43
farScape
  • Narxis
    #43
    Nagyon kéne egy 5. évad.
  • lerboy
    #42
    Srácok!

    Nem tudja valaki, hogy az AXN Sci-Fi-on, a 22 órás csillagkapu előtt futó Farscape ajánló alatt milyen zenét(demót) lehet hallani? Ilyen dallamosabb rock.

    Bocs a hülye kérdésért, de nem tudom hol lehetne másho lfeltenni :)
  • biomage
    #41
    ciki
  • RelakS
    #38
    Hehe, ezt a részt XD

    Valaki túl sok Bolondos dallamokat nézett
  • MerlinW
    #37
    Nofene, azt pont nem néztem:)
  • RelakS
    #36
    AXN SciFi nyomja a második évadot...
  • MerlinW
    #35
    Jól tudod. Tudomásom szerint jelenleg egyik csatorna tervében sincs a sorozat vetítése. Marad a letöltés.
  • RelakS
    #34
    a nagyobb gáz, hogy még egy csatorna sem volt képes leadni mint a 4 évadot -.-

    Pedig mintha a filmet már vetítették volna, ami elvileg a sorozat után van. Vagy rosszul tudom?
  • MerlinW
    #33
    5éve vége a sorozatnak (1999-2003), mégis miről beszélsz?:) Ha nem nézted végig, ne olvasd a topikot.. főleg hogy 3 hsz íródott az elmúlt 3 évben. gondolkodjunk már...:)
  • RelakS
    #32
    uraim, spoiler, vagy ilyesmi? O_o
  • MerlinW
    #31
    Valóban meghalt. Akit látsz az a klónja. 3x18-ban lesz a dráma.
  • pepe88
    #30
    látom kihalt téma de ha valaki látta már végig.....
    a 3x15-ös részt néztem most meg john meghal benne sugárdózis miatt frankóul
    mit ad isten köv. részben él és virul
    na bazz ezt adjuk össze
  • RelakSfromhome
    #29
    köcsög viasat3... 9:15-re írja a farscape-et, de már 8:58 körül elkezdték :(
  • RelakSfromhome
    #28
    Nyeee :D

    Crighton (vagy hogy írják) a retekklubon :D
  • RelakSfromhome
    #27
    hmm... A port.hu szerint ma vetítették a 2. széria utolsó részét, holnaptól meg ismétlik a 2. szériát...
  • RelakSfromhome
    #26
    Folytatja a vetítést a Viasat3. Nem lemaradtam róla?! (persze, reklámozni azt minek?)
  • Bucser
    #25
    A sorozat sajnos több vándorláson ment át. a 4. sorozat után megvette a Franchise-t a Hallmark megcsinálták a Peacekeeper warst borzalmas költségvetéssel majd nem hozta be az árát annyira így lezárták a sorozatot is ezzel... (ugyebár a 2 rész eléggé nyíltan lezárt mindent.... Crichton elveszti a tudását a békefenntartók és a Scarlanok megbékélnek egymással valamint az Eidolonok lesznek a hivatalos békéltetők) Ka- Dargo pedig meghalt... Így nem lett volna érdemes folytatni szerintem.. (IMO Dargo volt az egyik legélettelibb karakter:)
  • Anus
    #24
    Én a DC-ről szedtem le a Mátrix HUB-ról a Békefenntartók háborúját. Csak éppen a 2. részhez még nem találtam sehol feliratot. A felirat.hu-n még fordításban van. De megnéztem felilrat nélkül, és nem rossz. :D
  • manita
    #23
    Nagyon jó lenne! Én nem is értem. A sorozat a Hallmarké ha a Békefenntartók Háborúját képesek voltak leadni akkor a sorozatot miért nem?
  • RelakSfromhome
    #22
    Én nem olvastam, de lehet... Majd kiderül, ha valahol kegyeskednek vetíteni
  • manita
    #21
    A harmadik évadban klónozzák Crichtont és egy darabig mindkettőt ehet majd látni, legalábbis ezt olvastam.
  • RelakSfromhome
    #20
    Miféle duplázás?
  • manita
    #19
    Üdv! Anita vagyok. Most írok először. Nagyon szeretem a sorozatot. A viasat hozza a szokásos formáját és leállnak vele egy darabig! Remáélem nem sokáig! Infót szeretnék kérni. Két évadot láttam eddig és érdekelne a folytatás. Sokat keresgéltem különböző honlapokon de a Crichton duplázásra nem találtam magyarázatot. Konkrétan az érdekelne,hogy melyik John hozza össze a babát Aeryn-nal és mikor? Melyik John hal meg és hogyan és melyik John-t láttam a Békefenntartók Háborújában ami mellesleg marhára tetszett! Előre is köszi a segítséget!
  • RelakSfromhome
    #18
    Valaki nem tudja, hogy honnan lehetne leszedni a Farscape: The Peacekaper War filmet?
  • RelakSfromhome
    #17
    21:30 Békefenntartók háborúja (amerikai-ausztrál sci-fi kalandfilm, 2004) 180' (12)
    Amikor a gonosz Scarran Birodalom hadat üzen, a Békefenntartók Szövetségének nincs más választása, minthogy újra összerakja John Crichton emberi űrhajóst, akit egyszer egy féreglyukon szívott magába ...

    Ez a csillagközi szökevények egyébként O.o
  • Kori
    #16
    jó ez a film
  • Anus
    #15
    Vagy akár feliratosan.
  • Anus
    #14
    Honnan lehetne megszerezni a leszinkrinizált évadokat?
  • Anus
    #13
    Nem tudja valaki, hogy a főcimdalt ki írta? Milyen együttes?
  • RelakSfromhome
    #12
    Jah, néha megnézem az oldalt :)
  • Anus
    #11
    http://www.farscape.com
    Végre egy olyan rész, melynek jó vége van.
  • RelakSfromhome
    #10
    Baromira jó hír, mielőtt szoborrá változol
  • RelakSfromhome
    #9
    Nemtom, köv részben biztos lessz valami, mert végülis John a főszereplő
  • magus
    #8
    ize, en most lattam eloszor reszt, de most nem azert, de a sorozat arrol fog szolni, hogy a foszereplo egy szobor?:D
  • Anus
    #7
    Szevasztok. Honnan lehetne megszerezni a sorozatnak a részeit? Mert nagyon sokat nem láttam, és ez az egyik olyan sorozat, ami érdekel.


    UI: Chianával remek a szex!!!
  • RelakSfromhome
    #6
    Sun hadnagy hirtelen Sun őrmester lett...
  • RelakSfromhome
    #5
    Új évad... alkotott megint a Viaszat 3 szinkronhangok terén :(
  • RelakSfromhome
    #4
    hehe, a békefenntartók a szövegeikben helyenként cirill betűket is használnak :D
  • winnie
    #3
    ráaádsul decemberben a scifi channel fog nyomatni egy 4részes minisorozatot is!
  • LittleL
    #2
    majd megnézzük.