665
  • aricsi
    #64
    Már nagyon várom.Állati jó volt az 1,imádtam.Ja és remélem ez is magyarul jelenik meg!!!Úgy fog,ugye?
  • Visitor
    #63
    deszép!!! végre egy rajzolt kalandjáték!
  • Paradicsom
    #62
    Megjelent már?
  • htibor
    #61
    Egy kis UPként: Release date: September 2006

    Megkreálták a játék honlapját: Runaway 2

    És pár fellelhető kép:


  • Csabi015
    #60
    de nem tudja senki honnét lehet letölteni a 3 Koponyát
    nekem megvan csak hibás nem lehet feltelepíteni se
  • Csabi015
    #59
    Ja igen elég régi de szerintem a legjobb, amugy megjelent egy "uj része" is már asszem tavaly, ugyan azzal a főhőssel kell menni meg ilyenek a neve: Fenimore Fillmore The Westerner
  • BONO
    #58
    Huhh találtam rólla itt beszámolott de észrevettem, hogy ez a gamma nem éppen újdonság ugyanis 1996-os.
  • BONO
    #57
    Ez a 3 koponya is point & click kalandjáték??? Esetleg tudnál adni rólla vagy vki tudna adni rólla egy linket ahol találok rólla infokat + képeket, trailereket meg stb-ket? (Csak azért mert mintha már halodtam volna rólla és érdekelne...)!
  • Csabi015
    #56
    nem tudja vki honnan lehet letölteni a 3 koponyát? (3 skulls of the toltecs) smswebesről mondjuk?
  • BONO
    #55
    Áhh a számból vették ki a szót >>> #54! A Monkey Island sorozat is kijött PS2-re és volt olyan faja mint PC-n és a sikere is volt akkora! Az ilyen gammákat kiadhatnák Mac-re is ezt jó, hogy említetted mert én tutti nyomnám őket ott is ugyanis van egy Mac minim is amimre az op rendszer miatt nem igazán van nagyválaszték játékban (de a Macintosoknak nem is e téren nyilvánul meg az ereje és nem is kell, hogy e téren nyilvánuljon meg igazán szvsz!
  • csabush
    #54
    Hali!

