41
Végre egy minőségi képregény adaptáció
  • Seten
    #41

    Olyan volt mintha tényleg egy képregény elevenedett volna meg.

  • Vlala #40
    ÉN kb. egy éve láttam, és ahhoz képest, hogy a képregényverziót egyáltalán nem ismerem, nagyon tetszett a film.
  • Seten
    #39

    Azért beszarás, hogy ez a film összesen ennyi kommentet kapott!
    Szégyen gyalázat. (meg az is, hogy én még csak most néztem meg :)

  • I.C.ram
    #38
    Mi is volt az utolsó mondat? Ja a lencsevédős?
  • MrSpock
    #37
    A film utolsó mondata nagyon ott volt!:-)
    Egyébként nekem tetszett,érdekes megvalósítás,és olyan kikapcsoló volt.
  • I.C.ram
    #36
    Privát FTP-ről.

    Nem nagy szám film. Nagyon durván csalódtam benne.
  • Sanko
    #35
    Honnan ?
    Nagyon várom már ezt a filmet....na és Angelina....
  • I.C.ram
    #34
    Na végre leszedtem rendes Screener változatban (nagyon jó minőség), és csak belenézegettem, nagyon király. Kicsit emlékeztett a Vidocq képtechnikájára. Nagy jók a 30-as évek retró színei!

    Majd jövő hétvégén megnézem.
  • LezLee
    #33
    Nekem is bejött az Immortel, főképp ezért vagyok kíváncsi a Sky captain-re is. Az Immortelben főképp az az egyedi elgondolás tetszett, hogy valós és animált szereplők egyaránt voltak benne. A sztori számomra nem volt akkora durranás, mint a látvány, sajnos sok kérdést hagyott a film megválaszolatlanul, de olyat is hallottam már, hogy folytatások várhatók.
    Ha neked tetszett ez a film, akkor legalább egyszer vesd bele magad a Sky Captain-be is :))
  • Jano
    #32
    Már van is telesync.
  • Sephi
    #31
    Nekem az naon bejott! De erre egyaltalan nem vagyok kivancsi :)
  • winnie
    #30
    jaja, ezért is volt előre borítékolható a bukás. erőteljesen rétegfilm, de ha bejön a látvány, akkor király
  • LezLee
    #29
    Így a trailer meg a képek alapján a látványvilág engem leginkább a kevésbé ismert francia Immortel-re emlékeztet. Akinek bejön az ilyen stílus, annak ez a film egy vizuális "orgazmus" lesz :))
  • CSOCSO
    #28
    mar hetek ota latom a tv ben a bemutatojat.. nekem nem tetszik annyira... tulsagosan munek tunik a tv ben..
  • winnie
    #27
    ku* nagy film. persze, akinek bejön a műfaj, füstös 30-as évekbeli full cgi scifi.
  • Serpa
    #26
    múlthéten volt a premier.
    látta vki ?
  • winnie
    #25
    minden trailer alatt filmzenék szoktak általában lenni. általában más filmekből. ld pl. a sikoly filmzenéje a velencei kurtizán alatt, vagy a rekviem egy álomért zenéje a két torony alatt, vagy, hogy aktuálisabb legyek a pókember 2 trailer alá az utolsó szamurájból van betéve egy pici, de a sky captainben is ott van egy final fantasy zene:)
  • Gnome
    #24
    Joleszez csak nemertem mer van a Stargate SG1 zeneje beteve a traiel ala:P
  • winnie
    #23
    valami kib* jól néz ki, rohadt hangulatos, hihetetlen a látványvilága, viszont irgalmatlanul nagyot fog bukni, mert a kommersz néző erre nem lesz kíváncsi.
  • Blasta
    #22
    Jó nagy fos lesz ez... :-)
  • Serpa
    #21
    Sky Captain tréler 2
  • shaba23 #20
    aztat megse néztem
  • repro
    #19
    hát pl. hivatalos oldalról amit belinkeltél...
  • LezLee
    #18
    De csak azért, mert a nyári kavalkádban nem rúghatott volna labdába a szuperprodukció Csodálatos Pókember mellett.
  • winnie
    #17
    kár, hogy el lett tolva a premier szeptemberre:(
  • shaba23 #16
    ezt honnan veszed?
  • repro
    #15
    Érdekessége még, hogy Gotham City-ben játszódik.
  • HuAn82
    #14
    Jónak tűnik. Nekem is bejön az ilyen múlt keverése a modern technikával.
  • Sadun Tryst
    #13
    nekem kicsit sok(k) volt ez a képregény feeling, de majd meglátjuk mi sül ki belőle... :)

