6
melyik proginak van igaza? szóval mennyi....
  • shaba23 #1
    ost telepítettem fel a DU metert, mert azt mondták, hogy az normálisan kijelzi a Down- és Upload sebességét...
    Most FlashFXP-vel töltök egy filmet az ftp progi azt írja, hogy stabilan 49,67k a sebesség, ezzel szemben a DU Meter szerint 101k/sec...
    384 ADSL-ről van szó
  • Hoopy
    #2
    Nekem aze gyetlen reális mérést produkáló programom a Crystal Internet Meter 2.0 volt!
    Szal szerintem próbáld ki.
  • cyrus #3
    azért mert az nem a letöltési sebességet jelzi ki hanem a kapcsolat pillanatnyi sebességét !
    thát ha te közben sg-zel akkor is töltesz lefele ezerrel, képeket gifeket,htmleket..stb..
    értse ?
  • KOXX
    #4
    nekem az volt hogy a dumetert feltörtem és mégis 1 hónap mulva lejárt, csak addig azt jelezte hogy aktiválva van. lehet hogy ez csak annál a verziónál volt amit akkor használtam
  • galocza
    #5
    dupláz. valszleg az van beállítva, hogy minden kapcsolatot figyeljen (all interfaces vagy vmi hasonló). adsllel nálam is ezt csinálja.
    ja, és ajánlom a netmetert, kb ugyanaz de ingyé'.
  • grebber
    #6
    Leszedtem a legújabb verziót.Miket kell beállítani hogy csak azt a letöltést mérje amiket letöltök?? Szóval pl az oldalak megnyitásából származo dolgokat ne mérje? Vagy ilyen nem lehet beállítani?