21
nem tudom beállítani :(
  • V Carter
    #21
    Hali!

    Tudna valaki mondani egy motherboard monitort ami az asrock K7VT4A+ alaplappal is müködik.Előre is köszi
  • RelakSfromhome
    #20
    Értelmes választ tud valaki?
  • RelakSfromhome
    #19
    Eddig ez volt, de szeretném most máshogy megoldani. :D Valahogy a speedfan-nek nem kell lerohasztania egy méréshez a gépet :D
  • Met
    #18
    kapcsold ki
  • RelakSfromhome
    #17
    Lehet azzal kezdeni valamit, hogy az mbm 10 másodpercenként (amikor ránéz a rendszerre) ne zabálja le a fél procit?
  • csika
    #16
    honosito muhely lapon mekktalalod a motherboard monitor progit es a magyaritasat is
    :)
  • M0Dair
    #15
    Ha még mindíg nem megy, akkor írj privit!
  • M0Dair
    #14
    Ha szoktad a géped tuningolni az a legszükségesebb dolog!
    Sztem meg a proci hőn kívül a többi a szükségtelen!
  • cSuwwi
    #13
    Ehune visszaolvasol: Hogy néz ki az asztalod?
  • ronny666
    #12
    Cat: Leírnád, hogy kell belőni a Samurize-t, hogy kiírja a tvműsorokat???
  • shaba23 #11
    De asus alaplapom van (a7n8x dölukksz), de már megoldottam a motherboardot...ami nekem volt verzió, az alapból volt szar, most szereztem másikat, az magától felismert-megkeresett-kijelzett mindent, amit akartam :)
  • Met
    #10
    Nem Asus lapod van?
    Ahhoz van a PCProbe progi.
  • shaba23 #9
    egyetlen szükségtelen dolog érdekelne, a proci hőmérséklete...
  • Cat #8
    gondolom ő azt akarja, hogy a desktopján állandóan látni lehessen a procija hömérsékletét, a ventillátor fordulatszámát meg hasonló totálisan szükségtelen dolgokat
  • Cat #7
    a samurize egy hasznos kis progi, a desktopra rakhatsz be általa dinamikus dolgokat
    itt egy példa (a bal felső sarokban a tvmüsor online figyel, jobb felül pedig az időjárás)

  • Taranov
    #6
    A samurize-on kívül mindent tudok, szóval nem tudok hasonlót mondani :)
  • shaba23 #5
    mégvalaki hasonló bőcseletet? :D
  • Pyx #4
    mit akarsz kiiratni? mindegy nem tudom hogy kell, sry :D
  • Taranov
    #3
    szamurájz?
  • Taranov
    #2
    Mi az a Samurize? :D
  • shaba23 #1
    Feltelepítettem a Motherboard Monitor 5 progit, mivel a Samurize igényli az általa nyújtott szolgáltatásokat...
    Az csak egy dolog, hogy a Samurize-hoz is láma vagyok, de a főbb problémám, hogy nem tudom konfigurálni a MBM-et..
    kb ott akadtam el, hogy megnyitom a settings menüt...
    Jó volna, ha valaki oylan magyarázná, aki a Samurize-ban is otthon van, mert reményeim szerint akkor egyszerűbb lesz :) neki magyarázni, nekem pedig megérteni :)

    köszi