    (egyébként a trailer télleg 4 vagy 5 hónapos)
  • shaba23 #12
    hivatalos oldal
  • shaba23 #11
    THE WORLD OF TOMORROW
    (utómunkálatok alatt)
    tervezett bemutató: 2004. május 14. (USA)
    sci-fi thriller
    rendező, forgatókönyvíró: Kerry Conran
    főszereplők:
    Jude Law - Sky Captain
    Gwyneth Paltrow - Polly Perkins
    Angelina Jolie - Frankie
    Casey Affleck - Dex
    forgatási helyszín: London, Anglia

  • shaba23 #10
    3 poszter is :)
  • shaba23 #9
  • shaba23 #8
    Az 1930-as évek New Yorkjában játszódó történetben ugyanis a légcsavaros repülőgépek harcolnak robotok ellen. A film érdekessége, hogy rendezője a teljes ismeretlenségből robbant be Hollywoodba.



    A 29 éves Kerry Cornanról egyelőre nem tudni sokat, csupán annyit, hogy a kaliforniai egyetem CalArts szakán diplomázott, s, hogy a film történetéül szolgáló forgatókönyvért is ő volt a felelős. A filmezés iránt érdeklődő fiatalember egy olyan számítógépes programot írt, amely lehetővé tette számára, hogy a teljes filmet kék háttér előtt forgassa le, s utána adja hozzá a szintén általa készített háttereket. Cornan bemutatkozása meggyőzte a produceri teendőket ellátó Aurelio De Laurentiist, hogy 60 millió dollárral támogassa meg a produkciót. A Sky Captain and the World of Tomorrow címre keresztelt film látványos hátterein a fiatal művész évekig dolgozott, s így csupán a hús-vér szereplők részvételét igénylő jeleneteket kellett leforgatni, s már el is készült a kultuszgyanús alkotás, amelynek bemutatóját 2004. június 25-ére tervezik.

    A történet szerint a Gwyneth Paltrow által alakított Polly Perkins New York-i riporternek ki kell derítenie, mi történhetett néhány igen ismert tudóssal, akiket a közelmúltban eltűntnek nyilvánítottak. Hamarosan elkezd összeállni a kép, amikor különös repülő járművek és harci robotok jelennek meg a város felett. Polly egykori szerelmét a Sky Captain névre is hallgató Joseph Sullivan századost (Jude Law) bízzák meg, hogy vadászpilótáival vegye fel a harcot az ellenséggel. Polly és Sky Captain útja Nepálba vezet, ahol rájönnek, hogy az őrült dr. Totenkopf át akarja venni az uralmat a világ felett.

    A filmben feltűnik a vakmerő pilótát, Franky Cook századost alakító Angelina Jolie, a Vörös sarok-ban szereplő Bai Ling, illetve Giovanni Ribisi is, akit Angelina Jolie oldalán már láthattak a mozirajongók a Tolvajtempó-ban.

    A filmet jegyző Paramount vezetői a hírek szerint elégedettek Cornan filmjével, olyannyira, hogy az elsőfilmes rendező már meg is kapta a beleegyezést a Sky Captain and the World of Tomorrow második részének elkészítéséhez, sőt az értesülések szerint trilógiává bővülhet majd a jelenleg még bemutatásra váró retró-sci-fi alkotás.
  • shaba23 #7
    a fenét...még decemberben láttam:)


  • shaba23 #6
    már tök régen megnéztem a trailert (kb 1-2 hónapja) és tök jó lesz:)
    (hacsak halivúd elnem rontja)
  • cyrus #5
    ANGELINA JOLIE ??????

    MEGNÉZZÜK !
  • I.C.ram
    #4
    Itt van a Trailer, ha valakit érdekel:

    Sky Captain TRAILER


  • I.C.ram
    #3
    Én nagyon várom már ezt a filmet! Mindig is szerettem az ilyen "modern technika vegyítése a múlt technikájával" dolgokat.
  • I.C.ram
    #2
    Szemetek... nem lehet képet lopni :(