488
91. Tour Julius 3-25
  • donpedro
    #248
    Én épp azt kifogásolom, hogy meg sem fordult a fejében az összetett, bár tény, hogy nem fiatalodik ő sem. Őszintén szólva nem tudtam, hogy már 35, 33 körülinek saccoltam. Ebben az esetben inkább megértem, csak ugye nekünk Laci miatt jobb lett volna, ha Richard az összetettre hajt (kellett volna húzóember a csapatidőfutamra).

    Egyébként az is poén, hogy ugye Bettinit senki nem kérdőjelezi meg, az ő helye szent és sérthetetlen (persze megérdemelten, hisz nem akárki), pedig az a gyanúm, hogy idén nem fog szakaszt nyerni, és dobogóra Lacinak is lett volna legalább annyi sansza.
  • donpedro
    #247
    Ne hülyéskedj már, ez irdatlan marhaság, mindenkinek személyre szabott edzésterve van, ez nem futball. Különböző képességű kerekesek különböző mennyiségű munkát végeznek, érdekes is lenne, ha egy fiatal, 19-20 éves kerekes ugyanazt a munkát végezné, mint egy 28-30-as, vagy egy 37-40-es...
  • ullrich
    #246

    Flecha támad, Martinez szerel.


    Moncoutié szerelés után azonnal támad, ahogy az megvan írva, se Flecha se Martinez nem tudta lereagálni.
  • ullrich
    #245
    LA most tölti a 33.-at, úgy hogy szvsz Ulle még simán nyerhet tourt.
  • ullrich
    #244
    Sztem 32 évesen még lehet tour-t nyerni.
  • Neutral
    #243
    Van persze,de nem lesz könnyebb az biztos...Beloki+Hamilton kb egyszinten van Ullrichhal ,nomeg lassan jön majd a fiatalabb generáció...
  • hegyimenő
    #242
    Ramore ez hülyeség mert az az edzésmunka amit az edző előállít az pont erre elég, de ha Virenqe-nek több edzést terveztek volna be sokkal jobb lehetne, de hát úgy néz ki ő már nem érez magában annyi erőt hogy összetettben esélye legyen a végső győzelemre.
  • Ramore
    #241
    Nem szeretem, amikor azt olvasom, hogy "többet kellene edzeni". A csapatnak van edzője, nem is egy, akiknek az a feladatuk, hogy az egész csapatnak elkészítség és teljesítsék is az edzéstervet. Nem képzeled, hogy Virenque könnyített edzéstervet kapott, vagy netán neki mondjuk két órával korábban befejeződik az edzése, mint a többieknek? Ugyan annyit edzett, mint a többiek, csak ennyit tud és pont.
  • Ramore
    #240
    nem
  • gercse
    #239
    Ja és szerintetek ha Armstrong visszavonul és Ullrich még marad egy pár évig akkor lehet még esélye tourt nyerni?
  • gercse
    #238
    Ja,remélem lesz valami action holnap,szombaton meg vasárnap vagy mindkét nap nem tudom nézni sajnos,de nem tudsz rádiót ami részletesebben közölné az eredményt?sláger elmondja de csak az elsöt meg Armstrongot
  • ullrich
    #237
    Sajna Kessler kiszállt :( , de hihetetlen, hogy még bordatöréssel is képes volt 70km-t letekerni.
  • ullrich
    #236
    Holnap aki spiccen lesz az nagyon sanszos lesz az összetett győzelemre.

    Virenque nem bírja az időfutamot, és 35 évesen jó, hogy ezt kibírja, sztem hamarosan ő is nyugdíjba megy. Szvsz megse fordult a fejében az összetett győzelem, persze így is ott lesz a végén, mert csak az ITT-n fog kapni hátrányt.

    Hajrá Jan!
  • ullrich
    #235
    Sztem ami nem mozog az jobb.
  • gercse
    #234
    Tényleg nyerhetne szerintem is,de mintha már kijelentették volna hogy "csak" a pöttyös kell neki,mert különben ugyis menne vele Ullrich és Armstrong
  • donpedro
    #233
    Egyrészt csak Virenque-ről beszéltem, másrészt meg már megint cinikus éllel szólsz bele valamibe, amiről szemmel láthatóan nem sok információd van. Virenque a doppingbotránya előtt volt második az összetettben néhány éve, ez pedig feljogosítaná arra, hogy ne csak egy-egy szakaszért vagy a hegyi trikóért küzdjön, hanem az összetett elsőségért, ahhoz viszont többet kellene vállalni.

    Egész egyszerűen több időt és edzésmunkát kellene befektetni, bár kétségtelen, hogy a francia kerekes már nem olyan fiatal, de szerintem még bírná a terhelést.

