153
1 Lányt keresek
  • Breki33
    #113
    énis így gondolom
  • MerlinW
    #112
    Jeah már tudom:)) De az indokot nem írom le, mert mindenkine saját magának kell eldöntenie mikor, hol, kovel hogy viselkedik:)
    písz!:) Témát lefele zárom, hágyjátok el a biztonsági sávot:)

    Ja télleg, hogy témánál maradjunk, meglett a keresett leányzó?
  • MerlinW
    #111
    Mondom, én sem. Mind tudjuk milyen ezeknek a fórumoknak a célközönsége, oszt nem biztos hogy jó 5let ilyen fotókkal kínozni a magas tesztoszteronnal rendelkező fórumozókat:) Az tény hogy Kata csak jól járhat vele:) Csak hát "normális" ember megnézi a képeket eldönti hogy tetszik e neki vagy senem, netalántán jól megbeszéli ezt a többiekkel, oszt sanyi:) Oké, én hibám hogy nemtom értékelni a neten való dicsekvést. Persze részemről ez nem von le semmit a másik értékéből, csakhát izé:)
    Shogy ezt mér írtam le? Mittomén, csak jött:)
  • Bucser
    #110
    Egyébként az általad említett jelenség nekem is feltűnt:)) Kata körül általában a fórumon maas a testosteron szint:)

    Bocsi Kata ezt nem bántásból mondtam:)
  • MerlinW
    #109
    Megnéztem. Én is menjek fotóshoz?:DD Na mind1. Az ominózus hozzászólás abszolut nem rosszindulatú volt, csupán kérdeztem. Megmagyaráztátok, megértettem:D Csak hát látom amit látok:D
    Nah, téma napolva:)
  • Breki33
    #108
    lesi a fene P
  • Bucser
    #107
    Csek áút a tagok.sg.hu-t meg a hozzászólásait nézd meg. Ennyi... Én nem lesem minden szavát (már kinőttem az ilyenből, meg a p*cs*mnél fogva venne elő kedvesem:)) csak elismerem amilyen:)
  • MerlinW
    #106
    eszemben sincs, de asszem nem is hozzás szóltam
  • disgust
    #105
    Ez a kérdés egy levegővétel a beugatás előtt. Miért akarsz beszólni neki? Zsigeringer?
  • MerlinW
    #104
    KiajazaKata? Ez már vagy az 5. topik ahol lesitek minden szavát... tán valamiről lemaradtam?

    No mind1, nem vok bármixer, nem is főzök, mosok, de legalább lusta dög vagyok, szal lehet engem szeretni nagyon:)
  • torrente
    #103
    Kata! Én bármixer vagyok! Akármikor leitatlak, ha Te is úgy akarod!
  • PResident Evil
    #102
    többet nem mondok :D
  • MerlinW
    #101
    Jahm vasalás sztornó:) Portörlést is csak ha nagyon erősen fenyegetnek... pl el akarják venni a fürdőkacsámat, vagy ilyesmi... szal szósem lehet róla:D

    szia Macsek
  • Lteebee
    #100
    Ha jobban figyelnél, látnád hogy vasalást nem említett.
    És valószínűleg nem véletlen.
    Az meg hatalmas hiba, hogy a portörlést nem szedte ki külön kategóriának(amit ugyancsak nem vállal) a takarításból.
  • Lteebee
    #99
    A II. kerület?

    Jártál már a Tímár u. környékén?
    Vagy Békáson?
  • MIMACSKA
    #98
    Ez nem én vagyok
  • Glpetyus
    #97
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
  • MerlinW
    #96
    a GTA VC topikba valósi:DDD
  • Psziho Apu
    #95
    Kata én szakács cukrász és felszolgáló vagyok velem jobban jársz
    Te egyépként hova valósi vagy?
  • MerlinW
    #94
    modnom én hogy tavasz van... más évszakokban normális férfiú nem beszél ennyi hülyeséget... még hogy főz mos vasal takarít... pfff. Inkább költözz haza:D
  • Culram #93
    Kata: Rendben mikor találkozunk?
    Glpetyus: csak ne csak a szavamon fogjon.
  • Tuvok #92
    így ok
  • Kata
    #91
    Megdumáltuk. :D
  • Glpetyus
    #90
    Vigyázzá' mer'még szavadon fog:D
  • Culram #89
    Ja ez kimaradt. Több nő sem akadály.
  • Sir Quno Jedi
    #88
    Jó program, ezzel választást lehet nyerni ! :DDD
  • Culram #87
    Mosok, főzök, takarítok, internetezek(helyettd is), sexuálisan kielégítelek ahányszor csak akarod(még ha belerokkanok akkor is) CSAK TARTS EL! :)
  • Glpetyus
    #86
    Szerintem is csak az tudja befolyásolni egyik,másik irányba...
  • Sir Quno Jedi
    #85
    Mondjuk a környezet sokat "segít"-het mindkét irányban !
  • Sir Quno Jedi
    #84
    Így van, de vannak akik egyből ugranak és szívesen mószerólnak be bárkit rasszistának, vidékellenesnek, tudomisén ! CSAKHOGY be tudjanak skatulyázni egy általuk joggal gyűlölhető csoportba és ezzel másoknak is bizonygassák, hogy lám igazuk van, a másik a közellenség, nem ők !

    Undorító !
  • Glpetyus
    #83
    Az ember nem attól lesz gyökér hogy hol született,vagy hol lakik...
  • Sir Quno Jedi
    #82
    Hozzáteszem ilyen alapon magam ellen beszélnék, mivel épp most építtettem ingatlant Budapest határain kívűl, ha átjelenkezek, ÉN IS vidéki leszek ! Na bumm ! Semmi bajom a vidékiekkel.
  • Sir Quno Jedi
    #81
    A "vidékiekkel" semmi baj, csak egy bizonyos fajtájukkal, éppígy a "városiak"-kal úgyanúgy vannak problémák, csak más jellegűek ! Itt most term. a nőkre gondoltam. Magam is jobban kedvelem a jóértelemben vett "vidéki" lányokat, szerényebbek, kedvesebbek, jólneveltek. Érdekes mód kollégáim és barátaim egy része vidéki, egy része BP-i, egy része meg külföldi és nincs velük probléma. Persze van a vidékinek pejoratív értelme is (mintahogy a paraszt is lehet 1xű ténymegállapítás és lehet sértés), itt nyilvánvalóan arra céloztam.

    Azt pedig megköszönném, ha tahó topiclakótársaim nem adnának olyasmit a számba amit NEM mondtam és nem próbálnák félremagyarázni a mondataimat puszta ellenszenvből !
  • Glpetyus
    #80
    lol
  • Glpetyus
    #79
    A jobboldali talán megérne egy ...misét:P
  • Glpetyus
    #78
    De még hogy!!
  • Boroskóla
    #77
    Ezzel biztos befutó vagy
  • torrente
    #76
    Vannak másolt PlayStation2 játékaim.
  • Bucser
    #75
    Ezzel az itt vannal sokat mondtál:)
  • PResident Evil
    #74
    Sing-Sing itt is van :D