41
Fallout után szabadon
  • soulhunter
    #41
    ehhh... leszedtem,és vagy el kellett olvasnom a FAQot,vagy nemtom,de mire rájöttem,hogy ez 1 körökre osztott stratégia (X-Com RULEZ) :),addigra már 1 emberem se mozduld,ráadásul a kiscsajt olyan fegyverrel szereltem fel,amihez nem volt töltény :D
    aztán végülis kimásztam a plázábol,és jo 20 percnyi keresés után találtam 1 punkot,akit leszedtem,és olyan jo érzés töltött el,amikor már az utolso tárat fogyasztotta az,akinek volt alap fegyvere,és lőszere is,mint annak idején az X-Com-ban,amiben a rákemberekre el kellett pazarolni 4-5 skulot,mire eltalálta a robbanofejes lövedékkel :DDD
    és olyan jo érzés volt,hogy elfogyott a lőszer,mert 3-ból 2x tuti mellé lőtt...
    hát én leszedtem,mert anno az X-Com-ot végignyaltam,meg még az Aftermath-ot is majdnem,de ez már azért röhej a köbön...

    de probálkozásnak nem rossz...
    az 5let jo,h uccákon sima létező emberek ellen kell "küzdeni",de valamiért nekem oriási hiányérzetem van a játékkal kapcs.ban...
    lehet,h csak az én hibám,de az X-Com-ot még most is unalom nélkül végigviszem (bár már nem tartana el 2 7ig) :),de ez nem köt le... :(
  • GrimReaper78
    #40
    Hát, én nem tudnék kétszer végigvinni egy játékot, mert akkor már kivűlről fújnám a dolgok 90%-át, az meg nem buli. A DOOM3-tól elment a kedvem a Pokolban. Ráadásul a HL2 után tényleg idegesítően sötét volt, ami azelőtt nem zavart. LEhet, hogy öregszek, azért vagyok ilyen hisztis???
  • Shep
    #39
    engem nem zavar sőt örülök neki, mert így újra végigvittem a farcryt a doom3nak is a végén tartok, meg egy pár régebbi dolgot is előveszek. egyébként én is töröltem de az iso még megvan.
  • GrimReaper78
    #38
    Ehh, bocs, eltűntem pár napra. Amúgy játék uninstall, ISO letörlés. Miért van még mindig év eleji pangás?! Megőrjít, hogy semmi épkézláb játék nincs most kint
  • tepi5
    #37
    amikor elfogyott az ammo akkor mit kell csinálni?
  • AnuluWork #36
    Van egy video a 2. (?) CD-n, ami az ALFA című játékot mutatja be. Na az nagyon nagy lesz. Ez kicsit nehézkes. Bár mondjuk a Dangerous Watersre szálltam most rá, szóval ahhoz képest nem is vészes az irányítás. :)
  • Shep
    #35
    Én ott adtam fel mikor állandóan mellé lőtt még célzott lövéssel is, szóval nem egy Silent Storm
  • Titan
    #34
    Jó neked, hogy legalább Te idáig eljutottál...Én még mindig a rendőrörsön bóklászok....
  • Csatti
    #33
    Hmm, elakadtam az első pályán, valami robotok után kéne nyomoznom de halvány lila gözösm sincs, hogy ténylegesen mit is kéne csinálni.
  • Voltan
    #32
    Hát ez a csönd nem valami bíztató.
  • Shep
    #31
    Ha vmire jutsz oszd meg velülnk hátha a végén még kiderül, hogy nagyszerű játék csak bele kell rázódni, meg rájöni mi hogy van.
    Ja a 2. CD-n van egy manual még nem néztem, de lehet, hogy használható dolgok vannak benne.
  • GrimReaper78
    #30
    Nem úgy tűnik, mintha egy újabb siekrvárományosra bukkantunk volna. Kár, pedig azt hittem, jó lesz. Még ma adok neki egy esélyt, aztán
  • Shep
    #29
    Hát ez óriási, lementem az utcára, elindul a harc, 3 tárat kilőttem célzott lövéseket, egy kb 10m-re álló /na jó lehet 15 volt / roboz akármire és ebből 2x találtam el, próbáltam gránátot dobni, de azt meg kihajította a térképről, ezek után azt mondtam jó ebből elég volt ennyi is. Ha esetleg lehet rendesen célozni és a módját is tudja vki azt elárulhatja.
  • Shep
    #28
    Hát ez óriási, legalább vmi pár szóban a játékról lenne, vagy vmi, mert így elég szar, az ikonokat is úgy kell végigböngészni.
  • GrimReaper78
    #27
    Hááát, eddig nem egy nagy szám a gamma, kicsit nehézkesnek tűnik a kezelés. Meg a training-hiány az kiakasztó. Lower City-be úgy mész le, hogy a lőtér melletti folyosón (ami abból a nagy, közös hallból nyílik) végében áll egy pacák, asszem operatív tiszt. Szóval nála kell jelentkezni, aztán "yes"-re klikk. Tegnap esti játszás során beszálltam egy kocsiba. Aztán e vezetni, se kiszállni belőle nem tudtam
  • Curtis
    #26
    Hali,

