165
  • dorott
    #165
    SEGÍTSÉG! Kellene nekem a filmből egy zenecím, vagy előadó: 33:50-kor hallható.
    Segítsetek!!!!!!!!!
  • böröczk
    #164
    szemét egy irányítása van, gyenge idegzetűeknek nem ajánlott : - D
    pedig még jó játékot is ki lehetett volna belőle hozni
  • leviatan
    #163
    Volt egy kis ido probalgatni. 640x480-ban akar elindulni es ott kell neki 60hz (ez az iras csak azoknak szol akik feher kepernyo cpu99% hibaval kuzkodnek, valoszinuleg ok Hz beallito programot is hasznalnak).
  • BBking
    #162
    Csak 1x,amúgy nekem tetszett,csak néhol az irányítás miatt idegesítő volt
  • steweee
    #161
    megéri letölteni? azt nem merem megkérdezni hogy megvenni érdemes e, de egyszer végig lehet játszani?
  • BBking
    #160
    Mi köze van egy codec pack-nek a képfrissítéshez? Hagyhatod nyugodtan a gépeden. Bár a K-lite pack szerintem jobb.
  • BBking
    #159
    A másik problémám pedig az, hogy nincs a monitoromhoz driver. Azzal valszeg egyszerübb lenne beállítani.
  • BBking
    #158
    OSD-s a monitorom:Sony GDM-5402;21',Cat4.8.
    Minden refresh progit leírtottam, a tököm már tele lett velük!A megjelenítő eszközöknél állítottam be: -Frissítési frek. felülírása: 100HZ; Max frissítés:120HZ
    Így minden játék rendesen fut 1024x768-120; 1280x1024-100.

  • CLINT EASTWOOD9
    #157
    én ma majd kipróbálom így ahogy montad csak még lenne egy kérdésem van aki azt mondta hogy töröjem le az ace mega codec packtot akkor azt nem kell letörölnöm ha ezt a hz-et beállitom?
    Más játékoknál is volt ilyen problémám és azt is teszerinted megoldja ez a hz beállitás?
  • leviatan
    #156
    A powerstrip helyett inkabb ajanlom a refreshlock-ot, probald csak ki.http://www.pagehosting.co.uk/rf/download.html
    http://www.softpedia.com/public/cat/12/1/12-1-12.shtml hogy ne kelljen senkinek keresgelni egyik v1.10 a masik 2.02-es. Gondolom Catalystet hasznalsz es ott irod felul a 60hz-t? Mert ha nem akkor nem fogja az asztal beallitasait hasznalni a game (kivetel egy-ket jatek aminel a beallitasnal a Hz-t is lehet beallitani azthiszem pl.:Halo ilyen), ha olyan moitorod van ami osd-ben kiirja a frekit lathatod. Most lehet hogy eppen a refresh lock miatt nem indulna el mondhatnad (eddig minden muxik szepen tobb eve vele) de akkor a jatek van rosszul megirva. Aha TOEE ahol (tesztelve volt) ha 85Hz-nel nagyobb volt beallitva el se indult, 85 vagy kisebben barmilyen felbontasban elfutott.Nalam 85/100/120-on (LG es Siemens monitorokon) nem akart elindulni de 60-ra allitva mar nem volt gond addig a feher ablak effektus volt. A tobbiek nem irtak vissza hogy akinel ilyen problema volt annal megoldodott-e. Ha van kedved akkor teszteld mar le a mostani VALOS hz-del majd refresh-t fel Hz beallit es utanna is, hatha mashol van a kutya elasva. v1.10v2.02
  • BBking
    #155
    Ati 9500Pro.A játékot 1280x1024-ben (játszom) játszottam végig 100Hz-en.Ebben a felbontásban 114Hz-ig bírja a monitorom, de nem találok normális programot amivel be tudom állítani.Illetve 1 volt a PowerStrip,érthetetlenül néha néha hozta csak a beállításokat.Más programmal csak standard Hz-eket tudtam állítani.
  • leviatan
    #154
    Akkor kicsit bovebben. 2 monitor volt tesztelve. Az egyik 60-160Hz a masik 60-120 Hz. Az elozon egy Ati refresh lockkal. Az utobbin egy Nvidia szinten refesh lockkal. JA XP-rol beszelunk ugye? Ugye a jatek kozben nezted mar a monitorod mennyivel megy? Mivel az XP egyik "betegsege" a jatekok alatti 60hz ha ezt nem allitod be egy progival vagy a videokartyad beallitasanal akkor Dx,OpenGLnel valszeg 60Hz lesz, gondolom errol tudsz. Meg ket dolog minden mas programom jol fut es nem erdekli a lock Catwoman kenyes ra es ha ellatogatsz a TOEE official forumara akkor ott is hivatkozik ra a gyarto hogy 85hz felett nem fog mukodni es igazuk is van mert tesztelve volt es nem a monitor nem birja. Ha a monitor nem birna frekit akkor nem lenne kep vagy osszetorne. Inkabb hallgassuk meg azokat akiknek a feher keretes problemajuk volt onaluk megoldotta-e a problemat. Amugy nalad milyen VGA es milyen HZ megy a jatek alatt?
