43
Alien Swarm - UT 2k4 mod
  • balintk
    #43
    Pls gyertek jáccani.
  • balintk
    #42
    Pls aki szeret még játszani vele az írjon.
  • balintk
    #41
    Már senki nem játszik ezzel?
  • balintk
    #40
    Nincs valami magyar oldala?
  • balintk
    #39
    Pls valaki nézzen be a topicba.
  • balintk
    #38
    GYórsan siessetek.
  • balintk
    #37
    Pls szóljatok.
  • balintk
    #36
    Ki jön egy kis multira? Én csinálom a servert mert nem eredeti.OK?
  • pluhi
    #35
    Apám, nem semmi ez a mod. Tiszta Smash TV. Amigán az volt még ilyen brutál nehéz lövöldözős game.
    Haverommal fejünkbe vettük, hogy ketten megcsináljuk az első pályát normálon (mármint két karival). Hát vért pisáltunk vazze. A második pályától már easyben nyomtuk, a harmadik (északi) már úgy is nehéz volt. Nem az a gáz, hogy sokan vannak. Nem tudunk kijönni a lőszerből. Viszek lámpát, igy két golyó egy szörny max, de a végére kevés. Amit találni lehet, az meg nulla. Persze itt már 4 karival nyomulunk. Tiszta röhej, hogy az AI medic a pisztollyal úgy irt, mint egy robotágyú, de csak ha elé másznak. Forogni néha elfelejt.
    El sem merem képzelni milyen lehet az insane fokozat.
  • robotnyk
    #34
    muhaha, nagyon fun ez a mod
  • antijedi
    #33
    kijött az 1.1 patch
  • KeFe
    #32
    Hat nem :)
    Mindig egyel nagyobbat ir ki .. remeltem hogy insane-en meg korbefordul, de inkabb nem :\
  • antijedi
    #31
    jah valami bugzik ott, töbször is volt ez a baja ic-nek, de szerintem easyn van csak a végén szarul irja ki (lehet a végén mindig normalt ir akkor is ha hard :P)
  • KeFe
    #30
    Az vajon miert van hogy Easyn nem lehet jatszani? Easyre allitom de khmmm.. vege a kuldetesnek (meghal mindenki mint a szar) akkor azt irja hogy normalon van!
  • antijedi
    #29
    odamész mellé és e
  • GaVino
    #28
    Bocs, ha triviális a válasz, de hogy kell máson gyógytani a medkittel? Jobb klikk, a menüben use - de nem történik semmi.
  • antijedi
    #27
    nem, el van irva
    mivel kapaignban asszem max 4 karakter lehet :)
  • Gear
    #26
    Nem 8an ehet coopban tolni?
  • antijedi
    #25
    ts ügyben konzultál icramal, de amugy icq-t letölteni kb 2 perc :)
  • zoli80
    #24
    hello!nagyon bejön a jatek csak nincs icq és még nem nagyon vagom hogy mit és hogyan kell muvelni benne.ha van mikrofonotok indithatok team speak servert és ugy egyszerubb lenne.
  • antijedi
    #23
    neten megy, lanbn nem probáltuk :)
  • antijedi
    #22
    oks akkor lehet mégis megleszünk 4en :)
  • zoli80
    #21
    jövök én is csak lekapom gyorsan.
  • Maxxx
    #20
    Ts@ll

    Hat baz lassan berosalok ettol.

    Mukodik full csak a COOP LAN !!! nem, ami a lenyege lenne. :ppp

    Csatlakozas megtortenik, mindenki kivalaszt maganak karaktert, fegyvert stb, minden ok, ready all, es start utan csak a szerver emberei vannak bent, tobbiek sehol, ugyanugy az equipment menuben maradnak.
    Minden fent van UT2004 + 3204 zip patch. Kell meg vlmi?

    Alap UT2004el is kiprobaltuk de ott mar csatlakozasnal szetakad a game.
    Muxik masnak LANban? - Es ha igen pontosan miket rakott / nem rakott fel es hogy inditotta?
  • Lacc
    #19
    Ehhez elszántság/bátorság de főleg kitartás kell! :D Mert egy missiont vagy 15x újrakezdünk, mert veszett nehéz, még easyn is.
  • SarkanyfuaRUSH
    #18
    aha, szóval valaki indít egy szervert és többieknek küldi az ip címet ugye?

    ha így, akkor írjatok ide ip címet, ha játszotok és megyek szivesen

    cso
  • Lacc
    #17
    Ja simán lehet :) Mondjuk most én egy hétig nem leszek, kimaradok a mókából egy darabig :( Legyetek jók.
  • antijedi
    #16
    simán catlakozol a megadott iphez ha van host, ennyi :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #15
    Szívesen beszállnék, de hogy lehet "urángyártott" példánnyal neten játszani?
  • antijedi
    #14
    hmm hát én erre már nem emléxem, én azon a részen csak az utat tisztitotam icramék elött
    kérdezd meg őket hátha van valami 5letük
  • KeFe
    #13
    Arulja mar el nekem valaki hogy a 2-ik kuldetesben ahol a Williams mukit kene kimenteni ott mi a trukk?
    Ugyanis elmegyek eszak fele a main cargi lifthez. Bekapcsolom, lemegy kinyilik az alja, leesek es az apc sehogy sem jon. jon vagy 200 alien es meg mindig sehol semmi. HA meg elkezdek del fele menni akkor azt latom hogy pont arra megyek mint amerrol jottem. Mintha nem is ment volna lefele a lift.
  • antijedi
    #12
    amugy valaki 4. nem akar majd hozzánk beállni mert igy hogy egy ember két karit visz elég nehézkes :)
  • antijedi
    #11
    nm :)
  • Gabe18
    #10
    Kösz az infót!
  • antijedi
    #9
    tökéletes az urángyártott is :)
  • Gabe18
    #8
    Üdv!
    És ehhez jó az "utángyártott" UT2004 is vagy eredeti kell hozzá?Mert megnézném,de nálam az első eset áll fent...
  • Adam5
    #7
    ja nekem is az jutott eszembe :D
  • Lacc
    #6
    Mi hárman (ICram, Antijedi és jómagam) elkezdtük a campaign coopban, és nem tudom meddig toltuk (szerintem 2.5 óra biztos volt :D), EASYN eljutottunk a 3. PÁLYÁIG. Kegyetlen nehéz tud ám lenni, de van ám sikerélmény ha végigtol az ember így egy-egy pályát.
    Az is nagyon tetszik benne, hogy campaign-ban lehet rendesen menteni, szal részletekben simán végig lehet tolni, és mellé még a fejlődés is... :)
  • Moby
    #5
    Kegyetlendurvanagy jóság. Multiban különösen. Nehéz mint a pokol ez igaz, cserébe ügyesen lehet és kell taktikázni.
    Ahhoz képest, hogy egy csumpi kis mod, az idejét nem tudom mikor játszottam ennyire jó stuffal, pedig egy egyszerű ötlet ez, nem bonyolult :)
    2 óra alatt (majdnem) lenyomtunk egy mapot, ha lett volna még1 sentry, vagy kicsit csipkedi magát a dropship meg is lett volna :)
  • I.C.ram
    #4
    UP! Jó kis játék! Most nyomtuk a kampányt 3-an multiban, és baromi jó, csak nagyon nehéz. Még easyn is vért izzadunk.