7046
  • PLackó
    #121
    mért csak 90%?
    Mi lehet majd a probléma???
  • M@TriX
    #122
    mondjuk lenyúlták a keyt, vagy valami elcsesződik a regisztráláskor. Ja ha nem ismernél: én realista/optimista vagyok :)
    a 90% szinte 100%, légy optimista :)
  • PLackó
    #123
    :DDDD
    Ok.
    Ha lenyúlták a key-t fel kell jelenteni a Cdgalaxis-t vagy mi??
  • M@TriX
    #124
    onnan nem valószínű, azt hittem boltba veszed, offline.
    Jelentheted, de bizonyítani kétlem, hogy tudod...
    vagy ha még az is összejönne, mert lecsekkolod, steam-el konzultálsz meg midnen akkor meg annyiba fog az egész kerülni, hogy csak na :)
  • PLackó
    #125
    :DDD
    Na,remélem azért nem lessz baj mert nagyon ideges lennék!
    6000 Ft lessz!!!!(holap jön valszeg)
  • PLackó
    #126
    Hi.Letöltöttem a netről egy 700 kb-os steam-et.Ez kell hogy tudjak multizni vagy az a kb:200MB-os steam??
  • Kandurex
    #127
    Vöhööh....először is telepítsd fel a HLt, aztán jöhet a steam az majd szíjjel' updételi az agyát :). Egyébként akkó' fogsz örülni, hogy a kapott kulcsodat (elvileg 2db kapsz) már használják..heheh...by' money....by'...
  • Kandurex
    #128
    "szíjjel' updételi az agyát :). "

    ez kb. annyit tesz, hogy letölt 400-500 megányi frissítést....jobb lesz ha elmész aludni, tekinteve a content szerverek terheltségét...kb. 2nap alatt tudsz majd CSzni...heheheheheh
  • PLackó
    #129
    Táncsak nem használják,mert eredeti,most jött meg a cdgalaxistól:)
  • PLackó
    #130
    hogy dögöljön meg a cdgalaxis!!!!!!!
    Ma megjöttek a cd-k de nem fogadja el a steam a kódot!!!
    Ezt írja ki:


  • Jonny87
    #131
    Hat igen, ez lehet attól is, hogy generation vettél, illetve attól, hogy valaki valahogy ellopta. Varhato volt.
  • PLackó
    #132
    És akkor most már nem is tudok vele multizni???
  • Kandurex
    #133
    Nem. Hívd fel a galaxyt és reklamálj, mást nem tehetsz és jó esetben adnak másikat, vagy nem. És az is lehet, hogy nem kapsz mert maga a Gen kulcsok rosszak...

    DE HA EGY KICSIT IS FIGYELTÉL VOLNA, EL LETT EZERSZER MONDVA MÁR, hogy Mo.-n NEM szabad vásárolni KULCSOS játékot, szépen meg kell venni a STEAM -n keresztül.
  • PLackó
    #134
    Nem hiszed el mennyire el vagyok keseredve.
    6000Ft hiába(mert amúgy írottan megvoltak a gémek.
    Írtam a cdgalxisnak és ezt írták vissza:


    Tisztelt Polgár László!

    Ön a tőlünk vásárolt terméket a kizárólagos magyar képviselet által
    ellátott kóddal kapta meg.

    Amennyiben ez - az Ön véleménye szerint - nem megfelelő kód, úgy ennek
    eldöntésére és orvoslására, a visszaélések elkerülése végett, kizárólag
    a magyar képviselet (aki a fejlesztőket, és a termékkiadót képviseli):
    az N-tec Kft. jogosult.

    A magyar képviselettel Önnek kell felvennie a kapcsolatot, éppen a
    kóddal való visszaélés elkerülése végett (cégünk nem végfelhasználó).

    Ez valamennyi kóddal ellátott termék esetében így zajlik, és oka roppant
    egyszerű: a képviseletek így tudják csak teljes megnyugvással nyomon
    követni az esetlegesen kikerülő plussz kódok sorsát.
    Ez az eljárás mind a fejlesztők mind pedig a vásárlók érdekeinek teljes
    mértékben megfelel, azokat maximálisan figyelembe veszi.

    A szakszervíznek számító, a termékkel kapcsolatos teljes technikai
    támogatást ellátó magyar képviselet neve címe a termék csomagolását van
    feltüntetve.

    Tisztelettel:
    CD Galaxis Kft.

  • PLackó
    #135
  • M@TriX
    #136
    Akkor az N-tec Kft.-nél reklamálj, de ez tényleg szívás :)
  • M@TriX
    #137
    bocs a moslyoért, de lentebb írtam, hogy 90%, hogy jó lesz, tényleg reálisan láttam a helyzetet ;)
  • Mossberg
    #138
    Egy jó hónap után most akartam újra felrakni a Steamet, minden OK-nak tűnik de akármelyik szerverhez akarok csatlakozni ezt az üzenetet adja:

    Loading...
    Validating game resources...

    Error! Server verification failed.