    Milyen a gém? A gamerankings.com -on 18 szavazatból 5.3-on áll. Nem túl fényes.
  • Shep
    #25
    Ha vki rájön hogy miután beszéltem a napszemüveges négerrel azután mit kell csinálni árulja már el, mert nekem nem tiszta, azt írja menjek lower citybe ott van F*** akinek segíteni kell, na ez eddig ok, de hogy menjek oda?
  • Notrak
    #24
    Aki már játszott vele valamennyit mondja meg plz, hogy ez mennyire RPG.
  • Lacc
    #23
    Látod ha van jobb te is máshonnan töltesz :)

    Én is kipróbáltam, de még nem nagyon tudtam belemerülni, nem volt időm sajna. De most este nekiesek, a design nekem nagyon tetszik.
  • Shep
    #22
    ja a triple buffer nem tetszett neki.


    Hm érdekes egy játék semmi training, csak levágott a rendőrségre, azt se tudtam mit kell csinálni, most megkaptam az első küldetést, d marhára nem tudom mi az és hova menjek.
  • grebber
    #21
    Hát nem tudom hogy neked miért csak elmegy,én mér 1 éve csak onnan töltök max akkor máshonnan ha ad a haver acc-ot.
    De most nem akarok erről vitázni kinke mi tetszik.

    Egyébként probálta már valaki a gamet??
  • Shep
    #20
    Volt már akinek elindult a game, nekem critical erorral elszáll egyből ahogy az indítófilet futtatom.
  • Lacc
    #19
    Ha nincs jobb akkor elmegy.
  • GrimReaper78
    #18
    köszi, közben megvan a forrás. bittorrentet még sosem próbáltam. jó dolog?
  • grebber
    #17
    De akit nagyon érdekel innen is töltheti.
  • grebber
    #16
    Itt meg itt fenntvan (torrent).
  • Voltan
    #15

    Akkó nem értem... Valahol olvastam róla most kritikát, azt írták, hogy egészen jó, élvezetes, hangulatos, meg minden. Fura.
  • Riker
    #14
    http://www.ag.ru/geo/13219

    Status: in official sale from 27 January, 2005
    Russian status: in official sale from 31 March, 2003

    khm...
  • Mikiller
    #13
    Hát nagyon úgy rémlik, hogy ennek a játéknak a demojáva már vagy 4 évvel ezelőtt játszottam.Legalábbis az a Police jármű nagyon rémlik. Az is lehet, hogy ez már vmi 2. rész, nem??
  • GrimReaper78
    #12
    khm... honnan tudjátok szedni? priviben megírná vki? előre is köszi!
  • Voltan
    #11
    Hát, ez nagyon sántít, szerintem...
  • Riker
    #10
    Nforcen azt mondják az okosok,hogy oroszhonban már 31.03.2003 án megjelent,és nem kapott túl jó értékeléseket.
  • Lacc
    #9
    Na essünk neki
  • Lacc
    #8
    2005-01-30 Cops 2170: The Power Of The Law (c) Strategy First ELEGANCE
    94*15 megs
  • Lacc
    #7
    Wow, ez aztán hangulatosan néz ki!
  • shaba23 #6
    még képek:)
  • shaba23 #5
  • shaba23 #4

  • Shaman
    #3
    Nah ilyen topigokat nyitogacc,ahelyett,hogy válaszolnál a Dio illetve gumis fórumokon feltett kérdéseimre!
  • shaba23 #2
    egy régebbi trailer