447
Életed legrosszabb filmje, amit valaha is láttál...
  • Loál János #447
    Az RTL Klub által tegnap este műsorra tűzott Kapás van c. amerikai romantikus vígjáték? Inkább egy tál fos.
    ENNYIRE SZAR filmet ritkán látni. 1-2 ilyen csajozós Freddie Prinz-es filmen nevettem párat, ezért gondoltam megnézem ezt is. Elrettentő példának remek volt.
    A történetet sablonossága miatt nem is nagyon kell megemlíteni, de erre legalább számítottam.
    Amire viszont nem, hogy a film teljesen szar. A párbeszédek összefüggéstelenek, néha totál bugyuták, vagy éppen abszolúte oda nem illő mondatok hagyják el a szereplők száját. Borzalmas az egész, de muszáj volt végignéznem. :-|

    Ennyi elég is. -.-
  • mochee
    #446
    Legrosszabb film a Szép még lehetsz, amit eddig láttam. Persze itt van még Uwe Boll, Reszkessetek betörők 4, A maszk fia, meg volt valami nagyon szar horror, a Túlélő sziget.
  • Petruska
    #445
    Egyébként azt hiszem ez a cím a 'Rosszfiuk'-at illeti ugyanis kimentem közben cigizni, kukoricát enni,meg minden..wc címén mert a haverom akkor élte a kartell fan korszakát...:)
  • Petruska
    #444
    két szó - Uwe Boll:P
  • PayaVP
    #443
    Ördögüző 2,3

    Az első rész annyira tetszett h nyomban nekik estem...hiba volt, mert h még ördög se nagyon volt bennük, nem h Űzés...
  • Voltan
    #442
    "BŐRPOFA NŐI RUHÁBAN VAN!!!! ÚÚÚRISTEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!"

    Az eredeti filmben is van olyan jelenet, hogy női ruhában van.
  • hokotro
    #441
    A legrosszab filmeket az rtl és a tv2 sugározza.Surrog valami lötty az éteren de az embert nem köt le egyáltalán:-(
  • zaki
    #440
    A rajongó nem volt olyan rossz WS-tól szvsz (de lehet, hogy csak azért mondom ezt, mert De Niro az 1ik kedvencem)
  • PetruZ
    #439
    Snipes-hoz: New Jack City, Demolition Man, Rising Sun, Money Train, Blade 1, ... ezek azért nem olyan rosszak. Oké, van egy csomó rossz filmje is ezeken kívül. Szerintem. :)
  • reanimator
    #438
    Bármelyik film amiben Wesley Snipes vagy Steven Seagal szerepel.
  • nihillus
    #437
    Látta valaki a túlélősziget című alkotást? Na az a világ legszarabb filmje. Pontosabban egyik legszarabb filmje. Én is láttam a texasi láncfűrészes gyilkos visszatér-t, és...hát..huhh. Ocsmány, mocskos, szaros egy film. Értelmetlen zagyvaság. De mindenkinek ajánlom a Túlélőszigetet is, ha megnézitek, át fogjátok értékelni a szar filmről alkotott fogalmat.
  • Bandew
    #436
    Ugyanmár! Én baromi jót mulattam rajta!
  • Karez
    #435
    Huh tegnap énis láttam a texasi láncfűrészes visszatér...ami jókis marketingel eredetileg a texasi láncfűrészes mészáros visszatér votl régen.Csak hát a magyar forgalmazó így akarta eladni ez a f*shalmat.

    Egy semmi köze a texasi mitológiához
    Kettő egy erdőben játszódik az egész és alig van benne gyilok...nahjó a végén mikor bőrpofa nekimegy egy focicsapatnak az tetszet .
    Három BŐRPOFA NŐI RUHÁBAN VAN!!!! ÚÚÚRISTEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!
    Négy Az rtl adta le szal ígyis betete nálam a mindenidők legsz*rabb csatornáját.

    Sok rosszat hallotam a filmről és azthittem hogy egy nbézhető darabb.Hát nagyot tévedtem,a felénél már elkezdtem aludni.De mégis végignéztem a focicsapat mészárlásig :) utána kikapcsoltam semmi értelme nem volt.
  • Bandew
    #434
    Jah az elején a Texasi láncfűrészes-ről van szó. :-)
  • Bandew
    #433
    Emlékszem, amikor megnéztem, majd összefostam magam a nevetéstől, szal ilyen értelemben szórakoztató volt.
    Én viszont a héten néztem meg az egyik legszarabb filmet az életemben:
    Csajozós film

