38
Szal...
  • rrroka
    #38
    Van ám ideje a csókának napközbe onlinet játszani :)))
  • Rincewind
    #37
    FF XI vélemény:

    "En 4 honapot jatszottam vele.
    Nagyon jo game, sot szuper. Gyonyoru grafika es akadasmentesen kozepes geppel. Nagyon jo harcmenet, animacio szinten is. Vilagbajnok gazdasagi rendszer, tradeskill rendszer. Karakterfejlodes is jo, nincs szukseg altokra hogy barmilyen classt kiprobalj, ugyanis barhany kasztban fejlodhetsz, lenyeg hogy csak ketto aktiv mindig. visszamesz varosba es valtassz.
    A legfontosabb: Soha, de soha nem lattam meg ennyire bugmentes MMORP-t, sot a nem online rpg-ket is veri bugmentessegben. Egyszeruen nincs bug, se technikai, sem tartalmi. le a kalappal de melyen a programozok elott.

    Odakat lehetne zengeni a jatekrol, es oldalakat megtolteni, de lusta vagyok


    No akkor a negativumok
    Nincs europai populacio, vagyis van, de borzasztoan elhanyagolhato mertekben.
    Napkozben szinte csak japanok jatszanak, es azok nem nagyon vesznek be csapatba, a szolozast level 15-tol elfelejtheted (max szint 75)
    A jateknak 2 elfogadott nyelve van: Angol, es japan!!. A japan meg nem lenne baj, de a japan jatekclienssel rendelkezok japan karakterekkel irnak. Szoval semmit nem ertessz belole, hacsak nem tudsz japanul, de nem am ugy hogy egyes szavakat nem ertessz mintha rosszul tudnal angolul, hanem itt else tudod olvasni, mert ugye latin abc-hez szokott ember szamar ez krix krax.
    Van a jatekban egy beepitet auto-traslate funkcio ami mint a mobiltelokon a predictiv szovegbevitel ugy mukodik. ha azzal irsz be valamit angolul, a japanoknal japanul jelenik meg.
    Ezzel eggyut is tiszta gaz napkozben csak japan krix-kraxokat olvasni, ha veletlenul bevesznek japanok grupba, akkor ott is, es max csak az INC szovegeket hajlandok auto traslatorral hasznalni... Normalis grupot csak estefele tudtam talalni amikor aza masik 2 magyar blepett aki ott nyomj az ipart, vagy varhattam este 10-ig amikor az amcsik szalligoztak befele. A jatek szuper, de meguntam a japanokat, es a napkozbeni egyedulletet."
  • rrroka
    #36
    ha lenne is rájuk időm,akkor tényleg :)
  • barret
    #35
    Mázlista!...
  • rrroka
    #34
    hát az nem sok.
    otthon nincs netem, ugyhogy egyenlőre nem is érdekelnek a MMORPGk, de egy cimbim érdeklődött a FF után, na neki majd jól elmondom mi a helyzet.
    Én elvagyok ezekkel az offlione dolgokkal is teljesen, még előttem a FFX, a FFX-2 teljesen, a FF9 teljesen, a FF8 4. CD, a FF7 befejezés... :)))
  • Rincewind
    #33
    "Meg nem is kell egérre-bill-re beruháznod külön. ^.^"

    Meg vinyóra, meg network adapter-re... :P
    Sz'al MMORPG -> PC!
  • Rincewind
    #32
    Négy vagy öt magyarról tudok.

    Azért ez a kevés szám, mert az FF PC-n nem olyan bejáratott név, mint konzolon, ráadásul itt az MMORPG műfaj nagyon dívik mostanában és rengeteg baromi nagy név van kint fogalomban, ami jobban vonza a PC-s tábort (SWG-t például több száz magyar játsza). Ha ki akarod próbálni az FF XI-et, akkor én a PC-t javaslom, MMORPG-re nem találsz ennél alkalmasabbat! Ráadásul nem kell szarakodnod a különféle verziókkal, mert ugye a PC a világ minden pontján egységes, nincsenek különböző szabványok, mint a konzoloknál. Meg nem is kell egérre-bill-re beruháznod külön. ^.^
  • rrroka
    #31
    Én csak annyit hallotam, hogy regisztráláshoz kell a) eredeti játék b) nyugaterurópai cím, többet nem tudok.

