1152
Silent Hill
  • Csibusz
    #952
    Na mi ez a PUNNYADÁS?? vaalmit találjunk már ki...Huhhhh ma suliban első óra info volt nézem sh.hu-t. Azt igy rámegyek képregények unalmamba elkezdtem olvasni...Erre kiderült szar gépnél ülök
  • Csibusz
    #951
    na nekem is ugy van meg UJRA:P Plus egy remix lemez is kuuuuvaaa jóó:P
  • Csibe001
    #950
    Na látom kiveséztétek a zene témát.Egyébként az SH2 egyik CD-jén a neszek meg ijesztgető hangok vannak még rajta, s a másik lemezen pedig a játék főbb zenéi amelyek közül jónéhány a filmben is előfordul. :)
  • Csibusz
    #949
    igen nekik olyanuk van és sh 2 nek van egy másik lemeze is
  • hellnight
    #948
    Fősulira járok :P Szal most vizsgaidőszak rulezz. Igaz Csütörtökön lesz fizika vizsgám, tanulni is kellene már rá, de marha sok kedvem van :D O.o :(

    Amúgy keresgéltem ilyen Limited-ek után. Hát a 4. résznek találtam, a 3-nak ilyen Mini soundtracket találtam, meg pár Remixes zenét :O
  • Csibusz
    #947
    mindegy ne is tudjad:) neked nem lesz holnapsuli? vagy már nem jársz?
  • hellnight
    #946
    Hát azt én már nem tudom. Ezen a fórumon még "új" vagyok :)
    No meg, csak a filmes részleget nézegetem :D

    Asszem ezeknek a Limited Edition-oknak utánanézek :D
  • Csibusz
    #945
    :)
  • Fido4life
    #944
    az SH 3-nak is van két Limited Editonja na azis megvan :)
  • Csibusz
    #943
    van egy olyan amiben ilyen nem csak a játékzene van bent hanem külön zenék is:) Na akkor jó akkor tudunk beszélni:) És ez a Tower Guard mikor szokott mert küldött egy üzit de meghot a gyerek=)
  • hellnight
    #942
    Vááááááááááááááááá fakk ezt benéztem LOOOOOOOL erre nem tudok mást mondani :D
    Akartam mondani meg van mind a 4 játék zenéje
    (Csak a mindhármat jobb leírni betűkkel xD)

    Csibusz: én ált 2-ig szoktam netezni, addig meg néha-néha felnézek erre a fórumra is :)