    ISZONYAT GÁÁÁÁZ!!!
    Annyira szar poénok vannak benne, hogy azt hittem megölöm magam. Mindvégig vártam egy jó kis viccet, de SEMMI!
    Mindenki kerülje el jó messzire ezt a "filmet".
  • Dynamic
    #432
    Most ment az rtl-en a texasi láncfűrészes visszatér.Azt hiszem megvan életem legszarabb filmje.Ilyen értelmetlen, se füle-se farka, szánalmas, nevetséges faszságot nem is tudom mikor láttam utoljára.Egek, mi volt ez a fosadék?Még mindig nem tértem magamhoz
  • _Vegeta_
    #431
    Nagy kár akkor már nem kell h elhivjalak moziba.
  • katze
    #430
    Lehet. [nemnagymozibajárós] :)
  • abonyitomz
    #429
    most nézegetem a Na, megállj csak! 1. és 2. kiadását dvdn , hát elkell mondanom 60as 70es évek ruszki mesefilmjei jóknak tűnnnek , dwe gagyik , mindenesetre egyszer nézhetősek
  • _Vegeta_
    #428
    Es akkor még sokat adtal neki. :D
    macsek #424: Moziba lehetett csak igazan aterezni a fílinget.
  • Sati84
    #427
    Hmm... A mag nekem itthon megvan, akkor azt is előrébb kell vennem (mert a jobb filmeket hagyom a végére), pedig azt hittem, egy 6/10-et látatlanban megérdemel. Ezek szerint tévedtem :-)
  • BADE
    #426
    Én A magtól szoktam kiakadni,iszonyat szar egy film,az HBO-n fosásig nyomatták,gondolom azt hitték mekkora premier.
  • BADE
    #425
    Off:
    Igaz 1 éve kérdezted,de itt a válasz:
    Gyűrűk Ura trilógia,Star Wars,Ryan közlegény megmentése,Elit Alakulat,Stallone filmek,Schwarzi filmek,Bud Spencer és Terence Hill filmek,Álarc,Kiképzőtábor,Nemzet Aranya,Indiana Jones,Keresztapa trilógia,A Szikla,Titokzatos folyó,Titkos Ablak(általában a Depp filmek)
    Így hirtelen ennyi,de lenne még bőven...
  • katze
    #424
    Erőltetetten a 'poénok' 90%-át értem, de lehet, hogy azokat nem is annak szánták, és akkor én értettem félre.
    Hogy moziba más lett volna? Lehet. ahogy néztem, 10 éves lehettem mikor moziba adták.
  • Sati84
    #423
    Most néztem meg a Kevin és Perry a csúcsra tör című műremeket.

    Váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááhhh!!!

    Ennyire fájt...

    3/10, mert voltak benne jó klubzenék.
  • _Vegeta_
    #422
    Rengeteg film volt mar ami moziba jo volt teccett, de itthon tuti nem teccett volna.
  • Bandew
    #421
    Nem értem ezt a "szint" dolgot. Csak mert nem moziban nézte meg? Na és?
    Amúgy meg ha neki egyáltalán nem tetszett, kétlem, hogy a moziban tetszett volna neki.
  • _Vegeta_
    #420
    Pontosan azert mondtam h moziba kellett volna nezni nem tvbe.

    Egyaltalan nem eroltetett film nemtudom mirol beszelsz.
  • katze
    #419
    Ilyen alapon a te szinted is meglehet ha egy ilyen erőltett filmet jónak találsz...
  • katze
    #418
    Te miről beszélsz? Ha már moziba illik megnézni, mutass már egyet ami adja :DD
    Tehetek arról 96-os? ...
  • Kalóz Pepi
    #417
    A Megtorló.
    Az egy....
  • _Vegeta_
    #416
    a pite es tsai tenyleg minosithetetlenul sux filmek. :)
  • evil 007
    #415
    mi, a legrosszabb film??? az amerikai taxi szerintem
  • JGTC
    #414
    Nem tudom említette e már valaki a A világ vége után című jeles alkotást ami olyan rossz volt szerintem, hogy a tékákban nyugodtan adhattak volna mellé egy kukát is!!!
  • winnie
    #413
    az amerikai pite eleve nem lehet tucat, hiszen megújította a szexvígjáték műfajét, amit a 80-as években a porky's teremtett.

    a reszkessetek betörőket meg főleg nem gondolja ide a többség, szerencsére:)
  • Gorvik #412
    Ne má, amcsi pite?
    Betegre röhögtem magam.

    Azért nem tetszik, mert amcsi, vagy mer szar? Kíváncsi...
  • _Vegeta_
    #411
    Az nagyonnagy film. A reszkessetek betorok 1-2is nem itt a helyuk. :)

    Bezzeg a dawn of the dead remake, the ring1-2 (ámerikán verzsön), sok xar film van még. :D
  • Jano
    #409
    Az IMDB Top filmek topikból kopizta a kommentet (és beleszerkesztett egy kicsit).

  • IlluminatoR
    #407
    Amit utálok az a Reszkessetek betörők széria, és az ilyen tucatfilmek, pl. Amerikai pite, és társai.
  • Adrian Graves
    #406
    Tucatgagyi amerikai vígjátékok
    Ja, meg persze a Texasi láncfűrészes visszatér 2.