1686
Tetoválás, testmódosítás
  • bcrics
    #202
    engem amikor varrtak ez ment főleg...
  • GhostRider1 #203
    itt 2 :D
  • predator1982
    #204
    és mid van? nekem egy szörny a lapockámon, az a legnagyott, egy unikornis a jobb vállamon, meg tüskés virág van a jobb vádlimon....
  • bcrics
    #205
    képeket...!!!
  • predator1982
    #206
    jó, ha lesz időm, feldobom
  • bcrics
    #207


    Anyu Akkor is megyek Zorall Koncertre..:)
  • bcrics
    #208
    http://img248.imageshack.us/my.php?image=20579qc4.jpg

    eh
  • Trisztin
    #209
    cuki polo...
  • bcrics
    #210
    cuki fogsor:)
  • FlyHigh
    #211
    Én az egyszerübb formákat szeretem, térdtöl bokáig ötágú csillagok vannak a lábszáromon. Egy keretes, egy teli, lefelé kicsinyűlnek arányosan. De még ezzel is volt bíbelődés, szórakoztunk mire ezek úgy álltak ahogy kell, azért nem volt egyszerű.:D:D
  • predator1982
    #212
    azt hiszem láttam már hasonlót:DDD az fasza, még én is azon gondolkodom, lehet kellene a derekamig a jobb vádlimon lévő virágot folytatni
  • bcrics
    #213
    az nagyon faszán tud kinézni..ha jól megvan csinálva...
  • FlyHigh
    #214
    Én csak egy színészen láttam, de azok csak keretes csillagok voltak és karon. Méretük is egyforma volt.
  • bcrics
    #215
    most állítólag volt vmi tattoo találkozó itt pesten???
    vki volt???
  • predator1982
    #216
    én csak a tvben láttam, de érdekes volt, mert fél füllel hallhattam csak. és nem tudom jól értettem-e, de volt valami verseny is, és lehetett témát húzni, és akkor azt kellett a delikvensre tetoválni? mert az érdekes, ha valakire olyat nyomnak, amit nem is akar:D asszem három óra alatt kellett ráadásul
  • bcrics
    #217
    hja...vmi iyesmi...én meló hejen hallotam erről..1 vásárló látta rajtam a varratot aztán kérdezi hogy voltam -é most hétvégén??én meg csakk nézek ki a fejemből hogy mivan...
    meséli hogy varrtak a hejszínen,,komoly volt..hát ezt lekéstem ..a köv.nem szeretném ugyhogy ha vki hall ilyesmiről nugodtan írja be ide..
  • Trisztin
    #218
    egyet értek,az ilyen eseményeknek itt a fórumon a helyük :)
  • bcrics
    #219
    csak 1 szót hagyták ki!!!--->"is",,fórumon IS a helyük :)
  • bcrics
    #220
    Kowalsky meg a Vega

    Dátum: 2008. 03. 15.

    TrafoClub-ban...;;))
  • Timikecuncika
    #221
    én a tetoválós csávóért voltam oda ... de remek kézimunkát hajtott végre rajtam... hmm..kétszer is
  • bcrics
    #222
    ???miről beszélsz???
  • Timikecuncika
    #223
    a tetoválásaimról
  • bcrics
    #224
    pff...bocs félreolvastam...hol?mienek?
  • Timikecuncika
    #225
    bal karomon egy rózsa (megvanazokamiértéppenrózsa) és a jobb bokámon egy nomfiguratív
  • bcrics
    #226
    akkor megkérdem..(megvanazokamiértéppenrózsa)..Miért:)
    egyébként pedig nemistudtam hogy varr a faszi...épp azt olvastam amit szánok -bánok:)..hogy te hajtottál rajta 1 kézimunkát végre:))..bocsi..:))
  • Timikecuncika
    #227
    maradjon az én titkom :) Eléggé érdekes sztorija van, de nem nagyon publikus...
    Na, pasi eszmefuttatás... ha kézimunkáról ír egy csaj akkor az egyből faszverés lehet csak? ... bahh... szépen nézünk ki! : ) Szánhatod és bánhatod : )
  • bcrics
    #228
    pirulok is rendesen..:)...ecsém itt a fórumon csak mocskosszájú nők tanyáznak??:)...

    Na női eszmefuttatás...izéé..én nemis ismerem a női lélek titkait..:)a picsába..:)
    viszont nemolyan rég kaptam 1 teljes leszbishowt..ez nem tudom mennyire női dolog:)))..illetve csak nézhettem..haraptak ha hozzájuk értem:)haha
  • Timikecuncika
    #229
    Mocskosszájú? Ohh... hát aki ki meri mondani, mire is gondol valójában az már mocskosszájú... értem. Lehet én voltam a hibás, hogy elengedtem ujjaimat a klavin... : ) Mindenesetre engem nem botránkoztatott meg a dolog.
    Ennyit azért még kapsz a nőktől..egy kis harapdálást, de semmi többet... Érd be ennyivel : )
  • bcrics
    #230
    ...engem sem botránkoztatott meg a dolog..csak kimondtam amit gondolok:))ha te éppen arra gondoltál..de hát mikormáskor amíg fiatal az egyén...és amíg megeteheti..70évesen már nem olyan bódítóó...

    beérném ennyivel ha félbetéppet tapírhere lennék:::de mivel egész here vagyok így nem érem be avval amit kapok.))...
    és a harapdálás is lehet fasza ha jól csinálják..de gondolom te tudod..
  • prezi
    #231
    off topic. szóval tetoválás !:)
  • Timikecuncika
    #232
    háhh... No Comment
  • prezi
    #233
    inkább töltsd fel és tedd be a képeket :)
  • Timikecuncika
    #234
    áhh... szerintem a kutyát sem érdekli, hogy nekem mim van
  • prezi
    #235
    vau-vau. engem érdekel =)
  • Timikecuncika
    #236
    öhm ... elhiszem
  • prezi
    #237
    tetoválás topik, szal szerintem érdekel. ha nem hát nem.
  • Timikecuncika
    #238
    galériámban látható
  • prezi
    #239
    hát most télvíz idején nem sok csodálója lehetett, de szerintem szép
  • gabr
    #240
    Hát ez aztán kurvanagy tetóválás! Ez csak amolyan divatvacak!
  • predator1982
    #241
    hát hogy őszinte legyek nekem is a kézimunkáról a faszverés jutott eszembe.....