15
Ingynenes Internettel POP három E-mail, de hogyan?
  • Sütő Péter
    #15
    Sziasztok!

    Azzal a tiszteletteljes kéréssel fordulok hozzátok, hogy az alábbi problémámra eszközöljetek / / légy szíves / valamilyen alternatívát!

    Az Outlook levelező programom nem működik, mert állandóan a pop3- ra hivatkozik.

    Ezt hol tudom beállítani?

    A www.tvn.hu felajánlja ennek a file -nak a letöltését de nem tudom, sem a szervez ill. egyéb felkínált ablakokhoz tartozó infókat.

    Segítségeteket előre is köszönöm!


  • tegretol
    #14
    Segíííííítség!
    Öt-tizpercenként kinyílik egy ablak a monitoromon:
    Generic error
    [email protected]
    Server dopped the connection. Maybe it requires
    authentication?/Server response:-ERR authorization
    first/
    Elküldtem ezt a [email protected],mire a következőket válaszolták:
    Ez a hibaüzenet a POP3 levelezőprogramtól jön, a postafiókkal magával semmi probléma.
    Most mit csináljak?
    Aki tud, kérem segítsen.
  • ALCATELGOD
    #13
    Én is ezt mondom:-))))
  • Oti777
    #12
    Hát freemail lenne jó, vagy Mailbox, de jó a többi is csak lényeg legyen jó Frenettel is (ALCATELGOD VOLTAM)
  • Taranov
    #11
    POP3-mal nem lehet levelet küldeni, csak smtp-vel. Illetve te azt használod gondolom. Milyen mailcímről akarsz küldeni? Melyik ingyenes mailszolgáltató címéről?
  • ALCATELGOD
    #10
    Nem Freeweb vagy Index szolgáltatónál már nem tudok küldeni POP3-as levelet:-(( De a régi Axival tudtam. Ezért kérdem hátha van valmi megoldás
  • nemcsakfeel
    #9
    a freemail nak nincs netje, egyszerűen csak a pop3 kiszolgálóhoz tudsz közvetlenül csatlakozni a megadott behívószámon keresztül. ezért nem tudsz más smtp-n keresztül mailt küldeni.
    regisztrálj a www.freestart.hu -n, azzal tudsz free netezni. smtp szolgáltatónak állítsd be az ott megadott szervert.
  • Taranov
    #8
    Alcatelgod, légyszíves és írd le a problémát értelmesen, mert az első üzenet szerint freemaillel csatlakozol az internetre.
    "Szeretnék Indexxel vagy Freewebbel E-mailt küldeni a The BAt programmal, de nem lehet freemailen csak Axeleroval SEGITSETEK!!!!"
    A címben meg Freenetet írtál, feltételeztem, hogy a free net akar lenni pontosan a freemail.
  • Taranov
    #7
    Hát persze, hogy van. De hát te mit használsz? én azt hittem ezt.
  • Takezó
    #6
    mé nem jó a fríszar?
  • ALCATELGOD
    #5
    Hee?? Freemnailnak van Free Netje?????
  • Taranov
    #4
    Ha freemaillel csatlakozol a netre, akkor csak freemailes címről tudsz küldeni és csak a www.freemail.hu-t nézheted meg.
  • ALCATELGOD
    #3
    Igen, de lejárt:-((( Más milyen internetes levelező helyről (mailbox) lehet küldeni???
  • Taranov
    #2
    A Freemail korlátozott internethozzáférést ad, csak a freemail szerveréhez, tehát nem tudsz freemail internettel küldeni freewebről és indexről. Gondolom az Axeleros neted egy teljesértékű hozzáférés.
  • ALCATELGOD
    #1
    Szeretnék Indexxel vagy Freewebbel E-mailt küldeni a The BAt programmal, de nem lehet freemailen csak Axeleroval SEGITSETEK!!!!