    Mindenesetre elrugaszkodhatnál már a végletektől, a dolgok nem kizárólag feketék vagy fehérek. Ebből kifolyólag a kevesebb edzés nem feltétlenül azt jelenti, hogy valaki napi félórát teker, a többi idejében meg a kocsmában lóg, vannak átmenetek...
  • gercse
    #232
    Húzos lesz az biztos
  • gercse
    #231
    Holnap:
  • gercse
    #230
    nem volt rossz a mai szakasz sem,de majd holnap már húzos lesz föleg a végén a hegyibefutó
  • gercse
    #229
    nem ide vág csak a véleményeteket szeretném tudni melyik a jobb,ami most van vagy ez:
    Hajrá Ullrich!
  • ullrich
    #228
    11. Etap
  • ullrich
    #227

    Virenque közel 50-es tempó mellett szökött, meg.


    5 h-val később.
  • Ramore
    #226
    Szerinted nem készültek fel rendesen? Sörözgetett edzés után, és egyúttal cigizgetett egy szórakozóhelyen?
  • Ramore
    #225
    vegyél egyet
  • Neutral
    #224
    Az is volt.Ennyi pénzzel nem nehéz.Csak a csapatvezetés egy nagy szar:Boteroból és Savoldelliből nam voltak képesek semmit kihozni.Meg így volt ez Julichhal is.
  • donpedro
    #223
    Valóban szép teljesítmény, bár sztem ezzel Virenque a könnyebb utat választja, mert a képességei alapján az összettben is ott lehetne az első 10-ben, csak ahhoz komolyabb felkészülés kellene. De a fene tudja, lehet, hogy tévedek.
  • ullrich
    #222
    Ulle gépe:

    Full Dura-ace szett, continental gumi ami 12 bar-ra fújható, karbon váz/villa/kerék elöl 18, hátul 20 küllő az egész nincs 7kg. Elfogadnám :)
    Cikk
  • ullrich
    #221
    Minden elismerésem Virenque-é, több mint 200km szökésben, megérdemli a pöttyös trikót.
    Kessler is hihetetlen szívós majdnem ketté töri a gerincét, de azért visszaült, tetszett nagyon a végén, hogy T-mobile visszakinálta L.A-t. Jó csapat lett nagyon a T-mobile.
  • MrSpock
    #220
    Virenque nagyszerű győzelme!
    Ahogy várni lehetett elment,és nyert!
  • Shaman
    #219
    szegény...
  • forzajuve
    #218
    Tour: Petacchinak bordája tört

    Bordatörést állapítottak meg a kiváló olasz sprinternél, Alessandro Petacchinál, aki a Tour egyik korábbi szakaszán bukott, s emiatt kénytelen volt feladni a versenyt. Most kiderült, hogy a bordatörés miatt nem csak a Tour de France-ról, hanem az athéni olimpiáról is kénytelen lesz lemondani.
    Ugyancsak a Tourral kapcsolatos hír, hogy a B-mintája is pozitív lett a Lotto-Domo csapat belga kerekesének, Christophe Brandtnak, akire ezt követően eltiltás vár majd, s csapata is közölte, hogy nagy valószínűséggel megvállnak a versenyzőtől.
  • ullrich
    #217
    Holnap 10. etap:


    Sztem Virenque napja lesz.
  • ullrich
    #216
    Hihetetlen volt a mai szakasz, 60m-rel a cél elött fogták meg a szökevényeket /Simeoni,Landaluze/ 125km szökés után.
    Aztán Mc Ewen odatette magát. Ulle 25., L.A. 44. ként ért célba mellyel az összetett nem változott.
  • hegyimenő
    #215
    Mondok valamit már holnap le kerül róla mert az indexen írta egy csávó hogy Voeckler tavaly egy hasonló szakaszon 20 percet kapott Armstrongtól.
  • lee86
    #214
    jaja.. és ennek köszönhetően hordja --a számomra noname-- Voeckler a sárga trikó már lassan egy hete.(?) ezen a héten sztem lekerül róla
  • Neutral
    #213
    Volt egy hosszú szökés,ahol vagy 10 percel értek be.Esőben nem volt kedve a mezőnynek menni:)
  • ullrich
    #212
    Lance Armstrong 09' 35" hátránnyal az 5., Ulle 10' 30"-al a 20.
    Sztem nem ez a 55s fog dönteni, hanem a hegyek, leginkább a hegyi időfutam.
    Tudnám, hogy jött össze a 9'35", ennyire hazaért Hushovd vagy bukás volt?
  • ullrich
    #211
    Örömmel közlöm, hogy visszatértem.
    Holnap 8. etap:
  • gercse
    #210
    Én neki szurkolok,és remélem megnyeri a Tour-t
  • forzajuve
    #209
    Mayo