar akkor is rogton kivagtam a kukaba...
  • Guest
    #23
    :DD
  • Szabina
    #22
  • Piksz
    #21
    Nök gyártják. Ez biztos!
  • Guest
    #20
    #13: ÁZ! :))
  • Szabina
    #19
    Régen is voltak ilyen körlevelek, csak akor még nem e-mailben kellett tovább küldeni, hanem kézzel "kellett" 8-9-szer leírni. Sajnos én is rendszeresen kapok ilyen e-maileket, de én azonnal törölni szoktam. Vajon kik gyártják és miért éri meg nekik?
  • wizy
    #18
    fő az önbizalom és az optimizmus
  • Dynamic
    #17
  • Dynamic
    #16
    Alap

    Kb. 20 éve találkoztam először ezzel:)
  • wizy
    #15
    és látod, szerencsések is; az csak szerencsés lehet, aki együtt dolgozik veled, nem?:-))))
  • Dynamic
    #14
    Én gyakran kapok ilyen küldd tovább leveleket "hála" a munkatársnőimnek, akiknek kedvelt szokása évek óta az ilyen idiótaságok küldözgetése és sajnos még hisznek is benne.
  • Dynamic
    #13
    Azt így ismerem:

    SZÉTKÚRUNK!!!!!
    Küldd ezt tovább 10 barátodnak és akkor nem kúrunk szét, különben SZÉTKÚRUNK!!!! Irene Smith nem küldte továb - SZÉTKÚRTUK! Bob Thornbridge csak 6 embernek küldte tovább - SZÉTKÚRTUK! Arnold Schwarzenegger Továbbküldte 10 embernek - NEM KÚRTUK SZÉT!
  • wizy
    #12
    hát velem megszivnák, ugyanis én csak fogadni tudok emailt, küldeni nem:-))))
  • Narancs
    #11
    Asszem pont az SG-n olvastam kb fél éve, de nagyon tetszett:
    Szétbaszó levél!
    Ha nem küldöd tovább 7 napon belül 70 embernek SZÉTBASZUNK!!!!
    John Woodvill nem küldte tovább, SZÉTBASZTUK!!!

    Martha Devis sem küldte tovább, így hát őt is SZÉTBASZTUK!!!

  • Narancs
    #10
    A múltkor kaptam egy kis szösszenetet a magyar nép hatásáról Európára, hát vmi kegyetlen volt! Sajna már nincs meg, mert töröltem, de pár példa amire még emléxem:
    -a magyarok hozták be a csizmát, addig mindenki bocskorban járt EU-ban
    -a magyarok hozták be az írást (!!!)
    -eleink hozták be az evőezközöket, addig Európában mindenki kézzel evett
    -míg a keresztény hit csupán 1000 éves volt akkoriban, nekünk már 3000 éves vallásunk volt
    -miénk volt a világ első alkotmánya (Szent István intelmei)

    És még pár 100 hasonló faszság
    Az elszomorító csupán az, hogy az a lány akitől kapta minden szavát elhitte, nagyon gáz!
    Azt nem értem, hogy van egy csomó dolog amire büszkék lehetünk, akkor miért kell faszságokat kitalálni?
  • Roll
    #9
    A sorok közé menetelő pénzt képzeljetek.
    Nem tudom miért nem látszik.
  • Roll
    #8
    Én ilyet kaptam:

    Remélem, hogy HOZZÁD is menetelni fognak a pénzmanók.




