17903
  • dave9004
    #17702
    a magyarok ugye nem tudnak sok érdekességet se elmondani ugy egyébként, mert kevés hír jut el eu-ba könnyen és ugye ha vmit nem közvetítesz évekig, azt elffelejted, és semmi közelmulti érdekességek pikantériák nincsenek amit mondhatnának.
    (értenék itt olyanokat hogy: Harv-Ky B páros, Harvick vagy biffle sorozatos verseny alatti boxcsapat kirúgásaik, stb stb dolgok.)
  • N o N a m e
    #17701
    Szépen beszélnek, könnyen érthető. Nekem annyi bajom van az angollal, hogy elfáradok hallgatni. Idővel van olyan, hogy nem is a dumára figyelek, hanem a versenyre. A TNT-nél gondolom a középső ürgére gondolsz, nekem sem jut eszembe a neve..
    A magyar kommentárral az a bajom, hogy nem is a versenyről beszélnek legtöbbször, hanem elkalandoznak és magáról a NASCAR-ról beszélnek. Persze ez kell, hogy megismerjék a sportot azok akik nem nézik folyamatosan, de számomra unalmas dolgokat mondanak. Csak a Coca-Cola 600 első negyedét láttam a Sportklubon, szóval ennyiről tudok véleményt mondani. :D
  • dave9004
    #17700
    sokat magyaráznak, sokat tanultam a közvetítésekből:9
    Nekem már olyan mintha magyarul mondanák. (bár a mostani 3-asban a TNT-nél van egy furabeszédű, de a mike-larry-DW trió jól tolja meg az espn-esek is Jarrettel)
    egy szó mint száz, tudok angolul, kitanultam 3 év alatt a "szakszavakat" jócucc :)
  • Airbus A380
    #17699
    Én cseszhetem angolul.... jó persze a kocsik ugyanúgy mennek meg ilyesmi , de mégis más ha magyar beszédet hallasz és esetleg a magyar kommentátor is kipótolja 1-2 hasznos infóval, és nem csak a kocsi berregést (nem mintha bajom lenne :) ) hallod meg az angol karattyot amit nem értesz.
  • Dietrich
    #17698
    én nem a jövőről írtam azt úgy se lehet tudni..a jelenről!
  • dave9004
    #17697
    nekem csak egy plsuz, hogy a magyar kommentátor hozzáértése hol áll, hol nem :D
    angolul élvezem minden versenyt elsősorban.
  • Airbus A380
    #17696
    De az az indynél se biztos, lesz e jövőre is, ezért írtam amit írtam , ha rászokok 1 sportra nem 1 évadot szeretném nézni.... egyébként a Sprint szerintem idén végig megy, már magának a sportklubbnak sem nagy a nézettsége ahogy tudom, tehát ki tudja azon belül megérik e a Sprint cup nézettség számai...
  • Dietrich
    #17695
    azt lefogják adni végig..a nascar ezért is necces nem az elejétől adják.
  • Airbus A380
    #17694
    Egyébként ezért is nem érdekel az Indy se, anno mivel bizonytalan a léte nem akartam rászokni.
  • Airbus A380
    #17693
    Tudom, hogy meg kell venni a jogot :) Igen sajnos ezzel is tisztába vagyok, hogy csakis azért vannak ezek mert minden normális sport jogát elveszti, nincs más lehetőségük szó szerint mint ilyeneket venni és lutrizni hátha.... (viszont ehhez szerintem meg pont a NASCAR méregdrága, mármint a lutrihoz)

    Igen a magyar ember 85%-ának ez csak unalmas körbe körbe menés magyar-on az F1 re mondják hogy fúdefasza izgi (szerintem nem...)

