81
Teamspeaker
  • Sqveeze
    #81
    Sziasztok,

    Professzionális minőségű Teamspeak szerver Adminbot felügyelettel, Ikonadó automata, zenebotok, és szint rendszer!

    ip: ts.getrekt.hu
  • szala84
    #80
    Ingyenes hobbicélú ts. Ha érdekel valakit: :) Itt található.Saját szoba is igényelhető.
  • antigua
    #79
    üdv.
    El kellene egy kis segítség, felraktam a TS2 RC ezután hogyan tovább,
    mivel ha a connection-ra kattintok ott nincs semmi ?Van egy TS server ikon is, itt be kell jelentkezni ?
    Bocs a lámaságért, de hálás köszönet a segíségért !
  • inviciblealex
    #78
    és utána bejön csak le van tiltva a mikforon és a fejhallgató
  • inviciblealex
    #77
    http://imagerz.com/QFdCWFsMVgc
  • inviciblealex
    #76
    mikor megnyitom az a ts-t 1 hibaüzenet jelenik meg

    [url=http://imagerz.com/QFdCWFsMVgc[/img][/url]
  • arvaiMC
    #75
    Szevasztok, nekem is van szerverem limitált idejű csak a játék csúcsidőkben működik az az Hétfőn, kedden, szerdán, csütörtökönként 16:00-tól 21:00-ig elérhető 45slot klán szoba ingyen jelszóval, pénteken 14:00-tol 00:00-ig a többi napon 09:00-tól 00:00-ig elérhető de persze a szerveret ki lehet kérni több időre csak ha nincs fenn senki akkor előbb kikapcsolom házi szerver kiváló hangminőség, az adminok addig rendesek ameddig nem cseszegeted őket a szerver főszerkeztője (arvaiMC) klánok honlap készítést is vállal (példa: www.daredemons.atw.hu)
    Admin a TeamSpeak szerveren van folyton van ha nem lenne és lenne valami problémád kérdésed van fent egy ilyen user: Szerver, néma ő rá írjatok Szoba név, szoba jelszó, msn, email stb. és megcsináljuk az inaktív (2hónap) szobák törlésre kerülnek.

    Elérhetőség

    email: [email protected]
    MSN: [email protected]
    Honlap: crsts.atw.hu (Gagyi oldal csak a szerver miatt van)
    TeamSpeak szerver ip: crsts.ath.cx:8767

    Nyugodtan gyertek!
  • attyspocak
    #74
    Kihalt ez a topic. :(
  • attyspocak
    #73
    Sziasztok!

    Telepítve van a TS ám, hiába váltogattam különféle verzióját, mindíg azt írja ki indításkor, hogy : TDSoundIn.Open: No spund driver is available for use. Vagyis a hangvezérlő nem áll rendelkezésre. A hangszóró és a mikrofon is müködik más pogramokkal, sőt a hangszóró a TS alatt is jó.
    Vista oprendszerem van és alaplapi hangkari, de mint mondtam. Pl Skype müködik hibátlanul.
    Valaki tudna megoldást erre a proglémámra? (Lehetőleg a használj XY oprendszer tipusú floodtól kíméljetek!)
  • Kavics23
    #72
    Halee!
    az lenne a problémám h 64bites Vistát használok asztalon rendesen tudok beszélgetni de ha teljes képernyős alkalmazást futtatok(pl: cod2) nem hallanak a többiek
  • tsmaffia
    #71
    Hali mindenkinek

    Team Speak Server 87.229.24.10:8764 Akinek kell Szoba az engem keressen meg Elérhetőségem Msn: [email protected], Vagy menjen fel Team Speakre és ott megtalál .. TS|M4ff14^ néven a Sero 150 Slotos kb 50 online player van fent mindeféle gameket tolnak ha érdekell akkor keress meg .. ( Mind ezt ingyen van semmit nem kell tenned érte ez csak segiség nyujtás playerek clanok felé)...
  • BonBon
    #70
    Halló

    Tudna valaki segíteni?
    Hogy van az, hogy a TS egyes alaplapi hangkártyákon (vagy nemtudom...)
    viszhangzik?
    Mielött megkérdeznétek, mindenki fülessel használja.

