18
Michael Schumacher Kart Racing
  • arty
    #18
    kijött a 2005 :D

    a vásárló megtévesztése ezerrel, ugyanis ez egy az egyben a 2004 .. csak a számot irták át, a pálya, meg ugy minden ugyan az benne ... így is lehet ? :(
  • Encore
    #17
    igen, azóta már lejött
  • Takimate
    #16
    van hogy megfagy a szerverük... türelem.
    Azóta már biztos lejött nem ?
  • rezsofiz
    #15
    Ja,ez igaz:)
  • Encore
    #14
    Warezcenter most nem műxik? Mert nem tudom letölteni a 6-os darab még lejött de többire azt írja hogy nincs meg.
  • Tjay
    #13
    sziasztok, nekem MS sidewinder force-os kormanyom van, de ez a jatek rohadtul nem akar forcefeedbacket nyomni.
    a 2002-ben viszont volt.lehet hogy csak ezt a kormanyt nem tamogatja ?
    ha valakinek van hasonlo tapasztalata akkor irjon, ,ert akkor nem miserletezgetek tovabb.
    koszi elore is
  • Takimate
    #12
    Multiban akkor is szórakoztató, amikor 8-an lökdösődsz, előzgetsz...

    Aki szereti a go-kart-ot annak ez csemege, mivel ezt a témát a játékkészítők, & kiadók erősen hanyagolják. Tényleg megcsinálhatták volna jobban az tény, de ha belegondolunk - csak hogy egy rossz példával éljek - anno a Death Rally mégjobban arcade volt, mégis bokánfostam magam tőle. :))
  • rezsofiz
    #11
    Hogyhogy mit varok ilyen jatektol?:-) Sokkal jobban meg lehetett volna csinalni, de ez igy egy nagy szar,meg a 2002es sumis is jobb volt ennel:/
    Szoval lehetne kevesbe is arcade, de ez annyira bena,arcade,hogy n/c.
  • cSuwwi
    #10
    miért, mit vártál egy ilyen játéktól, most őszintén?
  • rezsofiz
    #9
    En kiprobaltam a jatekot,hat nagyon nagyon arcade...
  • Takimate
    #8
    Jaja, igaz. Amit én írtam az a 2002-es game. Ez az újabb. A Warezcenteren köszönt rám egy hete...
  • Taranov
    #7
    MS játékok a joak!!!!
  • Pyx #6
    ms ellenére ez joak? ;)
  • M@TriX
    #5
    ezt az egyet találtam: ;)



    Amúgy a játék neve: Michael Schumacher Racing World Tour Kart 2004 márha a leújabbról beszélünk...
  • Takimate
    #4
    Más go-kart most nincs. Ezt kell szeretni.
    Egyenlőre kevés pálya van, de pl. multiban van IP connect...
    Zümmög a go-kart... Versenyzek a finn meg a román, meg a német ellen... Mi kell még ?? :)))))
  • zaki
    #3
    képeket! :)
  • M@TriX
    #2
    hol? a béka segge alatt? ;)
  • Takimate
    #1
    Senki nem játszott még vele ? Pedig multiban eléggé ott van.