220
Pontifex keszitoinek uj jateka
  • PJack
    #220
    tudna valaki adni a legújjab verzióhoz (1.5. valamennyi) krekket?
    met én nem találtam :(
    vagy akár egy régebbi verzsön is jó lenne, csak a lényeg h teljes legyen :D
  • jedikutya
    #219
    na hi! a 4-6-ban hogy kell legyőzni azt a vackot? mert hiába ugrálok rá, vagy dobok rá téglát semmi baja :DDDD help me
  • blackgamer
    #218
    készülőben a Gish 2
  • Ability
    #217
    Játékban is kér, mert aktiválni kell. Amúgy az U alakú csőrendszer nekem se fekszik... valakiiiiiii,,,, :D
  • CUCLI
    #216
    szerintem a nem a játékban kell. nálam a rar kicsomagolásánál kér valami keyt.
    neked van keyed? :P khéne D:
  • xy21
    #215
    Hol lehet beírni a serialt????
    A játékban nem találtam
  • CUCLI
    #214
    Hali
    Valaki tudna dobni egy serialt? :D
    kibontásnál kér valami kódot de az nfo fileban sem találtam semmit.
  • OMax
    #213
    5-3 an hogy kell atmenni?? bemegyek abba az U alaku alagutba es ott kesz, Veletlenul valahogy sikerult atmennyek a az elso de ott a masodik :)). Tyu most nezem hogy az utolso post 2004 es:D, nembaj hatha eszetekbe jutattam es jatszottok megint 1 kicsit :D
  • Ottto
    #212
    vazze...akkor passz. sry
  • Lynx_TWL
    #211
    átnéztem, és nem vazze:D
  • Ottto
    #210
    nézd át a topikot vazze, hátha találsz még működő linket...
  • Lynx_TWL
    #209
    az fos
  • hen-tes
    #208
    dc :D
  • Lynx_TWL
    #207
    Honnan tudnám megszerezni?:)
  • toMpEr
    #206
    honlapjan kint szokott lenni
  • hen-tes
    #205
    nah ? esetleg vmi új info ? vagy patch ? vagy editor ?
  • hen-tes
    #204
    végig néztem az öszes versus pályát :D nagyon kemények :))
    foci nagyon nagy ötlet, csak nincs ai meg multy :(((
  • hen-tes
    #203
    törd össze ?
  • I-NoVa
    #202
    Tisztában vagyok vele, hogy a pontifex2-t hívták így, de itt ez egy normál doboz, amit lehet lökdösni, dobálni, és valószínűleg ezzel kell portált nyitni a következő secret levelhez, de hogy hogyan...
  • toMpEr
    #201
    gondolom egy masik jatekukhoz a pontifexhezjo
  • I-NoVa
    #200
    Végigjátszottam, most a secret levelekre vadászok. Az 1.3-on van egy super mario pálya, retro grafikával :), a 3.4-en van egy 666-al jelölt pálya, amin még nem tudtam végigmenni, és az 5.1-en találtam egy nagy kérdőjelet, ami alatt a pont egy bridge construction set doboz, amivel nem tudok mit kezdeni. Valaki tudja?
  • robotnyk
    #199
    vááá, 3-6ig eljutottam :D
  • I-NoVa
    #198
    Én meglöktem az első hintát, aztán visszaugrottam a stabil talajra, megvártam, amíg stabilan megálltak a hinták, és nyugodtan leugráltam biztonságosan :).
  • Nyiri
    #197
    3-4 st hogy lehet megcsinalni? Mikor eljutok oda ahol a hinta nekiutodik a falnak es lent lava van, megtorpanok, nemtok ugy ramaszni hogy ne essek le :(
  • Hmuda
    #196
    Nem szoltam, a gish oldalt néztem nem a chroniclogicot. ASzért felrakom mert lehet nemcsak a regisztrálást javították. Vesztenivalóm nincs.
  • toMpEr
    #195
    fentvan a hivatalos, oldalon, de nemkell felrakni, nem javit semmit a jatekon.
  • Hmuda
    #194
    peccset honnan? a hiv oldalon nincs fent
  • Hmuda
    #193
    Nagyon szépen köszsönöm!
  • robotnyk
    #192
    én a 3-1esen szívok, mint a torkosborz...
  • tomsolo
    #191
    ráugrasz és heavy :)
  • Lacc
    #190
    Ha már így feljött a topik megkérdem, hogy hogy lehet továbbjutni azon a pályán ahol már az elején találkozok 3 fehér, Gish-szerű döggel akik folyamatosan termelik nekem ezeket a kis fogas gömböcöket? Valahogy meg kell őket ölni vagy hogy?
  • antijedi
    #189
    najó segitek, mivel te még a normálisabb forumozok közé tartozol :) (sajnos már nem ez a normális... :/):
    http://gish.uw.hu/index.php
  • antijedi
    #188
    olvass vissza
  • Hmuda
    #187
    Van már valami normális letöltési hely (ne gyertek itt nekem holmi bittorentekkel meg egyéb hülyeségekkel nekem vagy egy hubcím vagy egy warez oldal kell).
  • hen-tes
    #186
    háhá :P
  • [Rush]
    #185
    oops, nem olvastam vissza
  • [Rush]
    #184
    Innen le lehet tölteni BitTorrent-el
  • hen-tes
    #183
    asse rossz!!!!
  • Lacc
    #182
    Inkább az lenne a jó ha lenne online play versusban...
  • antijedi
    #181
    nem csak egy pálya van...