  • BBking
    #153
    Ez hülyeség.akkor max a monitorod nem bírja.Nála, mindenfajta HZ-en megy.60-150Hz
  • leviatan
    #152
    Sziasztok!
    Talan megvan a megoldas a tobbiek hibajara. En is evvel kuzdottem mar egy ideje (start game -> feher kep oszt semmi). A bug a 60HZ-ben rejlik. 2 gepen is teszteltem (Ati,Nvidia) ahol force hz lock volt es se kompatibilitas allitas se codec allitgatas nem segitett. Aztan eszembejutott a Temple of elemental evil ahol 85hz felett b***ik elindulni a gama. Ez itt is igaz valszeg akinel nem ment eddig probalja 60hz-en mukodtetni ott siman elindult. Koszi a szemnek kedves programozok!
  • szotyimutyi
    #151
    Johnykám! Máshol szórakozz, ne a segítségkérők fórumán.
  • Johnyy
    #150
    Nah vetted?
  • szotyimutyi
    #149
    Nen értem,hogy senki sem tud válaszolni erre a szar kérdésre.
  • Johnyy
    #148
    Nézz körül tüzetesen az optionsban!!!!
    directx, vkártyadriver, Ace mega codek pack professional, ... han nem jön be, pass
  • Johnyy
    #147
    Na illesz be egy képet, mit nem értessz?..
    Tölts fel a galériába, vagy valahova és linkeld be!
  • zuji01
    #146
    aki tud nekem catwomanbe segíteni 1.pálya 2.részénl az írjon ide[képet is küldök róla csak itt nem lehet csak linkből]:
    [email protected]
  • CLINT EASTWOOD9
    #145
    Na nem segít senki se?
    #139
    #134
  • CLINT EASTWOOD9
    #144
    valaki segítsen már nekem is létszivesnemigaz hogy nem néz ide senki
  • szotyimutyi
    #143
    Szeretném ha valaki válaszolna a kérdésemre, mivel gondolom másnak is van vele problémája.
  • szotyimutyi
    #142
    Nem működik a játék mentése. Tud valaki segíteni?
  • CLINT EASTWOOD9
    #141
    Valaki nem tudna segíteni nekem légyszives #134
  • Hentes Bill #140
  • CLINT EASTWOOD9
    #139
    nem tudjátok hogy képileg hogyan lehet álitani a játékban vagy hogy magyarosítás nincsen e benne
  • Rusy
    #138
    jaja jó játék, de egy órát bírtam aztán delete, szomorú hogy manapság szinte minden második konzolos játékot ki mernek így adni, akkor inkább haggyák a pi*ába vagy portolják át normálisan, ismét egy gyöngyszemet vesztettünk szerintem...
  • CLINT EASTWOOD9
    #137
    Valami normális tudna nekem segíteni?
  • Hentes Bill #136
    fejezd már be Ryan, már rég nem vagy vicces
  • CLINT EASTWOOD9
    #135
    segítenétek?
  • CLINT EASTWOOD9
    #134
    Catwoman tiszta fehér mint a fal?
    Hol lehet valamit tiszerintetek álitani rajta?
    nehezen forog a kamera erre tudtok segíteni?

  • Kaleb222
    #133
    egyébként elég szórakoztató játék meg jó kis ugrásokat,
    mászásokat lehet vele csinálni, de tipikus csapkodós-
    mászkálós arcade akciójátéknál többre ne számítson senki
    aki még nem próbálta
  • CLINT EASTWOOD9
    #132
    Szerintem jó játék de még csak most fogom tölteni.
  • Kaleb222
    #131
    az irányitást meg lehet szokni, de különösen a szük helyeken
    durva ahol a kamera összevissza forog mint az őrült miközben
    te verekszel és mivel a rúgásokat dinamikusan kezeli azaz
    arra kell nyomni amerre az ellenfél van, de ha a kamera elfordul
    már másfelé kell rúgni! namost ettől a szűkebb helyeken lehet
    idegrohamot kapni.
    mindent meg lehet csniálni billentyűzettel is, az ostorral
    lengést is, csak egyszerre kell egérrel ÉS billentyűvel is
    irányítani.
    eljutottam a harmadik helyszinre a gyárba, de ott van egy olyan
    rész ahol a levegőben egymás mellett elmenő tartályokra kell
    átugrálni, és mivel a célzott ugrás nem a játék erőssége
    (enyhén szolva) kb 10-15ödszörre sem sikerült átugranom
    egyikről a másikra, ha meg igen, akkor a továbbugrás nem sikerült.
    na akkor töröltem le a játékot.
    pedig már előtte is volt idegölő rész, de ez olyan egyszerü
    volt hogy tudtam mit kell csinálni mégse sikerült.. na ebből
    nekem elegem lett.
  • Johnyy
    #130
    Anyi nem 1.34gb, na jó teljesen mindegy....
  • Hentes Bill #129
    köszi, azóta már meg is volt az isntall
  • ElfQT
    #128
    1.5 GB
  • Hentes Bill #127
    emberek, menniy hely kell a vincsin a játéknak?
  • Gear
    #126
    ja...bocsi , félreértettelek.
    Nemtom ,még nem jácctam eleget a gémmel.