3025

DVD filmekről, Blu-Ray kiadványokról általában

>
- Akciós DVD-k, Blu-Ray lemezek itthon és külföldön - Események - Érdekes linkek - Legújabb szerzemények (mit hol mennyiért vettél) -

Csak EREDETI kiadványok! warezzel itt nem foglalkozunk!
  • Dynamic
    #1955
    Erik a Viking
    Gonosz Falu

    2 x 599 Ft
  • Mike
    #1954
    jaja, szemetek
    de megállom akkor is! :)
  • Punker
    #1953
    van 1-2 jó vétel megint.
  • Doomista
    #1952
    Biztos hogy valamikor megfogom venni,mert már télleg érdekel
  • batman
    #1951
    Amennyiben ez nekem jött, akkor egyetértek. De még sokszor meg fogom ezt nézni, az biztos.
  • Mike
    #1950
    nézési idő: 1 hét
  • batman
    #1949
    Csak superlativusokban tudok nyilatkozni erről a kiadványról. Nagyon jó fém díszdoboz, ötletes lemez elhelyezés. A hang és a kép is kiváló szerintem. Szinkron nincs, de nem zavar, mert eredetiben szeretem ezeket a filmeket. Az extra lemez tartalma nagyon durva (interjúk az igazi tűlélőkkel). Szóval aki szereti az ilyen témájú filmeket, annak nagyon ajánlom.
  • artschiatwork
    #1948
    szétnézhetsz a netpiacon, xpress-en, dvdfutáron, bár szerintem kicsi az esély...
  • repvez
    #1947
    látni már láttam azért akarom megszerezni,mert csak angolul láttam és szinkronnal sokkal jobb lenne.Szinte csak ilyen filmjeim vannak,de csak szinkronosan veszem meg mert nem tudok angolul(legalábbis nem olyan szinten hogy megértsem a filmet)
    Egyébként lenne még amit szeretnék megtalálni DVD-n az egyik a Harcmezö harsonái a másik meg egy régi film a Szálingrád.
  • MrSpock
    #1946
    Jó film volt,eléggé megrázó is,és az ember megkönnyezi a végét.
    2 nagyonjó testvér drámája a háború poklában.
    Én speciel nemtudom megjelent e nálunk,de szerintem nem.Nemjellemző ,hogy ezek a filmek eljutnak ide.
  • repvez
    #1945
    közbe megtaláltam a cimét a koreainak is:Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (Harcosok szövetsége)
  • repvez
    #1944
    két film után érdeklödnék.Nem tudom hol lehetne utánna nézni hogy hazánkba megjelent-e és ha igen akkor szinkronosan.
    Az egyik a 9th Company(9ya-rota) orosz háborus a másik pedig egy testvérpár harcárol szol a koreai háboruban ez meg koreai film valami 3 kétbetüs szo a cime.
  • artschi
    #1943
    ammesszevan... :-/
  • Dynamic
    #1942
    Nyíregyháza
  • artschi
    #1941
    hol??
  • Dynamic
    #1940
    Van dobozos Karib-tenger dupla dvd 1900-ért, csak kár, hogy nem vagyok odáig a filmért, pedig amúgy megérné:)
  • Doomista
    #1939
    wof,grat !
    majd ha megnézted,mondj véleményt hogy milyen,mert elvileg egy jó háborus film :)
  • Doomista
    #1938
    ha akarod átdobod,megnézem szivesen,ha az enyém is elkészül akkor énis átdobhatom :)
  • batman
    #1937
    Ma érkezett meg az Elit alakulat. Már alig várom, hogy belevessem magam.

    Amúgy általában csak azokat a filmeket veszem meg, amiket akár 100x is szívesen megnézek, mert azokra szívesen áldozok, és ilyenkor nem is az árat nézem az esetek többségében.
  • Mike
    #1936
    van listám excelben, igen, vettem a farádságot
    most diagrammot tudok készíteni a havi dvd vásásrlásaim alakulásáról :)))
  • Mike
    #1935
    már megvettem megjelenés után egyből :)
  • artschiatwork
    #1934
    nem vágom ezt a sorozatot...
  • REALista
    #1933
    A Holtak hajnalát én is ott vettem!!!:)
  • Doomista
    #1932
    pff ember,én nem olyan listákra godoltam,hogy pl xpressen rajta van az összes dvd lista,hanem személyes lsitárol,pl én csináltam egy listát excelben az összes dvd filmjeimröl,valami ilyenre gondoltamszoval aki itt él és sok dvd-je van,ha akad listája szivesen megnézem miket vett.
    egyszóval: nem bolti hanem saját .
  • Doomista
    #1931
    nem,sosincs rola !
  • fifi
    #1930
    jajj azt is láttam ma a Tescoban, csak nem volt nálam elég lé... :(
  • Dynamic
    #1929
    Utánam, srácok!
    Nagyon kemény
  • fifi
    #1928
    ma OBi ill. TESCO Békéscsaba

    Holtak hajnala /eredeti/!!!
    Eredendő bűn
    Óramű pontossággal

    990 ill 690Ft
  • winnie
    #1926
    az xpress.hu-n és az amazonojn sok-sok lista van.
  • artschiatwork
    #1925
    ugye nem warezolni akarsz?
  • Doomista
    #1924
    hmm,van valakinek dvd listája, hogy milyen dvd filmjei vannak ? vagy lista nélkül.
  • Mike
    #1923
    az a baj, hogy én is el-el felejtem
  • Doomista
    #1922
    én megprobálok minnél több idöt rászánni a dvd filmek nézegetésével,és eddig sikerült,volt idöm rá,nameg nemvolt dolgom és jol esik egy popcorn mellet megnézni :_D
  • Doomista
    #1921
    "sok olyan dvd-m van, ami meg sem néztem, de megvan. A filmet magát persze láttam már, csak dvd-n nem."

