3025

DVD filmekről, Blu-Ray kiadványokról általában

>
- Akciós DVD-k, Blu-Ray lemezek itthon és külföldön - Események - Érdekes linkek - Legújabb szerzemények (mit hol mennyiért vettél) -

Csak EREDETI kiadványok! warezzel itt nem foglalkozunk!
  • Istencsászár
    #2244
    Atlantisz:

    Luc Bessont újra megihlették a tengeralatti világ csodái, és a Nagy Kékség után egy újabb lenyűgöző hatású filmalkotásban ünnepli annak szépségét. Történet és párbeszédek ezúttal nincsenek, a főszereplő a szavakkal le nem írható természet. Fantasztikus tengeralatti felvételek és Eric Serra hipnotikus hatású zenéjének nagyszerű kombinációja ez a film, izgalmas, lírai és rejtélyes is egyben. Atlantisz, az elsüllyedt világ megigéző képei, bálnákról, delfinekről és játszadozó cápákról sokáig megmaradnak emlékezetünkben.
  • gettobuxa
    #2243
    a nikita ugye ismert, bérgyilkosos fasza film
    az élethalálharc inkább olyasmi mint a nagy kékség, kicsit elgondolkodtató, fekete-fehér, szavak nélkül, mint a koyaanisquatsi, ha láttad :)
    a metró meg ugye a föld alatt játszódik, mint a kontroll, csak faszább és undergroundabb :)
    az atlantiszt nem ösmerem, de én megvenném a csomagot a helyedben :)
  • REALista
    #2242
    Még nem vettem meg miért te láttad a filmeket?Mi a véleményed róluk???
  • gettobuxa
    #2241
    csomagban vetted? hol?
  • Mike at home
    #2240
    régi változat fakó szinekkel, régi szinkronnal
    sazl ha neked ez kell, rajta
  • hzsolt
    #2239
    Esetleg volt már időd megnézni az Asterixet? Érdemes megvenni?
  • zaki
    #2238
    Nem láttam 1ik filmet sem, de ha Besson rendezte, akkor nem lehet rossz.
  • hzsolt
    #2237
    A nikita szerintem jó film, a többit nem ismerem, de én szeretem Luc Besson filmjeit (mármint amit rendezett). (Leon, Nagy kékség, 5. LM)
  • REALista
    #2236
    Na mi van már senki sem látta a filmeket???
  • REALista
    #2235
    Erősen gondolkozom hogy megveszem ezt a 4 Luc Besson filmet dvd-n 5000-ért:
    Atlantisz
    Élethalálharc
    Metro
    Nikita

    Aki esetleg látta már vmelyiket az elmondhatná hogy megéri-e!
  • Jano
    #2234
    Nagyon nagy film.
  • gettobuxa
    #2233
    végre rászántam magam:
    boogie nights 3990.-
    alexandra
  • Istencsászár
    #2232
    Teszkó járat, persze h dvd nélkül nem lehet onnan kijönni:)

    Superman Visszatér ( Duplalemezes extra változat ) - 2990 ft
    Rémecskék - 2990 ft ( majd a többi részét is, fokozatosan :) )
    Sin City - 990 ft
  • fifi
    #2231
    Amityville horror /remake/
    990-

    ez sztem marha jó film, meg is vettem...
  • zaki
    #2230
    Nálunk itt a Pólusban a MM-ban azt hiszem láttam a filmet nem is oly rég. Jó dolgokat lehet itt találni, aki erre jár, érdemes benéznie.
  • REALista
    #2229
    Én karácsony előtt rendeltem meg Xpress-en a 2Dvd-s verziót 1990Ft-ért de még nem küldték!:(
    Azt írják hogy a szállítási idő bizonytalan!
  • hzsolt
    #2228
    Az Xpresshez megérkezett a Kubrick díszdoboz, ha érdekelne valakit rajtam kívül :)
    Remélem ma már hazavihetem!
  • hellnight
    #2227
    Nézd meg angolul és a szinkron valamint (legalábbis sztem) a verzió kérdése is meg lesz oldva :D
    Tudtommal szinkronnal csak a sima verzió kapott rajta helyet, eredeti nyelven meg a mozis verziós is meg a bővített verzió is rajta van.
    De mondom legalábbis SZTEM
  • Jano
    #2226
    Hehe, haveromtól megkaptam az egylemezes Gyaloggaloppot.
  • REALista
    #2225
    Jaja!Ma lesz 23:10-től a tv2-őn!
  • hzsolt
    #2224
    Most láttam az Amazon.co.uk-on, hogy a Star Trek TNG sorozatot kiadták papírdobozos kiadásban is. Így ~18 font az ára egy évadnak, ami már elég bartságos.
  • bigfoot
    #2223
    karácsonyra az Alien Quadrilogyt kaptam
    tök jó meg minden,csak van egy kis probléma!
    a második résznél,szinkronnal nézem és néha nem jó a szinkron,mond vmit a színész erre meg levágódik a szónak a fele és nem lehet hallani semmit!ez másnál is előfordul??
    egyebként az miért van hogy én kazettán láttam ezzel a szinkronnal és az a bővített volt,ami meg ezen van szinkronos az tök rövid rakat jelenet kivan hagyva!
  • Punker
    #2222
    eltartott pár évig ezeket összeszedni, de még nincs meg a rajzfilm verzió és a clerks2 :)
  • hellnight
    #2221
    Akkor Te szerencsés vagy, megvan az eddig megjelent összes Smith filmed >< :D Mallrats-ot még nem láttam, de majd megszerzem. Szinkronnal már rég nem nézek filmet ^^
  • Mike at home
    #2220
    én Larry Clarkot rendeltem :))))
  • Mike at home
    #2219
    én Larry Clarkot rendeltem :))))
  • Punker
    #2218
    shop stop
    mallrats
    képtelen
    dogma
    jay

