30
  • arty
    #30
    Freelancer... bár az picit több, mint a lövöldözés :) (esetleg régebbiként a Freespace - persze ezek nem ennyire szimpla lődözősek, mint ez, de van multi és űr és lősz... :) )
  • Petka
    #29
    Hi! Kérdésem az lenne, hogy nincs ennek a game-nek multi-s változata? Az lenne még a fasza...
  • arty
    #28
    dede, először van várakozás, arra főleg figyelj, ha a tüzfalad nincs jol beállitva, kapásbol kaphatsz ujabb 6 ora büntit!

    szal előtte valami másik torrentel probáld ki h megy e, másik oldalrol akár!
  • Ivan Pjodr
    #27
    Végképp nem értem azt az oldalt, regeltem mégegyszer, belépek vele először, működik. Másodjára már azt írja, nincs ilyen account...
    Lehet velem van a baj, de ez nem akar sikerülni.

    Sry az offért.
  • Ivan Pjodr
    #26
    Regeltem, de nem bírok belépni vele (aktiváltam), nincs vmi 6 órás várakozás, vagy mi?
  • arty
    #25
    kevés a seeder nem lesz gyors, de mivel csak 4xx mb ...
  • Ivan Pjodr
    #24
    Thx, remélem elég gyorsan jön :)
  • antijedi
    #23
    amugy tényle gjó kikapcsolodásnak ha az embernek csak 5 perce van jáccani és nem akar gondolkodni :)
    én ált nem csipem a nemgondolkodos gamekat de kis pihinek nekem is bejön nagyon :)
  • antijedi
    #22
    pontosan...
  • arty
    #21
    én lekapnám ujra... www.elitetorrents.org ....
  • Ivan Pjodr
    #20
    Üdv!

    Leszedtem régebben ezt a játékot bittorentről, de egy spanyol nyelvű(p2pforever) oldalról kell hozzá jelszó. Ez az amit végképp nem tudok beszerezni, hiába csinálok accountot.
    Valaki nem tudná megmondani ezt a bizonyos jelszót? Egy ingyenes ftp is jó, ahol fennvan :)

    Előre is thx
  • arty
    #19
    nem, dosboxra eddig nem szántam időt :) sajnos idén már nem is fogok :( még erre sincs időm, kb. 8. missönnél lehetek ... picit monoton is :)
  • BBird
    #18
    Tudom, hogy nem ide vág, de Epicet próbáltad már DOSBox -al futtatni? Hátha... :-)
  • arty
    #17
    nekem akkoriban még csak c64em volt, de haver 386dx40-én sokat toltuk !! iszonyat jo játék volt, hatalmas ürseregek csaptak benne össze, s ott is volt földfeletti harc, jonagy parabolákra is emlékszem ...

    sajnos, mai gépeken nem sikerült elinditanom ... :(

    de enkem is 1:1-ben annak az utánérzése a gém :)

    Ami extra jo hir, hogy lebutitva sem csunya, és egy p3-666/geforce2 elég neki ....
  • 3P
    #16
    Nagyapi!

    Nekem egy FTP-ről érkezett meg... ;)

    Jelszó ügyben sajna nem tudok segíteni. :(
  • Nagyapi
    #15
    Leszedtem egy spanyol oldalról, ( b i t orr ent ), de jelszavas rar. Te hol vetted?
  • 3P
    #14
    Na néhny orányi játék után írom.
    Számomra a játék határozottan pozitív csalódás!
    Mint ahogy Arty is írta ez nem egy Elite, X, vagy FreeLancer szintű játék. Ha végképp hasonlítani akarnám, akkár egy nagyon-nagyon régi játék az Epic ugrik be elsőre és még sokadikra is. Ez annak a kiköpött mása. Gondlom kevesen ismerik az Epic-et, hiszen annak az idején még relative kevés PC-s volt... ;)
    Kellemes lövöldözés világürben és bolygófelszínen is. Némi fejlesztési lehetőség, szóval röpke idönkban megfelelő kikapcsolódást nyújt. A grafikája nagyon jó (ürszim. kategóriában).
    Küldetések nem túl bonyulutak. Röviden, jó kis játék lett... :)
  • arty
    #13
    a Freespace sincsen tulbonyolitva, de nem is arra valo, hogy az egyszerű emberek nekiüljenek 5 perceket lődözni ...

    ez a játék rendben van, a maga kategoriájában: shoot em up, élvezetes, szép! semmi köze egy freelancerhez, elitehez, pláne nincs egy Freespace-hez :D
  • switch
    #12
    Megjelent !!!

    Space Interceptor Project Freedom (c) Atari ELEGANCE 35x15 MB
  • steweee
    #11
    sztem jó, amolyan freelanceres graf és űrharc, vagy ha vki még emléxik gunship 2000-re, az ugyanilyen volt, csak nem ennyire jó grafika. egyébként nem a freelanceres cég írta ezt is ? nagyon hasonló
  • Dynamic
    #10
    Egyébként kipróbáltam.Nem rossz, nincs túlbonyolítva 125 billentyűvel, mint a Freespace, az biztos:)Lehet, hogy ez meg a ló másik oldala, hogy szinte csak az egeret kell használni:).A demó viszont elég rövid.Kb. 4-5 perc.
  • switch
    #9
    LoL , tényleg... de hülye vagyok
  • Dynamic
    #8
    OFF
    Jól néz ki a fejlécben az az ott maradt kurzor:)
  • switch
    #7
    Ja és október 26.-án jelenik meg.
  • switch
    #6
    Demo a GameStar-on

    Hivatalos oldal: Link

    Aki szerette a StarLancer-t annak ez is tetszeni fog.
  • lachun
    #5
    Na ja unoka öcsémnek nagyon tetszik:)
  • switch
    #4
    épp ideje
  • lachun
    #3
    oké megnézem :)
  • switch
    #2
    Érdemes megnézni a trailert
  • switch
    #1
    Laza kis űrhentelős játék:

    Official Site