    Az egér ma már lényegtlen szempont ugyanis konzolra is van bill meg egér, de a point and click azért mégiscsak pc:)
  • ibrik
    #53
    Az, hogy konzolon nem lenne jövője, az egy dolog.
    De gondolj bele, ez egy "point&click" kalandjáték. Ezt PC-s egérre találták ki (esetleg MAC-ekre).
    Hogy oldanád meg ezt konzolon? Vagy helyette esetleg botkormány...
    Bár nem ismerem közelről a konzolokat - sosem volt nekem -, így nem tudom, van-e bennük olyan lehetőség, ami pointer-funkciót tölt be. Konkrétan egy kurzornyíl, amivel a képernyő bármely pontjára rámutathatsz. Vagyis nem arról beszélek, hogy csak bizonyos elemek közt lépkedhetsz vele (pl. egy menüben).
  • Csabi015
    #52
    a 3 koponya avagy a toltek kincs rejtélye a legjobb kalandjáték! nem tudja valaki honnan lehet letölteni
  • BONO
    #51
    Konzolra elképzelhető, hogy megjelenik? Hiányolom az ilyen játékokat konzolról! És tagbaszakadt hülyeség az az álat duma, hogy ott nem volna jövője az ilyen játékoknak mondjuk PS-en... ugyanugy mint ahogy az is egy nagy baromság, hogy verekedős játékokat nem nyomnak PC-re ugyanezzel a jelmondattal!
  • ibrik
    #50
    Demo még nincs - gondolom ez összefügg azzal, hogy már régóta csúszik magának a játéknak is a megjelenése.
    Viszont itt találsz egyebeket.
  • BONO
    #49
    Demót nem kapunk kézhez vmikor???
  • ibrik
    #48
    2006 második negyedév...
    De olvastam én már olyat is, hogy 2004-ben kellett volna megjelennie...
  • BONO
    #47
    Mikor jelenik meg a gamma, már rég kalandjátékoztam ugyhogy hiányom van?!
  • BONO
    #46
    Megnéztem a trailert hát tetszett meg minden elég faja volt de egy vmi nem stimmelt még pedig az, hogy ha a zene olyan lesz vagy hasonló mint az intro alatt akkor én nagyon elleszek keseredve mert ez nem tetszet! Miért nem lehet hasonló zenét a játék alányomni mint az 1-ben (sztem az oltári király volt)?! Ha ez a zene marad vagy vmi ehez hasonló sztem a játékélmény kárára, rovására fog menni! Ugyanis ennél a játéknál qrva sokat számít a zene és a hanghatások mert van ugy, hogy több órát kell gondolkodnod egy fejtőrőn (mondjuk két tárgy összekombinálásán) és ha a zene szar egyszerűen egy fél óra múlva már idegesit akkor megunod az egészet és inkább kilépsz az egészből! Mert ha már elakadtál a gammában és órákat szenvedsz vele ráadásul már fulpipa vagy mert fogalmad sincs, hogy-hogy lehetne tovább jutni akkor legalább a zene legyen egy kicsit nyugtató relaxálos, hogy ne legyél full ingerült mert ugy nem lehet játszani sztem!
  • NorbyI
    #45
    Gyorsan végignyomtam az első részt, és most én is azon gondolkozom hogy mivel játszak amíg kijön a második rész. Valamit mondjatok még mert ezekkel már játszottam.
  • ibrik
    #44
    Asszem mindketten ugyanarról a Monkey Island játéksorozatról beszélünk.
    Konkrétan a 3-ik részhez sem kell már angol tudás, mert van hozzá magyarosítás a Magyarosítások Portálon.
    De az első két rész fordítását is készíti már Panyí egy ideje...

    Magánvélemény: én a megjelent magyarosítása miatt "belepróbáltam" a 3-ik részbe, ami ugyan tényleg vicces volt, meg jó játék is lenne, csak nagyon vontatott (legalábbis az eleje biztosan), és nem volt hozzá akkor türelmem végigjátszani.
  • htibor
    #43
    Return to Mysterious Island;
    Adventures of Sherlock Holmes - The Silver Earring;
    The Black Mirror;
    The Omega Stone - Riddle of the Sphinx 2
    ...

    "tudom h semmi nem mulhatkja fölül :)"
    Ezzel kicsit vitába szállnék ha lehet!
    Egy jó angol tudással pár óra Curse of Monkey Island(-> a 3. rész a 4 ből, 1997. októberi megjelenésű) kíváncsi vagyok mire változtatná meg a véleményedet :))
  • ibrik
    #42
    De ha nem csak vicces mászkálós/kalandjátékokra gondoltál, akkor: Syberia I és II, Longest Journey, Still Life,...
  • ibrik
    #41
    Rengeteg van.
    Pl. a már említett Broken Sword trilógia.
    Vagy a Monkey Island tetralógia.
    Ez már így összesen 7 játék. Ennyi elég lesz?
  • woluz
    #40
    Sziasztok!
    Iszonyat király volt az első rész és már alig várom a 2. részt! Viszon nem tudtok esetleg addig is vmi hasonló gondolkozos mászkálós kaland játékot? tudom h semmi nem mulhatkja fölül :) de vmivel csak ell kell tölteni addig is az időt amig várjuk a runaway 2-őt! Vmi régebbi is megtenné...
  • NorbyI
    #39
    Istenkirály lesz ez a gama, már alig várom, az első résznek is hatalmas hangulata volt, szinte vetekedett a Broken Sword elsőjével. El is kezdem még egyszer amíg a második részre várok.
  • htibor
    #38
    Hopp hopp!

