8
  • N.E.O.!!!
    #8
    hát én egyedül a 11-es képet néztem meg, de elég volt. BROÁF
    A többjátékosmód meg szerintem nem lessz élvezhető az én 6-8 kb/s-mal:(
    De végre nem egy II-ik VH-s baszakodás.
  • hiba
    #7
    Jonak nez ki, van singli meg multi is?
    (ekkora hatalmas terepu gameknal ez gfx siman jo, far cry is nagy de ott csak egyedul vagyunk altlaban, egy ket kommandoval futunk csak ossze nincs osszetett osszehangolt "kombat" jellege)
  • bandia
    #6
    Hát ez a grafika nem valami egetverő:(:(:(
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    én direkt kihagytam a béta demót :]
  • M@TriX
    #3
    a hivatalos honlapon még az az infó volt, de nem lényeges. Amúgy abszolút egyet értek veled, amikor készült én is minden hírbe kapaszkodtam, mert érdekelt a cucc, de a béta demóval lehullt a lepel sajnos.
    Persze reménykedni lehet és én fogok addig amíg a véglegest nem látom, aztán... meglátjuk. ;)
  • [NST]Cifu
    #1
    Javítás: immár bizonyos, hogy a max. 32 játékos limit lesz az általános, a demok tapasztalata alapján letettek a magasabb játékosszámról (az az átkozott portal-rendszer...).

    Egyébként én azért megvárom azért a játékot, hátha javítottak rajta annyit, de tartok tőle, hogy a Söldner nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. 2002-ben még nagyon vártam, 2003 második felében már tűkön ültem, aztán kiadják 2004 május legvégén, ráadásul ezzel az átkozott STEAM-utánérzés "portal"-al, ami akár a druszája, egy kalap sz@r...

    Remélem azért a demonál már sokkal jobban muzsikál...