17903
  • MrSpock
    #140
    a 3 pole dobogós,sajnos a verseny Gordonnak nemjött össze.
  • MrSpock
    #139
    Ryan Newman a mai esti győztes.
  • MrSpock
    #138
    Motorhiba miatt a mai versenynek vége...pedig jól indult,de sajnos nemjól folytatódott.
  • MrSpock
    #137
    Sajnos ez van
  • MrSpock
    #136
    A verseny nagy esélyesei.
    Jimmie Johnson&jeff Gordon
  • MrSpock
    #135
    A mai pole győztes!

    Remélem a verseny is így végződik.
  • Bucser
    #134
    Az F-1 Nagy baja az, hogy az állandó biztonságra törekvést úgy vették, hogy kiölték a versenyzőkből a hajtást... Nem mernek koccanni nem mernek semmit csinálni, mert büntetéssel jár... ÉS kevesen vannak... 20-an indulnak egy versenyen... Unalmas az egész.. Nincs folyamatos verseny a nézők számára...
    meg kellene duplázni a csapatok számát, hogy a páláyák minden szektorában mindig legyen látnivaló ne csak egy lekörözött Minardi Jordan vagy Sauber és egy kieső Mclaren... Vagy pedig egy unottan egyedül körözgető Schumacher...
  • FREAK
    #133
    baszhatod a hűtést folyamatos 18-20e RPM-nél :) ez a F1 nagy baja, szerintem
  • Bucser
    #132
    Jó menetszél megléte nem volt kérdés:) És az időtartam sem:) A Grill Tape sem véletlenül leszedhető:)
  • FREAK
    #131
    "Szerintem ha F-1esekkelmennének körbe körbe azok is mennének egy 320-340-es átlagot"

    Max 20 percig aztán PUKK :)
  • Glpetyus
    #130
    persz=persze
    Veda=verda:PP
  • Glpetyus
    #129
    nincs vmi háttérképnek való??
    no persz egy vedáról...
  • robotnyk
    #128
    nem úgy gondolta a szériát szvsz.
  • Bucser
    #127
    De katlanban mennem körbe körbe:) ÉS az a széri nem annyira széria ám azért:) Szerintem ha F-1esekkelmennének körbe körbe azok is mennének egy 320-340-es átlagot.. csak ők nem ágyúgolyóra vannak berhelve meg faragva hanem arra, hogy ha kell 4 másodperc alatt vagy még annyi se 90 re lefékezzenek és csúszás nélkül bekanyarodjanak:)

    Egyébirént imádom a NAscart és megnézném ha tehetném..:(
  • MrSpock
    #126
    Go Gordon!

  • MrSpock
    #125
    Nemrossz körátlag mi?
    Egy ilyen nem f1-es szériájú autóktól.
  • MrSpock
    #124
    abmoteurs,egy francia sporttvcsatorna,csak technikai sportokat ad.
  • Glpetyus
    #123
    "191.149mph"
  • Bucser
    #122
    abmoteurs az mi?? Netes adó vagy űold esetleg kábltv-n jön?? Az a baj, hgy ondd, hogy abmteurs és fingom sincs róa mia az...
  • MrSpock
    #121
    abmoteurs-on szoktam nézni,ott minden futam élőben.
    Most nincsbeirva a hétvégi élő,a multkor sem volt,aztán hétvégére berakták.Lehet nemtudják mikor lesz pontosan vagy nemtom,de az ismétlési idők benne vannak,tehát verseny az lesz,de a vasárnapi programban nincs benne.
    Na majd meglátjuk,mindenesetre eddig mindegyiket adták.
  • MrSpock
    #120
    Emberek, legyenek szívesek a tárgyra térni,ami a Topic neve is fémjelez.
    Az én meglátásom,azért a Nascar izgalmasabb,főleg mert látod az egész versenyt,minden körét.
    A Rally is jó,élőben is,a hangulat,de ott csak részeket látsz ugye,és el,elsuhan az autó.
    Mint versenyzési szakág a Nascar a legjöbb az autósportok közül.
    Ezzel szerintem nemvagyok elfogult.
    a hétvégén is azt néztem,hogy minden pillnataban elszállhat valaki,annyira egymáson voltak,bár nem a balasetek miatta izgi,de az a tudat,bármikor csapódhatnak a falra.
    Egyébkén a Michigani pálya ami most lesz,az egyik leggyorsabb.
    Kvalifikációs sebességrekord,Dale Earnhardt Jr.nevéhez fűződik :191.149mph
    Versenyben Dale Jarrett: 173.997mph
  • Glpetyus
    #119
    Csak nem akarok senkivel se rosszba lenni..:(
  • Glpetyus
    #118
    Addig nem míg élőbe nem látlak...
  • FREAK
    #117
    nemtom, mer én félek, hogy megölsz
  • Glpetyus
    #116
    ööö...izéé...kibékülünk??:PPPPPPPP
  • Glpetyus
    #115
    :)))
  • FREAK
    #114
    micsoda pimasz fráter!
  • Glpetyus
    #113
    Helyesírás sux...
  • Glpetyus
    #112
    Azé' búcsuzóúl:
  • Glpetyus
    #111
    pfff...
  • FREAK
    #110
    nemtom, mi a fasznak jössz a nascar topikba a problémáiddal, valami másra számítottál ilyen duma után? vagy nem ismersz? noob vagy, harcos? :)
  • Glpetyus
    #109
    áá..megjöttél??
    Jóvan' öcsém nagyon ügyes,kultúrált vagy,gratula...
  • Glpetyus
    #108
    Leszarom hány éves,de hogy lehet FASZKALAPNAK nevezni csak úgy???
    Az ilyen paraszthoz én se fogok szebben szólni!
  • FREAK
    #107
    ok, készülj 13 évesre, max meglepődsz :)


    figyi, ez a fajta flém engem már pár éve nem szórakoztat, körbefutottam már a témát pár elmebeteggel, szóval hagyjuk


    persze, izgalmas lehet egy Trabanttal végigszáguldani a körúton 80 fölött, de azért nem Nascar.... nem értem, miért fáj ez neked ennyire, mr. rallipilóta


    azért túlzottan ne izgasd fel magad az esti ralli összefoglalókon, nehogy valami bajod essen!
  • Bucser
    #106
    Azért a te stílusod sem a legirodalmibb.... ÉS nem tudhatod, hogy 13 éves-e:)
  • Glpetyus
    #105
    Ja! Választ nem várok...
  • Glpetyus
    #104
    -g
  • Glpetyus
    #103
    Hmmm...ugye nem akarod,hogy szétbasszam a 13 éves buzi fejedet...ha még egyszer hozzám szólsz szétbaszlak...

    képzeld kisbuzi voltam már versenyen mint résztvevő,és nem éppen unalmas...

    Viggyázz a pofádra,de mégjobban magadra...
  • FREAK
    #102
    mellesleg ha már a szimulátorokról esett szó, hidd el nekem, ég és föld izgalomban egy nascar verseny vagy egy rally szakasz

    a rally nem az izgalomról, hanem a teljesítményről szól, különben egyszerre indulna el ötven autó
  • FREAK
    #101
    na még egy faszkalap

    szerinted VERSENYZŐ vagy NÉZŐ szemszögből mondtam?

    ne mondd már nekem, hogy te IZGUSZ, miközben rally közvetítést nézel, mert a halott ükapádat is kiröhögöm