    mind ott figyel a polcon :)

    a mallrats valamikor lesz mostanában a tv-ben, egyik kedvenc részem mikor a csendes jedi-nek tanul és cigit akar lebegtetni :)
  • hellnight
    #2217
    Smith-től nekem csak ezek a filmek vannak meg :D
    Még egy Jay & Silent Bob-ot kellene szerválnom és akkor már jó volna O.o
  • Punker
    #2216
  • REALista
    #2215
    Ma rendeltem pár dvd-t a neten:
    Shop-Stop 990Ft
    Képtelen képregény 990Ft
    Dogma 990Ft
  • zaki
    #2214
    Nővéremtől kaptam pár DVD-t Angliából, csak magyar nyelv van rajta, még magyar felirat sincs. Vmi progival meg lehet nézni a filmet magyar felirattal (1ébként a hetedikről, a remény rabjairól, és az utolsó emberig c. filmekről lenne szó.
  • Mike at home
    #2213
    jaja, hasonlókat

    (már nem tud újat kitalálni)
  • Punker
    #2212
    és extrákkal megpakolt lemezeket az újévre :)
  • zaki
    #2211
    Boldog karácsonyt minden DVD Fannak (is)!
  • artschi
    #2210
    Kellemes Ünnepeket minden eredeti DVD-t vásárlónak! :)
  • hellnight
    #2209
    Jó hát én sem minden vásárláskor veszek olyan drága filmet :D
    Ha valamit meglátok ami jó film és tetszik, akkor azt inkább megveszem. Később lehet, hogy már nem lehet kapni :)
  • mateus33
    #2208
    Vannak olyan filmek amikért én is kiadnék annyit,de ált. nem veszek annyiért:)
  • Punker
    #2207
    előző is jobb volt
  • hellnight
    #2206
    Uhh sorry a rossz képért. Itt a jó, legalábbis remélem jó lesz :S
  • hellnight
    #2205
    Hát pl egy Digipak-os film így néz ki


    Ezt úgy kell elképzelni, hogy van egy külső papír borító. Ebből a tokból ki lehet venni egy külön álló részt. Ebben vannak a lemezek. Ezt a részt szét lehet hajtani. Ahány lemez van benne, ennál jobban lehet széthajtani.
    Szvsz ezek a kiadások minden pénzt megérnek, mert milliószor szebbek a normál műanyag tokos változatnál. Viszont sokszor nem is drágák. Tehát egy Kontroll Digipak 1390-ért azért nem sok, tekintve azt, hogy az egylemezes változata 990-be kerül :D
    Viszont ezekre a kiadásokra jobban kell ügyelni. Lévén, hogy papírból van így könnyebben rongálódik, továbbá azért tényleg drágák illetve egynémelyik filmből nemsokat gyártanak :(
    Egyébként az ilyen kiadású filmeknél magát a tokot veszed meg jobban, nem a filmet :D De ha egy ilyen filmet veszel nem bánod meg :D
    Viszont sajnos a magyar kiadók néha becsapják a vásárlót. Szal résen kell lenni. Pl a Gladiátor 3 lemezes változata anno újra kijött, természetesen digipak-ban olyan 5k körül. Most is annyi, de csak egy sima vastag műanyagtokos a kiadás. És hát azért kiadni 5k-t?? Vagy ottvan a Ben Húr 4 lemezes kiadás? Van egy nagy kartondoboz és benne két műanyag tokban a 2-2 lemez. És ezért 5k-t kérnek el. Szánalmas. Sajnos a magyarországi dvd piac még elég gyér, máshol minden film digipak-ban jön ki, mi meg örülünk ha 30 filmből 1-et csinálnak úgy :(
    Ha vásárolsz filmet könnyen el lehet dönteni, hogy az adott film digipak-e vagy sem. Egyrészt az ára az ami rögtön szembetűnik, másrészt, ha jobban megnézed akkor tisztán ki lehet venni, hogy a csomagolás alatt, jobban mondva a tok két oldalát megnézve, papír van-e vagy csak sima műanyag :)Ha egy nagy feketeséget vagy fehérséget látsz, akkor a film valszeg egy papírfeknibe bújtatott műanyagtokos kiadás.
    Remélem kielégítő volt a válaszom :)