    Köszi!
  • jzsolt
    #69
    olvass már vissza 4 commentet...
  • atkoo1
    #68
    Hy lenne egy foltos kérdésem:
    Mért van az hogy csináltam egy saját ts szervert és én feltudok menni de mások nem?
  • Sturm44
    #67
    Sziasztok!
    Épp a kindózom újratelepítésére készülök. De nem szeretném ha a Teamspeak törlésével a szerverek címei is eltűnjenek. Mi a megoldás? Egyáltalán, van olyan fájl, ahova a ts menti a Local Addressbook -ot? Én mondjuk nem találtam...
  • Warth0g
    #66
    Hogyan lehet egy 60slotos TS-t megbontani ugy hogy 25slotot átadni külön ip-vel?
  • KáZé
    #65
    miért van az hogy TSen játék közben csak a fél fülesem szól? közben ventrin minden jó, és a fülessel nem lehet gond!
  • CéZé
    #64
    8767-es udp portot engedélyezd a tűzfaladon. Vagy dmz a routeren.
  • kicsién18
    #63
    csináltam egy szervert! vagyis csak akartam de van egy kis gond!
    1, elinditom a szervert de nem tud más csatlakozni csak én arrol a gépről amin inditom!
    2, a szerver 2 Ip-t lát egy a hálozaté a másik meg a neté! "másoknak" melyik ipt kell megadni? (úgy olvastam valahol ha "másoknak" a netes IP-t! ha Lan-on belül akkor meg a hálozatit)
    3, mi kell még ahoz hogy sikerüljőn?
    elég sürgös lenne ezért a válaszokat előre is köszönöm
  • LES FORZA INTER
    #62
    vki csak visszanéz még : ha csináltam 1 servert, és látszik is a neten de nem lehet rá connectingolni az mért van?????
  • [HUN]FaTaL
    #61
    speex 7.2kbit codecet javaslok vmi jó magyar ts-n
  • Czud
    #60
    Szóval: Amikor elindítom a tst akkor rányomok hogy kapcsolódás, ekkor feljön egy ablak két füllel:helyi címek, webserver lista. A helyi címekben ugye az van a mit a webserverlistából kiválasztottál és a helyi címekhez hozzáadtál. It ugye beállítod a neved kódod meg miegymás. Ekkor még tudok is kapcsolódni de ha legközelebb már a helyi címektől akarok idekapcsolódni akkor nem engedi és újra kell csinálni az előző mizériákat.
  • Lifeforce
    #59
    Sorry de ebből nem sokat vettem ki amit leírtál...
    Fogalmazhatnál pontosabban.
  • Czud
    #58
    Egy olyan kérdésem lenne hogy csináltam servert és be is raktam a helyi címekhez de amikor újra akarok kapcsolódni nem indul el a helyi címektől hanem újra meg kell keresni a webserver listánál. Ez minden indításnál így van. Nem tudjátok mért van ez?
  • Lifeforce
    #57
    Ez sok mindentől függ.
    Függ a codeck beállításától, szerver sávszélességétől és elhelyezkdésétől, és a netedtől.
    Ugyan ezek érvényesek a ventrillóra is.
    A tapasztalatok alapján a GSM 14.8 codeck igen jó hangminőséget produkál, szinte késés nélkül.
    Kicsit csalóka, ugyan is ha nem vagy szerveradmin, a kliensedben ugyan meg tudod adni, hogy milyen codecket használjon, mégsem azt fogja használni, hanem azt amit a szerveradmin megadott.
    Természetesen mind a TS, mind a ventrillo szervert mindíg nagy sávszélességü, alacsony pingü szerveren kell elhelyezni.
    Semmi esetre se indítsd saját gépen a szervert, ha csak nem 10mbites sávszéled van (feltöltésben).
  • fawcet
    #56
    Szia Lifeforce!

    Nekem az a gond szokott lenni hogy késik a ts amikor beszélünk. És ez több warban pár kört buktunk emiatt. Milyen plussz beállítások vannak kliens oldalon ennek megoldására? Szeretném egységesíteni a beállításokat hogy jól menjen a kommunikáció.

    Üdv.: Miles
  • Rosalind
    #55
    Hali!

    Szorgalmasan végig olvastam minden Team Speak kulcsszavat megemlítő thread-et és senki nem válaszolt még arra a fontos és gyakran feltett kérdésre, hogy hogyan lehet saját servert indítani. Letöltöttem a lent említett Win 32(RC2) servert(vagy inkább nekem proginak tűnik), install, indítás és kijön a szokásos ablak, amin lehet új, előzőleg más által létrehozott servert hozzáadni a listához. Amit, szerintem, vágok. Viszont továbbra is fennáll a kérdés, hogy hogyan csinál egy hülye szőke magának egy új servert. Akár lenézően vagy megértően, de adjatok valami tanácsot, ha már választ nem tudtok, viszonlag fontos lenne.
    Előre is köszönök minden segítséget!

