23
Segítség kellene nekem!
  • MiloShee
    #23
    Hi all! Lenne egy gondom. Vásároltam egy SAL XB-10/A típusú szubcsövet. Az a gondom, hogy mihelyt a low input névvel ellátott bemenetre rákötöm a két RCA kábelt, illetve azt valamiféle forráshoz csatlakoztatom (nálam pillanatnyilag hangkárty sub) elkezd rettentően búgni. Előfordul hogy ha autóban fogom majd használni akkor ez a dolog megszűnik?
  • Tufa16
    #22
    már nem foglalkozunk vele. illetve én nem... igy sajnos nem tudok róla semmit sem mondani. Amugy jó márka
  • ady92
    #21
    Tufa16! Ezek a SHARK hangszórók jó márkák? Hol lehet venni? Amúgy megnéztem a weblapot és tetszenek a hangszórók.

    AdY
  • Glpetyus
    #20
    Hát én csak kocsiba valókat tudok...SRY
  • Tufa16
    #19
    Szobába! Kocsiba valót tudok, mivel a Shark cég termékeit importálom ide magyarországra...

    weblap is van ha esetleg érdekel vkit! Elég szegényes még a kínálat de még csak ezek vannak raktáron!
    http://gportal.hu/mcs
  • Glpetyus
    #18
    loál
    kocsiba vagy szobába???
  • Tufa16
    #17
    Nem tud nekem valaki OLCSÓN erősítőt?
  • Tufa16
    #16
    passz! megkéne nézni...
  • menta
    #15
    milyen típus?
  • Tufa16
    #14
    az elméleti részekben...
  • hen-tes
    #13
    hát de miben ? :D
    építeni nem hiszem, mer cseppet messze vagyok pesttől :D
  • Tufa16
    #12
    gondolkoztam ezen a megoldáson is egyébként. a SAL hangszorói elég csábítóak. van egy két 40-50cmes mélynyomó! Mielött megkérdezed minek ekkora, azért mert utánna én raknám az autómba át. 3-4hónapig meg itthon használnám! Te tudsz nekem segíteni hangfalépítésben?
  • hen-tes
    #11
    hmmmm
    érdekes topik :)
    hát most figy. mire kell ?
    beépitett erősítő minek ?
    veszel két háromezer forintért egy régi erősítőt (ilyenem van) no meg max ötér veszel egy MNS kis hangszórót, 30 CENTIS, AZT FARAGSZ EGY hangfalat, az nem nagy cucc össze rakni és még keménykedetsz is hog yte csináltad, fullra jól meglehet csinálni.. néhányan még rá se jönnek hogy házi..
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    azzal fenyítem a városnegyedet :P
    de már nincs meg többé .. ezért mást kell kitalálni .. pl. 1 pár száz-ezer wattot ;]

  • The Garrett
    #9
    jahm de az aladdinos naptárral annál inkább :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #8
    nekem simán jó hangfal(ak) kellenek , mer Garett tudja hogy a mostaniakkal nem igazán lehet riogatni a szomszédokat :)
  • Tufa16
    #7
    Még nem tudom... Olcsón kéne természetesen... Media Marktban van egy 17ért azthiszem... vmi ilyen kategória kéne...
  • PResident Evil
    #6
    nekemis :DDD
  • menta
    #5
    Mennyit szánsz rá?
  • The Garrett
    #4
    oké megkérdem holnap- v holnapután.
  • Tufa16
    #3
    Budapesti vagyok... Megtudnád kérdezni hogy mennyibe kerülne? Beépített erősítő fontos!
  • The Garrett
    #2
    Attól függ... ha miskolci vag... akkor tudok neked mondani olyan embert aki épít ;)
  • Tufa16
    #1
    Kellene nekem egy kis segítség! Keresek olyan embert aki építene nekem egy Beépített erősítős Mélynyomót! Vagy esetleg tud olcsón erősítőt mélynyomóhoz! IRJATOK