    SH2-nek milyen más OST-je van még? O.o
  • Csibusz
    #941
    Nekem is ugy volt meg mint neked:) csak volt:( Huh réged irtatok akkor gondolom már fent sem vagytok:(
  • Csibe001
    #940
    4 játék van ;)
    Nekem is megvan mind,plusz a SH2-nek van valami másik OST-je is az is megvan.
  • hellnight
    #939
    Nekem meg van mindhárom játék zenéje :D
    Ha gyors lenne a feltöltésem már feltöltöttem volna valahová :( :D
  • Fido4life
    #938
    Én csak a Harmadik Soundtrackjét töltöttem le, egy külső szerverről, hogy csillapítsam az éhségemet a játék megszerzésig :)
  • Csibe001
    #937
    Akkor hajrá :)
  • Csibusz
    #936
    torretn ről én is leszedhetném igaz akkor onan szedem nem isn gondotlam ráXD
  • Csibe001
    #935
    Hehe, torrentről az összes albumot le lehet szedni.Én most tervezem, hogy e-bayen megrendelem az összes rész soundtrack-jét.Nemrégen volt egy amit meg lehetett volna venni 6000Ft-ért mind a 4 OST-t egyben.
  • Csibusz
    #934
    Meg a promise sincs rajta:'(
  • Csibusz
    #933
    :( iizé nekem kéne a The True cimű szám SH 2 ből van és nem atlálom a kapot oldalon:S
  • Csibe001
    #932
    Persze, hogy jó lenne egy átfogó SH történelem kezdetektől.Tudnám értékelni.Többek között ezért akarom megszerezni a The art & music of Silent Hill DVD-t.Nagyon jó concept artok vannak rajta, meg történetek ill kapcsolatok az egyes részek között ilyesmi, minden ami egy SH fannak csak kell.De már nem lehet kapni :(
  • Csibusz
    #931
    Van egy forumom és Sh-s a style:)
  • Csibusz
    #930
    ugy értem hogy vannak köztük szarok...de jó lenne ha egy jó vastag könyvet kiadnánka nem?
  • Csibe001
    #929
    Azért nem mondanám nagyon szaroknak, a Dying Inside kifejezetten jó volt!!Ill jó még mindig. :)
  • Csibusz
    #928
    Mert pl vannak a képregények de azok nagyon szarok szal egy két jó rész van csak bennük..
  • Csibusz
    #927
    Tudjátok mi lenne a nagyon állat:9 Könyvben megírni azz lenne a legtutkerájabb:D:D
  • Fido4life
    #926
    sajna nincsen..:S elég genya :S
  • Csibusz
    #925
    Itt nincs olyan hogy teljes album letöltése??:S csak igy eggyesével lehet a számokat leszedni?:S
  • Fido4life
    #924
    nincs mit ::)
  • Csibusz
    #923
    köszi!! Ari vagy!!
  • Fido4life
    #922
    innen letudod szedni az összeset, asszem
  • Csibusz
    #921
    nah jaja nekem meg elveszett ösz zeném mikor már csak ugy lehetet segiten ia gépen hogy mindent letöröltünkXD pedig minden zene volt..tényleg nem tudtok olyan oldalt ahol összes játékzenét lelehet tölteni?? de az összeset?
  • Fido4life
    #920
    xD Nálam a reggeli suliba menéseknél szokott olyan köd lenni hogy az ember max 5 méterig lát el.. Olyan még be is teszem a fülesbe az SH 3-mas zenéket, a feeling nagyon ottvan :D
  • Csibusz
    #919
    Jajj nálunk Szilveszterkor az utcák pont olyan volt mint Silent Hill-ben:) Olyan sűrű köd volt:) nameg a sok foszfor meg tűzíjátékXD De jó volt nagyon:) Elis kellet majomkodnom, hogy barátnőre ráhozzam a FrásztXD
  • Csibusz
    #918
    Hááát biztos ugyanazok a szereplők lesznek,mert nem hiszem hogy van olyan barom aki nemet mondana ilyen bulinakXD Maga a forgatás is eszméletlen jó lehet:) nemhogymég maga a film:) Én is elmennék mellékszereplőnek, simán felajánlanám magam a piramisnak például:P:D
    Nagyon Cool-ok az effektek a filmben a technika...áhh amikor a suliban a Wcben átváltozás történik na az nagyon jó, ahogy lepereg a csempe:) én azt a részt külön díjjaznám:)
  • Fido4life
    #917
    Hűha
  • Csibe001
    #916
    Ez viszonylag régi info, majd ha lesz időm megkeresem azt a hírt amit olvastam, mert én a gamekapocs infóit nem kezelem hivatalosnak. :)
    Ráadásul a Shadow of the past alcímről már kiderült,hogy nem ez lesz.

    Egyébként ha van rá igény akkor feltölthetem a szakdogám valahova, hogy a fanok megtekinthessék.
    S még valami, nem tudom ki csinálta de van egy Silent Hill dvd amit egy rajongó csinált, ez egy movie, már egy ideje megvan de mostanság jutok el addig , hogy megtekintsem, majd írok róla hogy milyen.
  • Tower Guard
    #915
    elvileg lesz pc-re is
  • Tower Guard
    #914
    Hehe:D csak remélem hogy ugyanazok azok a szereplők maradnak, és nem mások lesznek:S
  • Csibusz
    #913
    Fan vagyok:) csak éppen letölöttem őket és zép diszdobozkat vettem nekik meg a nyomtatoval rányomtattam a lemezre a matricát isXD Vagyis ezt mind a jóbarátom teszi meg nekem:) Igen SH-ról én is irtam már dolgozatot:):D