37
Monopoly 3
  • kasokaa
    #37
    még 1x :)
    itt nézd meg!
  • kasokaa
    #36
    Szijasztok! Hallottatok már róla h jön az új monopoly??
    nézzétek meg az oldalt! Ja meg szavazzatok magyarországra ti is és akkor be kerülünk a játékba
    http://www.monopolyworldvote.com/hu_HU/world
  • Tekergo
    #35
    képet tudsz belőle mutatni?
  • bazsi94
    #34
    én a monopoly 3-at a www.isohunt.com tól töltöttem
  • bazsi94
    #33
    www.gamecopyworld.com ott szokott lenni crack minden játékhoz
  • Tekergo
    #32
    Nekem van monopolys játékom, csak az a gáz hogy nincs hozzá crack.
  • bigapó
    #31
    Nos, ha visszaolvasol Én is éppen keresgéltem, hogy hol lehet letölteni és amint látod még mindig nincs meg, de a remény örökké él bennünk...
  • démonigyerek
    #30
    honnan lehet letölteni?
    meik warezről
    privibe kérem
    a dc++ -oon kívül
  • bigapó
    #29
    Voltam Saturn-ban, ott sem lehet kapni semmilyen Monopoly-játékot!!!
  • bigapó
    #28
    az a baj, hogy csak munkahelyemen van net, itt pedig nincs dc lehetőség:(
  • Since
    #27
    :) dc-n próbáld meg ott biztos fennt van
  • bigapó
    #26
    megtaláltam a tycoon-t, de az annyira ..ar, hogy beszélni sem érdemes róla.
  • Since
    #25
    Hidd el nekem is jó lenne neekm is megér egy sst kiváncsi vagyok rá :-) Még nemtaláltam
  • bigapó
    #24
    közben érdeklődtem két 576 boltban és egy media-ban, de sehol sincs, semmilyen fajtája. Szerintem Magyarországra nem is szállítanak majd, túl keleten vagyunk vagy mittomén:((
    Egyébként nekem letölthető teljes verzió is jó lenne, mert annyit megérne(sms-t). Monopoly fan vagyok, van is otthon egy SW-epizód 2-es verzió, csak hát nincs kivel játszani. Ennél már a gép is jobb ellenfél.
  • Since
    #23
    nemtudom mert én is kerestem és nemtaláltam.Egyébként szombaton is nyitvavannak az üzletek :)
  • bigapó
    #22
    köszi, de most szombat van:) azért felhívom, pl a westendeset...
    és letőteni? arra nincs tipped?
  • Since
    #21
    Fel kell hívni meg kell kérdezni ilyen egyszerű...
  • bigapó
    #20
    öhöm...valaki?
  • bigapó
    #19
    Köszönöm a válaszokat:) reakció:

    a.) Hol tudom megvenni, mert CD Galaxis-ban nem találtam (neten), ill. 576.hu sem volt meg?
    b.) Honnan tudom letőteni, mert amiken szoktam nézelődni, ott nem volt:(
  • ZsZso
    #18
    Hmmm ... a helyzet tán az lehet, hogy az egy órás verzióhoz nincs krekk. A 18WOSsal volt úgy, hogy megcsinálták a játékot, aztán egy direkt erre szakosodott cég meg rátette a védelmi rendszert, ami annyit jelentett, hogy össz-vissz volt a játékból X perced. Akkor azt se tudták kikrekkelni. Ha meg olyanhoz keresel krekket, ami nincs, akkor nagyon vigyázz, és nyomd be a víruskeresőd, mert sok ember éli ki mérgét az emberiség ellen úgy, hogy készít a népnek egy olyan fájlnévvel ellátott cuccot, amit sokan keresnek, aztán putty, bele teszi a vírust. Szal ... én azt ajánlom neked, hogy
    a, vedd meg a játékot, sztem már nem lehet olyan drága ... megéri :)
    b, szedd le vhonnan a TELJEST

    Sok sikert hozzá ! És jó játékot :) !
  • Since
    #17
    én is keresem...eddig nemtaláltam...
  • bigapó
    #16
    izé...valaki tud választ adni?
  • bigapó
    #15
    Hi!

    Valakinek sikerült olyan oldalt találni, ahol a regisztrációhoz lehet leszedni aktiváló kódot, mert nekem eddig csak crack-eket adott be, akárhogy kerestem. Szóval az egy órás limitet akarom felejtővé tenni:)) Fullos legyen a kicsike, az a lényeg...
  • Zuperman
    #14
    Repro: köszi a linket, de a probléma tovább is fenn áll. :(
  • ZsZso
    #13
    attól még lehet ,hogy nincs krekk :)
  • Zuperman
    #12
    Az elején írtam, hogy a trial annyit jelent, hogy csak 1 órát játszhatsz vele, aztán kikapcs. A full annyiban különbözik, hogy nincs az időlimit. Erre a problémára kerestem a választ....
  • ZsZso
    #11
    Srác. Talán a trialhoz nincs krekk :). Én körül néznék a helyedben a DC és eMule táján ... ott tuti találsz. De ez a programok beszerzése kategória ... amúúúúúgy
  • Zuperman
    #10
    Egy magyar oldalról is ugyanígy szedtem le. Megnézem, ez hátha jó. Bár a crack ismerős. :))
  • Zuperman
    #9
    Köszi
  • Zuperman
    #8
    Esetleg egy full verzióst honnan lehetne leszedni? Talán ahhoz jó. Bár azt írta, hogy a trial és a fullos közt csak az időbeli megkötés a különbség.
  • repro
    #7
    erre írják, h Infogrames.
  • repro
    #6
    http://www.kazaa.cz/hyperprostor/fhry/view.php?cisloclanku=2004050902
  • Zuperman
    #5
    az sem. Van 4 fajta, ami kering a neten, de mind ugyanaz.
  • repro
    #4
    a Gamecopyworldös nem az?
  • Zuperman
    #3
    Köszi a segítséget, de ezen már túl vagyok. Az InfoGrames trialt szedtem le, ahhoz meg nem találtam működőt. Az a 340 meg szinte mind ugyanaz.
  • repro
    #2
    Hogy ütne el egy elefánt!! Google.com! bazzeg 340 működő cracket találtam hozzá, de azért se linkelem be!
  • Zuperman
    #1
    Vqalakinek van működő crackje?