18
Kína,Japán,India...
  • degenerator
    #18
    indiai kultúra
  • Ronny
    #17
    sokan szarnak az utcára?
  • bcsirke
    #16
    Én Indiában élek. És büdös van. De már nem, mert megszoktam.
  • K.András
    #15
    5000 éves irott történelmük van,szal nagyon nem kell rajta csodálkozni ;)
  • The Garrett
    #14
    akik kínából és indiábol hozták át >)
  • Tetsuo
    #13
    meg az araboktól..
  • Astaroth
    #12
    Én úgy tapasztaltam hogy minden kínából származik.De komolyan!A japán kultúra sokkal később alakult ki!Minden kínából származik meg indiából.
  • Sadun Tryst
    #11
    ezen lehetne vitatkozni napokat. sztem maguk a japánok és a kínaiak sem tudják, hogy melyik dogukat honnan szedték, saját-e vagy átvett.
  • Astaroth
    #10
    A szín vajon mennyire határozza meg az embert?
    Ha belegondoltok a kínai és japán kultúra nem igazán hasonlít egymásra.Amiben hasonlít azt a japánok csórták a kínai kultúrából.
  • Sadun Tryst
    #9
    az más kultúra. én pl. jobban örülnék neki ha az lenne a nők célja, hogyha már szerelmesek vkibe, akkor azt boldoggá tegyék. és nem csak vele lenni, és azt tenni ami neki a legjobb. nagyon önzőek sajna az európaiak...
  • Astaroth
    #8
    Bizalom és becsületesség?Hát nem tudom...Talán az a különbség hogy ott lenézik azt aki nem erkölcsösen él.Itt meg szarnak rá úgymond...
  • Astaroth
    #7
    Én meg úgy gondolom pont e téren kéne tanulniuk a japánoknak az európaitól.Bár a maga módján ők is megbecsülik a nőt...
  • Takezó
    #6
    LOL :D
  • Sadun Tryst
    #5
    ezzel teljesen 1et értek... :)
  • FREAK
    #4
    LEGALÁBB fele annyira....
  • FREAK
    #3
    én annak örülnék, ha a fehér nők csak fele annyira gusztustalan perverz szolgalelkű ribancok lennének, mint a japán szukák :)
  • Sadun Tryst
    #2
    elsőroban bizalmat, becsületességet és tiszteletet kéne tanulnia az európai embernek... szvsz
  • Astaroth
    #1
    Szerintem nagyon sok dolog van amit a "fehér" ember tanulhatna a keletiektől,arról viszont nem esik szó hogy ők is tanulhatnának tőlünk!