    rince: PCn se tudok senkit aki kipróbálta volna. Te igen?
  • Rincewind
    #30
    PC minden gond nélkül lehet. Ráadásul ott kényelmesebb is az MMORPG. :)
  • aabyssx
    #29
    A PS2-es FF11 PAL területen még ki sem jött (és még kb. 1 évig ki sem fog). Addig nincs hova befizetned a díjat.
  • Devla
    #28
    Reszletezd, plz. Magyarorszagon nem lehet jatszani eredeti FFXI-vel??
  • Shaman
    #27
    oks thx.
  • musha
    #26
    lassú voltam :)
  • musha
    #25
    a Final XI MMORPG, tehát kizárólag online (és fizetős).
  • rrroka
    #24
    Azér jött ki PCn is mert csak online. innen nem nagyon lehet vele játszani regisztrációs nehézségek miatt. Ez most az EUval változhat.
  • Shaman
    #23
    Jah és mégegy. Az csak online gamma (amolyan MMORPG szerü) vagy rendes single játék?
  • Shaman
    #22
    ööö Nos lehet kissé le vagyok maradva,vagy mi,de mintha azt láttam volna,hogy az FF XI az kijön/kijött PC-re is. Mi igaz ebből? Egyáltalán megjelent már?
  • Rincewind
    #21
    Nem olyan vészes az. Elsőre én se nagyon tudtam hova teni, de aztán végül is kiderült, hogy csak egy többnyire lineáris fejlődési fa, semmi különleges nincs benne. :)
  • rrroka
    #20
    Sephi! és nem lehetne ugy hogy az üzemeltetők közül vki átnézze a te fordítás/noveládat fogalmazásilag?
    amugy az oldalnak sok sikert, én időnként visszanézek.
    egy FF-X sphere rendszer leírást pl szívesen látnék, mer így elsőre nagyon meredek volt nekem.
  • sigmavirus1
    #19
    HeJesírás bwaaaaaa.....
  • Sephi
    #18
    Hya :)
  • barret
    #17
    Úgy is mondhatnám: Jó a csapat!
  • barret
    #16
    Virtuális ismerősök!
  • Sephi
    #15
    Nem fog.
  • Sephi
    #14
    Nem en uzemeltetem az oldalt :) En csak a novellat irom.
  • Rincewind
    #13
    Hát igen, ezt feltétlenül muszáj volt. :/
    Egyébként nem osztrák, hanem magyar, csak kint él. Tehát ausztriai magyar, kedves nyelvtantanár úr... :PPP
  • Devla
    #12
    Ha mar a helyesirasnal tartunk: osztrak, nem ausztriai, bazz! :D

    A FF sorozat a kedvenc jatekaim koze tartozik, igy turelmetlenul varom, mi lesz az oldal sorsa. Remenykedek, hogy nem merul a feledesbe, mint jopar egyeb magyar site, szoval hajra!
  • Rincewind
    #11
    Nem erről van szó! :)
    Csak más az, amikor valaki fórumra irogat és megint teljesen más, ha egy weboldalt üzemeltet. Utóbbinál azért illik odafigyelni olyan dolgokra is, amik egy fórumos kommentnél az ember hajlamos elnézni/megszokni. Mi is gondban voltunk anno az SWG oldallal, mert Hunnenkoenig (akivel csináljuk) ausztriai és eléggé hadilábon állt a magyar helyesírással, főleg az ékezetekkel. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy feltett egy magyar Word-öt és abban írta meg a mondandóját, mert így legalább a szavak helyesen lettek leírva.
  • Sephi
    #10
    De ezt most oszinten nem ertem. Komolyan. Tudod jol hogy eletemben nem tanultam magyar helyesirast es tudod jol hogy megcsak nem is magyarorszagon lakom. 99% -at a beirasaimnak ekezet nelkuli es helyesiras hibas nem? Ha eddig nem volt baj akkor most miert baj? Nem szoktal meg meg
  • Sadun Tryst
    #9
    tudom ;)
  • Rincewind
    #8
    Alles zusammen mindenre, ugyanis amibe beleolvastam, mindenhol feltűntek fogalmazási és helyesírási problémák.
  • Sephi
    #7
    Na ezt most mire ertetted jouemebr ? :)
  • Rincewind
    #6
    Azért nem ártatott volna figyelni a helyesírásra meg a fogalmazási problémákra, hamár közkinccsé teszitek...
  • Sephi
    #5
    Hat ez meg nagyon alap! nyugi lesz ott meg tonna cucc :)
  • Sadun Tryst
    #4
    na akkor megnéztem a lapot, és azt kell mondjam, hogy teccik! :) csak persze bővülie kell, még gondolom sokmindent fel kell rakni. De 1-2 héten belül biztosan kira lesz az egész! én várom a folytatást :)
  • Sadun Tryst
    #3
    nekem való hely! :)
  • Sephi
    #2
    Apropo... anyazasok elkerulese vegett elore megirom a viszapofazo szoveget szal mar akinek nem teccik ez a topik az valaszon a lentebb talalt valaszok kozott.

    1. Azert nem irtam a (tobbi) FF topikban mert azokat alig latogatjak mar.

    2. Azert nem mert igy tuti felfigyel ra minden egyes FF rajongo.

    3. Azert mert oromet akarok szerezni a FF rajongoknak.

    4. Csakazertis!

    5. Azert mert az igazi FF rajongok orulnek neki szal kuss.


    Ha esetlek anyazasi beszolasara nem felenek meg a fentebb leirt valszok akkor kerem ne habozzon es irja meg velemenyet!

    Elore koszonom,

    Sephi
  • Sephi
    #1
    Ez itt kerem a reklam helye.

    Final Fantasy fanok figyelem! Megnyilt magyarorszag jelenleg legnagyobb FF Fansite-ja. Minden egyes FF reszrol leirasok , vegigjacasok , kepek es sok minden mas.

    Legfobbkent szeretnem felhivni a figyelmet a most (jelenleg harmadik fejezetnel tarto) FFX novellara! Ez a novella a FFX teljes jatekara alapul tehat aki nem tudta meg jaccani vagy szeretne ujraelni az elmenyeket ne habozzon!
    Irany a

    FFCENTER