    Anno azt hiszem 1 másik fórumon mondták is hogy még az RTL-en a reklám is nézettebb volt mint a Nascar a sport tv-n. (tehát valóban ennyit ér az a kb 35 ezer)


    Sajnos az itteni időbe számított sokszor éjszakai időpont se segít én mindig felvételről nézem a sport tv is mindig a pénteki délelőtti ismétlést néztem. (némely kivételt nem nézve mikor kb itteni időbe éjfélkor vége lett a bulinak) szóval én is reális vagyok, nem szokom rá a NASCAR-ra ha tudom nézni sirályság, ha nem van más. (pl focit én is szeretem, meg mexokásbol az F1-ET)
  • Dietrich
    #17692
    most se lenne se Indy se nascar ha a tulajdonos nem veszi meg ezen jogokat...ami csak azért történhetet meg mert minden más sport esetében elvesztették a jogokat.
    ezért van műsorkitöltőnek a betelefonálósbulváros szaruk..
    Sportklub = Bulvárklub..lett.

    szóval csak reménykedhetsz, hogy nem törlik a nascart..amire kb a Sport1 féle 35.000 nézettségéhez képest lehet 10-15.000...mindkettő nagyon rossz mutató.
    Oka elsősorban Mo-n a foci meg F1 a nézett..másik ok a Mo. idő szerinti késői kezdések esetleg hajnali 2-3-kor adott élő adás.
  • Airbus A380
    #17691
    Nekem jó így magyarul, mer ugye angolul nem tudok és azért csak ki-ki pótolja a szaki 1-1 félinformációval a dolgokat. Szóval remélem marad..
  • Airbus A380
    #17690
    Ma néztem csak 1 faszi kommentált, de szerintem nem profi tv-s volt csak 1 hozzáértő ezért kérdeztem. Akkor gondolom ő volt a külsős.


    Akkor most hogy mondod jól emlékszem hogy tavaly alig volt indy . (nem érdekel, nem nézem csak néha kapcsolgatás alatt látom, de tavaly nem nagyon láttam)

    Akkor a Sprint Cup sincs biztonságba, és a sport tv-s befürdést nézve... hát remélem nézett annyira hogy megérje nekik. mert jobb akár felvételről magyarul tv-n nézni mint innen onnan a monitoron.
  • Dietrich
    #17689
    Nem tudjátok a tv- embere kommentál vagy ők is rajongót hívtak be?

    egyik a tv embere a másik az irace.hu "főszerkesztője" akitől tudnának jobbat is a rajongók ahogy az indexen olvastam.

    Bár az Indyt évek óta tollják talán ez is marad.

    Ez így ebben a formában nem igaz. Volt év mikor a teljes szezont adták volt mikor az Indy500 után 1-2 versenyt és game over.
    Tavaly nem adtak semmit se.
  • Airbus A380
    #17688
    természetesennem a tv2-é hanem a sport tv saját embere :)
  • Airbus A380
    #17687
    Na ma sikerült elkapni 1 ismétlést a tv-n, szerencsére megjött a jobbik esze a sportklubbnak és teljes ismétlés van :D nekem egész jól bejön.


    Nem tudjátok a tv- embere kommentál vagy ők is rajongót hívtak be? (sport tv anno az index nascar topikbol szerzett embereket 2őt :D meg Faragó Ricsi volt ugye a tv2 kommentje)

    Azt lehet tudni milyen számokat hoz a sportklubbnak lesz e jövőre is? Vagy ez még korai kérdés? Bár az Indyt évek óta tollják talán ez is marad.
  • gordon 24
    #17686
    Milyen kis harcias ez a Newman gyerek::))
  • Airbus A380
    #17685
    olyat a sport tv is szokott éjjeli közvetítésnél hogy eredeti közvetítés megy, igaz ők nappal megismétlik magyar kommentárral...
  • Minstrel
    #17684
    Ez nem tűnt fel, már jó régen láttam a filmet. Köszi.
  • Norbi1990
    #17683
    Az ő festésével megy, ami a film végén volt a Ricky Bobbynak.
  • Minstrel
    #17682
    Busch-t miért Ricky Bobby-zzák? Ismerem a filmet, de miért mondják most rá? vagy ez már régi szokásuk?
  • gviski
    #17681
    stream
  • gviski
    #17680
    <3 DANICA
  • RatBaG #17679
  • dave9004
    #17678
    volt eszük :)
  • gviski
    #17677
    nem tudom, múlt héten hajnali fél2kor volt, és nem volt magyar kommentátor egy az egyben a FOX adását vették át.
  • dave9004
    #17676
    ki a kommentátor? a nyállal teli szájú?
    aki a Jimmie Johnsont Csimmi Csánson-nak mondja? :D
  • gviski
    #17675
    +6óra