    Küldd ezt a 4 manót tovább 4 személynek és 4 napon belül minden álmod teljesül, ha nem teszed, 4 rossz év vár rád. Feladónak nem lehet!
  • EOX
    #7
    Régen postán küldték az ilyen szarokat névtelenül, az azért rosszabb volt
  • Takezó
    #6
    mindenki kap ilyen szart, de sajna nem mindenki törli azonnyomban ;)
  • Factor_007
    #5
    Ilyet mi is kaptunk
  • ThePartyFace
    #4
    Tema: Kinai horoszkop
    Egy diavetites van a mellekletben es ennyi:)
  • ThePartyFace
    #3
    Ezt ma ket arctol is megkaptam... szerintem nevetseges:D
    Ti is kaptok ilyeneket?
    Ha igen, tovabbkulditek? Remelem nem;>
  • ThePartyFace
    #2
    Itt egy pelda:
    Tárgy: Kinai tanitas - A penz

    Kínai tanítás - A pénz

    Vehetsz házat,
    De otthont nem:
    Vehetsz ágyat,
    De álmot nem:
    Vehetsz órát,
    De időt nem:
    Vehetsz pozíciót,
    De tiszteletet nem:
    Megfizetheted az orvost,
    De az egészségedet nem:
    Megveheted a lelket,
    De az életet nem:
    Megveheted a szexet,
    De a szerelmet nem.

    A kínai tanítás szerencsét hoz. Az eredetit a Németalföldön, Hollandiában őrzik. Ez a tanítás már nyolcszor körbejárta a Földet. Mindenekelőtt Neked hoz szerencsét. A szerencse megérkezik. E levél kézhezvétele után szerencse ér. Ez nem tréfa. Továbbítsd postán vagy Interneten mindenkinek, akinek szüksége van szerencsére. Ne küldj pénzt, mert a szerencse nem megvehető. Ne őrizd tovább a levelet 96 óránál, ezen az időtartamon belül küldd tovább. Néhány megtörtént példa: Censtantina 1953-ban kapta meg a levelet. Megkérte titkárát készítsen 20 másolatot. 9 napra rá 9 millió márkát nyert a nemzeti lottón. Carla hivatalnok, miután megkapta a levelet, elfeledkezett róla. Néhány nap múlva munkanélkülivé vált. Ezt követően tovább küldte a levelet, amely folytatta a láncot és szerencséje lett. Bruna 1967-ben kapta meg a levelet, nevetett és eldobta. Pár nap múlva megbetegedett a fia. Megkereste a z írást –és 20 példányban tovább küldte. 9 napra rá a fia meggyógyult. 1987-ben egy fiatal californiai férfi kapta meg, de a szöveg olvashatatlan volt. Megfogadta, hogy újra írja, de félretette, későbbre halasztva . Így nem szabadult meg a levéltől 96 órán belül. Később valóban leírta, elküldte és egy új kocsit kapott. Folytatta a láncot és szerencséje lett. NE FELEJTSD EL: ne küldj pénzt, és ne írd alá a levelet. Csak egyszerűen továbbítsd 20 példányban és várd mi történik néhány nap múlva. A tanítást egy az Antillákon működő misszionárius írta. Elküldöm neked, hogy folytasd Föld körüli útját. Küldd el 20 példányban ismerőseidnek, barátaidnak. Pár nap múlva jó híreket kapsz, meglepetés ér. Ez igaz akkor is, ha nem vagy babonás. Ezt a levelet jószerencseként küldték. Hála valakinek aki szeret Téged, ha a szerencse bekövetkezik azután hogy elküldted a levelet. Körülbelül a levél érkezése után 4 nappal számíthatsz rá. A szerencse Venezuelából jön. Antony de Cround, Dél-afrikai misszionárius írta. Te következel, hogy továbbítsd. Ne küldj pénzt, csak a levelet azoknak, akiknek szükségük van szerencsére. Ne küldj pénzt, mert a hitnek nincs ára. Ne tartogasd a levelet, mert 96 órán belül el kell hagyjon téged. Kérlek, küldd tovább, s figyeld, mi történik 4 napon belül. EMLÉKEZZ: Ne küldj pénzt, ne feledkezz meg erről a levélről. Valóban működik.
  • ThePartyFace
    #1
    Ujabban felvettem osztalytasrsaimmal a kapcsolatot az interneten is... azota folyamatosan jonnek a korlevelek, amiket tovabb kell kuldeni, kulonben megszivom.
    Erdemes elolvasni oket, lehet rajtuk jokat rohogni.