91
Minden elnoiesedik!!!
  • veszelka
    #91
    ha a nők vezetnék a világot, ciklusonként határvillongások lennének.
  • krisztike
    #90
    akkor rajta ...figyelj ,én nem tartalak fel !
  • ugot2know
    #89
    Vagy nem épp arra figyeltem,amire kellett volna
  • krisztike
    #88
    csak nem figyeltél oda :)))
  • ugot2know
    #87
    lehetséges,csak én lemaradtam róla...
  • krisztike
    #86
    jaa ..., ne rágódj már a múlton !
    azóta ezt már sztem megbeszéltük ...nem ?
  • ugot2know
    #85
    sztem mind2 tudjuk...
  • krisztike
    #84
    ezt hogyan is érted ?
  • ugot2know
    #83
    a személyes ellenzések miatt odahaza eszek
  • krisztike
    #82
    a vacsi hideg lesz ...füstölt marha májkrém ,paprika ,hagyma ,kenyér ,lángolt kolbi (a szalonna elfogyott és a paradicsom is )
  • ugot2know
    #81
    ez egy vacsi?szalonna,kolbi,hagyma,kenyér,paradicsom :D
  • krisztike
    #80
    onnan jövök :rántott gomba ,sült krumpli tartár mártással - ez lesz a mai menü itthon :)
  • ugot2know
    #79
    Igazad van,irány a konyha!:)
  • krisztike
    #78
    de szükség van hapsira az egészséges életben ...
  • krisztike
    #77
    részben egyetértek veled ,de bizonyos feminizmusra szükség volt ahhoz ,hogy ne tekintsenek 0-nak a férfiak minket és ne csak arra legyünk jók ,hogy a szexuális örömüket kielégítsék (kivétel a melegek ...)
  • krisztike
    #76
    részben egyetértek veled ,de bizonyos feminizmusra szükség volt ahhoz ,hogy ne tekintsenek 0-nak a férfiak minket és ne csak arra legyünk jók ,hogy a szexuális örömüket kielégítsék (kivétel a melegek ...)
  • Hajnalcat
    #75
    Mert a feministák arról szónokolnak, hogy nincs szükségük férfiakra, nélkülük is nagyon jól elvannak, és mindent azok a nők akarnak irányítani. Ez idegesít. Már hogyne lenne szükségünk férfiakra! Én pl. nem tudnám férfiak nélkül elképzelni az életem, itt most nem csak a szexre gondolok, nekem ugyanis az nem annyira lényeges, hanem pl. vannak olyan munkák, amit csak férfi tud elvégezni, nő nem, vagy van olyan dolog, amit csak pasikkal tudok megbeszélni, velük sokkal jobban lehet szórakozni, mint a lányokkal. A lányok mindig csak a külsejükkel törődnek, meg nekik az a szórakozás, ha elmehetnek egy jót bevásárolni. Nekem nem, nekem az a szórakozás, ha elmehetek egy jót kocsmázni a haverokkal, és nem nyávogok, hogy mennyjünk haza, meg büdös van, meg fúj, milyenek ezek a részegek. Lánnyokal pl nem lehet olyan jól szórakozni rockkoncerteken sem. Azonkívül igenis szüksége van egy nőnek a romantikára is, és ahhoz sok férfi ért, vagy kivel szemmezzen egy lány az utcán, ha nem egy pasival. Szóval férfiak nélkül unalmas lenne az élet, én csak ezt tudom írni. Hát ezért nem bírom a feministákat.
  • sz4bolcs
    #74
    miért?:)
  • Hajnalcat
    #73
    Utálom a feminista p*csákat!
  • CloneBacon
    #72
    én ezzel úgy vagyok, hogy vannak az ilyen extrém feminista nők akik táblákkal tüntetnek hogy a férfiak így a férfiak úgy.. mennyenek bányába 1 hétre.. sőt elég ha faszenet csomagolnak 1 hétig.. megtudják mi a munka.. és utána ugassanak.
  • blackgamer
    #71
    a feminizmus nem nőközpontúságot jelent?
    ez a kereső miért mindig ilyen topicokat dob ki
  • nxfn
    #70
    ez egy nagy butaság ám :c
  • FtranX
    #69
    sztem nem sok visszatszítóbb dolog van egy feminista nőnél.
  • Petya83
    #68
    Most találtam erre a topicra. Nekem a gimis osztályfőnököm feminista volt. És egyszer egyik osztálytársam odemegy hozzá és mondja neki, hogy ez a feminizmus olyan mint a nacionalizmus. Erre ő kicsit zavarodottan mondja hogy mindenki azt gondol amit akar.
  • Takezó
    #67
    szegény, akkor milyen öreg lesz :D
  • Z
    #66
    nem baj, geccó, hiphop-ra leszel te is 24. Észre sem veszed.
  • Takezó
    #65
    Mi lol vazzze?
  • nemcsakfeel
    #64
    lol
  • phalanx
    #63
    Kikérem magamnak, csak 19 vagyok
  • Z
    #62
    azért jó, hogy van még aki hasonlóan gondolkodik... :D

    bár már lehet, hogy mi öregek vagyunk, és nem vagyunk elég modernek...
  • Takezó
    #61
    tényleg szánalmas vagy :S
  • _Vegeta_
    #60
    17 miert szanalmas ?
  • _Vegeta_
    #59
    En biztos birnam. :P
    Fozocskezni szeretek, sokat takaritok /bar a mosogatast utalom:)/ szoval nemertem mi ebben a nagy cucc.
  • phalanx
    #58
    Úristen! Amiket ti ide írkáltok, komolyan is gondoljátok???
    méghogy a lány kísérje haza a fiút .... vagy, hogy a nők is végezzenek fizikai munkát .... ehhez csak annyit, hogy ez azt jelenti, hogy nektek meg akkor háztartást kéne vezetni, kíváncsi vagyok meddig bírnátok


    nemcsakfeel #17: szánalmas vagy
  • _Vegeta_
    #57
    grat :P
  • [HUN]PAStheLoD
    #56
    statisztika , "a nagy átlag" érdekel .. mint az idióta amcsi tanulmányoknál , 100 ffi 100 nő vagy ilyenek ..
  • _Vegeta_
    #55
    Teljesen egyenfuggo, ilyesmivel kar foglalkozni.
  • Gregorius
    #54
    Jót tenne a topicnak, ha erre tévedne egy feminista, bár ez Magyarországon annyira nem jellemző, mivel az átkosnak köszönhetően nálunk és hozzánk hasonlóan a többi kelet-közép-európai országokban a nők nem éltek elnyomás alatt annyira. Ezzel (ha nem is olyan sok mindennel, de) megelőztük a Nyugatot.
  • [HUN]PAStheLoD
    #53
    mégvalami , eszembejutott hogy vajh' melyik nem bírja jobban sex nélkül ?
  • [HUN]PAStheLoD
    #52
    úgy is van :D