    Rosalind
  • abonyitomz
    #54
    Hogyan tudnék TS szervert csinálni ????
  • Lifeforce
    #53
    Sikerült egy kicsit megváltoztatni a kinézetét :)
    A következő verzióban eltüntetem a vacak szürke windowsos ablakot is.
    És a kép ahogy most kinéz a CB TeamSpeak kliense...
  • Lifeforce
    #52
    :)
    Jól kell tudni beállítani :D
    Amúgy Ventri is jó, de..
    1. heliumot szívott hangod van,
    2. a beállítási és kezelési lehetőségei messze a TS alatt vannak
    3. a szerver részében is a TS konfigurálási lehetőségeihez képest igen kevés.

    A TS hátránya, hogy a sok konfigurálási lehetősége miatt "nehéz" beállítani a szervert.
    De ha jól belövöd, akkor megkapod a legjobb minőségü hangkomunikációs lehetőséget, ugyan olyan késéssel mint a ventri.
    Rengeteg beállítási lehetőséggel, de könnyen kezelhető kliensel.
    Az adminolás sokrétü és könnyen kezelhető a kliensel.
    És nem utolsó sorban akinek a kinézete és kivetele is fontos az jóval többet kap a TS-el.
    Akinek segítség kell a kliens beállításával kapcsolatban annak itt van egy kis segítség
    Az hasonlítsa össze aki profi szinten keni mind két program beállítását és hostolását.
    Mi mind a két progit évek óta használjuk és hostoljuk, így tudjuk, melyik mire képes.
    Ezzel a leírással nem akarom lehúzni a Ventrit, mert az is nagyon jó progi.
    Egy nagyon kicsivel kevesebb energiát emészt a szerver része mint a ts-é, viszont a kliens része pont fordítva.
  • Cujo01
    #51
    TS szar! 2-3 mp-et késik a hang... ami egy online játékban döntő lehet! Ventrillo kell!!
  • zeus
    #50
    van!

    Zalman 5.1-es füles házhoz szállítással kb 16-18e forint.
    májkrofon, meg beugrassz a tescóba és veszel 700 forintért egy vese májkrofont.

    és lám fel vagy készülve egy komolyabb hangkártyára is ha netán nem tudja az 5.1-et :)

  • steweee
    #49
    speedlink medusa 5.1. most vettem ilyet, keresd a metróban, ott a legolcsóbb 11.000.szuperprofi térhangzás és kapsz ezért az árért egy erősítőt is, amit másra is használhatsz ha úgy adódik. úgy látszik a speedlink cég most nagyon bekeményített hogy betörjön a piacra, mert a force vibrationos! twistes! 20 gombos! kafa joystickjük is csak 6.000! azt is vettem, és elégedett vagyok vele
  • CUCLI
    #48
    TSSoundOut.Open(DirectSoundCreate): No sound driver is avaliable for use.
    ezzel a hibával nem tudok TeamSpeakre joinolni. valaki nem vágja hogy mi baja lehet a hangkarinak? SoundBlaster Live!
  • Kraptor
    #47
    Sennheiser

    Nekem a Pc 140-es van, ami 10e volt. A mikrofonja nagyon jó, a füllhalagató az nem rossz.
  • Since
    #46
    Pink Tiger ilyen igényeket nem lehet kielégíteni :-))
  • Pink Tiger
    #45
    csao tud valaki ajánlani vmi igazán profi fejhallgatót, mikrofonnal ?

    követelmények:
    -20e alatt
    -valóban jó hangminőség
    -tartos anyag, unom már hogy a gagyibbakban eltörik a kábel
    -és lehetőleg a fül körül legyen a fülhallgató rész párnája, ne rajta

  • Police88
    #44
    Én is csak ventriloval próbálkoztam eddig.
  • grebber
    #43
    Valaki akkor elmondaná hogy neki hogyan vannak beállítva a vezérlőpult->hangoknál a felvétel és lejátszásnál a cuccos mert én hallom amit beszél hozzám de ő nem hallj a mit mondok???????
  • JCSR SASboy
    #42
    Már nem tudom nem emlékszem.