    Kaptunk egy karácsonyi alig 2 perces előzetest Pendulo Studios-tól :))

    Tölthető jópár helyről(hardwired-en BINK videóban van fent, és az 50 Mbyte körüli), pl:
    Runaway 2 Christmas Teaser

    1 perc 42 sec - 77,6 Mbte -> kicsit!

    Képek az előzetesből:






  • BONO
    #37
    Én beírtam a google-be, hogy Runaway 2 demó de sajnos demót nem találtam a találatok között de viszont egy csomó új screenshots-ot amik nem olyan jók mint a demó de hát érjük be ezzek sztem!

    NEW screenshots!!!
  • BONO
    #36
    Milyen demót van demó? Én ilyenről nem tudok de te honnan veszed hogy létezik ilyen? Mert ha van akkor...!
  • Paradicsom
    #35
    Helosztok!
    Nem tudjátok véletlenül hogy honnan lehet letölteni a demót?
    létszi írjatok! naon kéne!
  • zaki
    #34
    ehh, most olvastam, hgoy késik a game, és csak jövőre jön...
  • BONO
    #33
    De abban biztos vagyok, hogy ez a game nem fog megjelenni más platformon amitt nagyon sajnálok mert minden adott volna hozzá, hogy ez ne igy történjen!
    Én már csak az ehez hasonló kalandgamek miatt használok PC-t játékra! "de mivel ilyen stílusú kalandgamek csak szökőévenként jönnek ki," ezért csak 4 évente játszom PC-vel!
  • Seth
    #32
    Nem kell elképzelni, ugyanis mindegyik van konzolon. Mondjuk a Broken Sword 3-nál érződik is elég erőteljesen-főleg az irányításra gondolok....
  • BONO
    #31
    Figyelj konzolra is van egér sőt még billentyűzet is és van kalandjáték is méghozzá nem is akármilyenek mint pl:Escape from Monkey Island!!!

    Na erre varjál gombot!
  • doxic
    #30
    Balu! el tudnád te a Syberiát vagy a Broken Swordot képzelni konzolon. Az ilyen gamék irányítása megköveteli az egeret. Ugyhogy csak PC-re. A legújabb infók alapján Novemberben (2005).
  • BONO
    #29
    Azt esetleg nem tudjátok, hogy milyen platformokra jelenik meg a game PC-n kivül?
  • htibor
    #28
    Egy angol preview képekkel fűszerezve:
    Runaway 2 - The dream of the Turtle E3 Preview
  • htibor
    #27
    Ahoy maties! :))
    Ez az év kalandgammékről fog szólni :))

    Still-Life; Runaway 2; Nibiru; Scratches; stb...

    És remélem nemcsak átlag játékok lesznek, hanem egyik másik kiemelkedő hangulatot-játékélményt is fog nyújtani!

    Nem beszélve a készülő Vampire's Story-ról! :)
  • ibrik
    #26
    A játékkészítők is valójában üzleti vállalkozások. Ők is bevételt szeretnének, nem jóléti intézmények.
    Ha egy játékkategória jobban fogy, mint a többi, akkor olyat fognak továbbra is többet csinálni.
    De azért a "gondolkodós" kalandjátékokat sem kell félteni, van köztük pár népszerű darab (azokon kívül, amiket említettél).
  • NorbyI
    #25
    Mostanában nem igazán jelent meg hasonló stílusú játék remélem ez is lesz olyan jó és hangulatos mint az előző rész vagy mondjuk a BS trilógia esetleg a Syberia. De ha egy kicsit darkos hangulata lenne én annak is nagyon örülnék. Csak jelenne már meg. Nem értem hogy a játékkészítők miért nem erőltetik ezt a vonalat? Nincs rá kereslet? Vagy az emberek annyira elbutultak a Doom-on meg társain hogy ha egy játékban gondolkodni kell akkor már törlik is le?