    amúgy a sportklub adja a futamokat holnap 19:00 Dega
  • Minstrel
    #17674
    Van olyan naptár amiben az európai kezdési időpontok szerepelnek? Indycar naptár szépen kint van a magyar wikin, de NASCAR-ost nem találok ilyet.
  • Airbus A380
    #17673
    Mert te vérfan vagy a fél fejedet odaadnád, hogy nézhesd :D azért nem mindenki fanatikus ..... egyébként vannak 1 órás összefoglalók is.... Érdekes a sport tv megtudta ismételni sőt, ha jól tudom azok hozták a számokat nem az éjjeli élő amit csak a fulfanvérfanatikusok néznek meg akik szinte bármiről lemondanak hogy nézhessék vagy képesek kialvatlanul dolgozni stb.... :) így bukta lesz a sportklubbon szerintem ez boritékolható. Bár nekik annyira kevés sport maradt, hogy talán megéri tollni...
  • gordon 24
    #17672
    Biztos fogják. De azért ezt necces, mert így hogy ilyen zöld hullám volt tartott vagy 3 és fél órát. Szóval azért ismételni.... Normális műsöridőben úgysem fogják szerintem. Max reggel...


    De engem nem zavar, én fent maradok érte ha normális minőségben nézhetem.
  • Airbus A380
    #17671
    Remélem rászoknak az ismétlésre..... ez így nagyon gáááz, hogy nem ismétlik.
  • gordon 24
    #17670
    A közvetítés jó, csak sajna a kommentárt nem hallgattam, mert egy szobában vagyunk a barátnőmmel, ő meg aludni akart:) Így hang nélkül ment, de minősége tökéletes! A Verseny picit uncsi volt, de jó. Mentek vagy 200 kört de lehet többet is zöld alatt.

    Szóval pozitív az értékelés:))
  • Airbus A380
    #17669
    Na milyen volt a sportklubbos móka?
  • Airbus A380
    #17668
    Ebbe ne menjünk bele, ezek a sportok MO-n nyilván népszerűb bek én is nézek néha ilyesmit akár felvételről ésörülök hogy többször van az amit esetleg megnéznék és láthatom, ezt már milliószor kitárgyaltuk a NASCAR itt ismeretlen sport. Idegen, és csak réteg rajongója van, valahol megérthető a tv is, hogy azokra a műsorokra alapoz ami biztos népszerű, ettől függetlenül engem is bosszant, hogy legalább 1 ismétlés vagy legalább 1 egyórás összefoglaló nincs írva emberi időbe. De ki tudja lehet csak azt tsztelik egyenlőre, hogy érdekel e bárkit is, esetleg nem volt annyi pénz hogy az ismétlési jog beleférjen....
  • dave9004
    #17667
    a spanyol férfi kosárlabdánál, meg a folyamatos barca tv ismétléseknél csak jobb lehet ha a héten 2x ismétlik.
  • Airbus A380
    #17666
    Csak gondolkodtam. Emlékeim szerint, a sport tv is azért vette le mert még az RTL műsorajánló blokk. is nézettebb volt ezért filózgattam, hogy éjjeli menetekkel nem lesznek sikeresek.... éjjel csak a vérfanok nézik szerintem....
  • Airbus A380
    #17665
    Hanem????
  • XLVII
    #17664
    Hopp tényleg, el is felejtettem, bocsi.
  • dave9004
    #17663
    sport klub már nem az rtl-é