    -nah evvel énis igy vagyok,van még néhány db dvd filmem amit nem láttam,de sok emberkétöl krédeztem hogy milyen a film,mindenki aztmodnaj hogy nagyon jó,stb,akkor végólis mértne? érdemes emgnézni.
    -mikor még nem voltam ilyen dvd fan, akkor szinte csak a tv-ből néztem minden filmet,aztán go dvd másolás xD mostmár annyira érett vagyok,hogy veszek meg minden.

    "és ezek nem az 1k-s kategóriába tartoznak"

    - hát van pár dvd-m ami wof !
    pl a majmok bolygoja,nah az egy jó részes film,(triologia) tvben láttam,de megvettük,és nagyon szép boritoja van !
    nah meg ottvan a vissza a jövöbe triologia,annak is elképesztö jo boritoja van,azis egy jo részes film,láttam az összes részét kb 2 x tvben,dehát mértne venném még meg attol dvdben ? nameg még ottvan a the godfathers,azt is érdemes megvenni ! nemrég vettük meg az összes terminator dvd filmet,a terminatort azt vagy 10x láttam , de nem extrával és sosem látott jelenetekkel !

    "nekem nem szokták visszaadni, még a legjobb barátaim sem, úgy kell őket csesztetni"

    -világosan elmondod nekik,hogy ekkora hozzák vissza,ha nem hozzák,elmész érte :)
  • hzsolt
    #1920
    "sok olyan dvd-m van, ami meg sem néztem, de megvan"

    Na ezzel én is így vagyok. pl. a Clockwork Orange is ilyen.
    Egyszerüen nem tudom magam rászánni. Na majd ha egyszer depis leszek. :)
  • Mike
    #1919
    :) sok olyan dvd-m van, ami meg sem néztem, de megvan. A filmet magát persze láttam már, csak dvd-n nem. Aztán vannak olyanok is, amit meg akartam/akarok nézni, de még nem jutottam oda, és ezek nem az 1k-s kategóriába tartoznak

    nekem nem szokták visszaadni, még a legjobb barátaim sem, úgy kell őket csesztetni
  • Doomista
    #1918
    aki szeret az xpressen vásárolni;
    Xpress ;)
  • Doomista
    #1917
    "te hülye vagy, ezeket mind megnézed 100x? erre azt szktam mondani, miért egy könyvet amit megveszel, elolvasod 100x?"

    -nah az sem lehet normális ember,ha már megvetted kb 900 ft-ért a dvd-t,akkor legalább többször nézd meg,ne csak egyszer,ha valaki megveszi,1x megnézi,és szevasz,akkor láccik hogy nemis nagyon érdekelte az amit megvett,csak azt akarta,hogy ezt a filmet is lássa,hogy tudja mindneki hogy ö már látta ezt a filmet,ezis egy vélemény.én ne madtam el még oylan dvdmet,amit nem néztem volna meg legalább 4x ! pl jumanjit láttam 2x a tvben,meg meg vettem gyönyörü tokban reredetiben,ottis megnéztem 2x,és nem untam meg,ha nagyon érdekel valami,és szereted nézni,akkor azt nem unod meg.


    "mennyi dvd, áh, xxx add kölcsön! (mintha nyilvános könyvtár lennék) persze vissza nem hozza, ha meg vkinek nem adok, meg van sértve"

    -én úgy vagyok evvel,hogy a haveroknak kölcsönadom néhány napra,persze nem távoli haveroknak,hanem közeli távolságban,és visszahozzák,elöte mondom is nekik hogy ne legyen rajta semmiféle karcolás,semmi ha visszahozzátok,vigyázzatok rá mint a szemed fényére ! távoli,pl 120 km lakvo embernek csak ugy nem adom oda azért énse,max eladom neki.
    valaki meg jön hogy ezt a dvd-t eladod nekem ennyiért annyiért,persze eladom,ha én ugy érzem,hogy eléggé megnéztem,és el szeretném adni,hameg nem adom csak ugy el neki,akkor avval jön hogy jolvan akkor keresek egy jobb fej embert,akir még olcsobban is eladja.....(kérem....)
  • Mike
    #1916
    nálam ez inkább olyan mint a könyv
    van egy pár dvd-m, és még midig vannak olyan filmek, amik kellenének

    mondjuk kétféleképpen szoktak az emberek reagálni:
    - te hülye vagy, ezeket mind megnézed 100x? erre azt szktam mondani, miért egy könyvet amit megveszel, elolvasod 100x?
    - mennyi dvd, áh, xxx add kölcsön! (mintha nyilvános könyvtár lennék) persze vissza nem hozza, ha meg vkinek nem adok, meg van sértve
  • Doomista
    #1915
    igen,dvd másolás,régen tettem,de mostmár nem.
    csak eredeti ^^
    bár mostmár olcsobban is kaphato már 1000 ft alatt,stb.
    de ugy vagyunk vele,hogy ha többször megnéztük a dvdket,amiket megvettünk,akkor utána eladjuk azokat,és abbol a pénzböl ujakat veszünk amiket nem láttunk és megnéznénk,igy megy ez sok embernél.