    Mit felejtettem ki/el ?
  • Davidus
    #139
    dettó! Nekem tegnap még jó volt de ma mikor fel akartam menni engem is ez fogadott. Újraraktam a steamet de nem gyógyult meg. Bírom hogy hozzá se nyúlok és magától elbaszódik.. A Steam mondjon le!
  • Jonny87
    #140
    Csinálj jobb rendszert szvsz.
  • Mossberg
    #141
    O.K. most már megint működik
  • M@TriX
    #142
    ez néha előjövő hiba, próbálj másik szerverhez csatizni.
    Nekem az bejött ;)
  • deejayy
    #143
    helo srácok.

    leszedtem egy törött cs 1.6-ot, nem kell hozzá steam, ugyanugy hl.exe-vel indul. van a szerver lista, tele 1.6os szerverekkel, de nem tudok hozzájuk csatlakozni vmilyen hiba folytán (pontosan nem emlékszem, LAN, local game féle hiba). viszont van a favourites-ben 6 szerver, asszem oroszok, azokhoz tudok csatlakozni, és játszani rajtuk, de 900-as a pingjük, és az elég gáz :\ van ötletetek, h: tudok-e csinálni én is ugyanilyen szerver linux/windozon? tudnak-e ilyenhez csatlakozni steamesek is? vannak-e m.o., vagy kis pinggel hasonló szerverek?
  • Kandurex
    #144
    a lomtárad alatt van egy érdekes ikon...aham...talán még is csak jobb lett így

  • M@TriX
    #145
    A "kedvencek" menüben adhatsz hozzá szervert, a cs.hu-ról szedj le IP címeket és rakd be oda...
  • PLackó
    #146
    :DDDD
    HÜLYE!!!!
  • Stann
    #147
    Hali!
    Nem tudjátok, hogy a CS-t honnan lehet letölteni, ha nincs HL-om?
    Úgy hallottam, hogy már el lehet érni ingyenesen is(csak helyi hálón használnánk), és a valós fegyverskinek honnan tölthetőek le?

    A CZ milyen, sokkal jobb, mnt a sima, uj graf motor, v. jobb játékmenet?

    Köszi!
  • M@TriX
    #148
    sok a kérdés. :)
    1. a CS nem ingyenes, csak ha van HLod.
    2. csak helyi hálóra valót le lehet tölteni, de azt nem ingyenesnek hanem wareznek hívják.
    3. fegyverskinekre visszatérünk, ha megvan a felső 2., de ha ellátogatsz ennek a topicnak az elejére egy vagon skin van..
    saját kezűleg raktam be őket ;)
  • Davidus
    #149
    Botokat hogy tudok bepakolni steames serverre?
  • FLeK0
    #150
    CSHU-rol (www.counter-strike.hu) lehet letolteni IvP vagy realbotot, inkabb az elobbit ajanlom -- az a podbot uj valtozata, vaagy a CZ-ben vannak alapbol "hivatalos CS botok", amik CS mapokon is mennek abban a jatekban.
  • Kandurex
    #151
    Te, mi van már megint ezel a szutyokkal? Valamiért az ASE -ből nem tudom indítani a játékot. Újra raktam, semmi :(
  • FLeK0
    #152
    Elvileg csak frissiteni kell, file , update eye+filters.
  • Davidus
    #153
    kösz
  • plas
    #154
    Srácok, most frissítettem a Steamet.
    Minden rendben ment, ASE-t újrainstalltam, connect...
    Elkezdi letölteni a security modult, majd kidob egy hibaüzenetet, és kalap!
    Ezt írja:

    " You have been disconnected from server.Reason: Error verifying steam userID ticket (server was unable to contact the autenthication server, 35 ) "

    Volt már vkinek ilyen problémája? Ez a fostalicska Steam egyrejobban kezd idegesíteni...
  • dikki*yysw
    #155
    Köcsög valve meg sztím, beírom a vett, bontatlan csomagolású HL-em keyért, erre kiírja hogy duplicated cd-key.
    Írok nekik levelet, erre annyit sem mondanak hogy kösz a leveled bazmeg megkaptuk de leszarunk.
  • plas
    #156
    Ha a
    JavaScript:put('violent')STEAM így folytatja nem marad sok felhasználójuk bázz...
  • toMpEr
    #157
    Egyik haverom elfelejtette a jelszavat meg az az email cime se el mar amit ott megadott es azt irtak neki vissza, hogy ha elkuldi nekik postan az eredeti cd-t, akkor kap masikkeyt :P
  • FLeK0
    #158
    A Valve nem tehet errol, ha megnezned az oldalukat, akkor ide jutnal, itt meg ha jol latom nem Valves contact van megadva.
  • Palleon_home
    #159
    Én a MediaMarktban vásároltam egy Half-Life-ot július elején. Hasonló volt a probléma, duplicate cd-key. Az N-tec-től kaptam újat, de azt is reggelte már valaki a Steamen. Írtam a VU Games-nek, elküldtem a játék dobozáról a scant és a nyugtáról. Megírtam mi a probléma. 3 hét elteltével küldtek új kulcsot és már működik is.

    Amúgy az N-tec-nél azt mondták, hogy a gyártó kétszer nyomta ki ugyanazt a Half-Life sorozatot. Így ami a boltokban kapható, az jó eséllyel duplicate cd-key-t fog produkálni.
  • PLackó
    #160
    köszi.és akkor most szerinted kinek mit írjak hogy küldjenek valamit?